reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja

Bardzie wyglada mi to na kryzys laktacyjny. Skontaktuj sie z poradnia laktacyja albo poczytaj o tym na online- tam jest bardzo duze info na ten temat i przede wszystkim nie poddawaj sie, to przechodzi. trzymam&
 
reklama
Dziewczyny nie wiem co mam robić :-( Mały nie chce ssać-jak tylko go dostawiam puszcza pierś, krzywi się, płacze, odpycha... Miała któraś z Was taki problem?????????????? Nie mam już pomysłu. Odciągam mu pokarm, ale mam wrażenie, że jest go coraz mniej :(
 
Evka - ja tak mam przez cały czas wtedy biorę małego na ramie by sobie beknął a jak to zrobi to znowu chętnie je, mam nadzieję że u Ciebie będzie tak samo i że nie jest to spowodowane czym innym, trzymam kciuki &&&&&&&
 
u mojego tez tak czasem jest. Jak nie chce ssac to go troche przetrzymuje, ale jak jest bardzo glodny i wrzeszczy to go nosze pionowo i tak przykladam do piersi. Zwykle zassie sie i wtedy moge usiasc, no ale czasami musze go nakarmic chodzac i tak zwykle zaraz zasypia. 3mam kciuki aby Wam sie udalo!!!
 
Dziewczyny nie wiem co mam robić :-( Mały nie chce ssać-jak tylko go dostawiam puszcza pierś, krzywi się, płacze, odpycha... Miała któraś z Was taki problem?????????????? Nie mam już pomysłu. Odciągam mu pokarm, ale mam wrażenie, że jest go coraz mniej :(

ja tak miałam,ale u mnie był płacz.zauważyłam,że teraz tak robi jak jest śpiąca,nie chce ani ode mnie ani z butli tylko smoka i spać.
i pokarmu u mnie też tylko po to,żeby się napiła,bo na pewno się już nim nie najada....
 
reklama
A czy to normalne że maluchy czym starsze tym częściej jedzą? Moja wcina teraz co 1-1,5h, wcześniej przerwa wynosiła około 3h. Jak ściągnę mleko to zjada 100ml i mam spokój na 3-4h. Może mam za mało mleka?
 
Do góry