reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Laktacja

reklama
ja jak narazie jestem wierna karmelowemu...no czasami kawowemu, tych nowych jeszcze nie spróbowałam,ale to sie niebawem zmieni ;)
 
Marna to pociecha ale dobrze ze nie jestem sama. Kasia, catherinka też mam ten problem - za mało pokarmu. Musze dokarmiać bo mały mało przybierał. Pracuje z laktatorem i są już pierwsze efekty - podwoiłam ilość mleka ale to i tak mało- musze jeszcze podwoić. Trzymam za was kciuki i siebie też
 
benita_29 pisze:
Monika.g , Maga , Osinko,ach wy pijaczki jedne!!! ;) ;D ;D
teraz mamy chociaż dobry preteks do picia :laugh:
a ja ostatnio odniosłam swój mały prywatny sukces...jagoda jest karmiona tylko piersią, mam tyle pokarmu,że nie muszę dokarmiać :laugh: :laugh: :laugh:
niestety o odciąganiu na czas wyjazdu na studia mogę sobie pomarzyć..wczoraj przez cały dzień tylko 60 mililitrów...zastanawiam się czy nie zainwestować w laktator aventa...myślicie dziewczyny,że lepszym laktatorem można odciągnąć więcej, bo ja mam taki zwykły i coś mozolnie mi to idzie...
 
Maga ja mam reczny avent i niezle mi idzie ostatnio z jednej piersi ( po nocy) bylo 125ml
ale moze lepszy bedzie elektryczny w Twoim przypadku, chociaz wydaje mi sie ze na zwiekszenie mleczka najwieksze znaczenie ma chyba czestotliwosc odciagania

Benita, my tylko jestesmy smakoszkami :laugh:
 
Udało się nadal nie podać mieszkanki, częsciej małego przystawiam, chciażby na chwilę i już widze, że mleka jest więcej - tzn. piersi napełniają się szybciej. Oby to się utrzymało!!!

A ja dopiero przedwczoraj spróbowałam po raz pierwsz y Karmi i muszę powiedzieć, że jest dobre :) Dużo mu do piwa brakuje, ale smkuje ok. Kawowa mi jakoś nie podchodzi, muszę spróbować tych nowych. :)
 
reklama
mi też sie wydawało że mam mniej pokarmu ....
ale moja pediatra mnie ostrzegała, że od 3 tygodnia nie mam nawet tak myśleć ze jest go za mało - bo wszystkie problemy rodzą się w głowie - powiedziała, że piersi będą bardziej miękkie ale , że to nie znaczy że nie ma pokarmu!
i teraz jak tylko się marwie co one takie miękkie to zaraz przypominam sobie jej słowa i sama sobie wmawiam, że pokarmu jest dosyć :) - u mnie to działa
poza tym dużo piję:wodę, herbatkę hippa i kawę zbożową

przepraszam - ale Karmi jest dla mnie po prostu ohydne :p - koło piwa to ono nawet nie stało ;)
poza tym jest gazowane! - nie ma potem problemów z brzuszkiem???
 
Do góry