reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Witam.
Gniesia Kacper w domu siedzi,bo ja nie pracuję,a ze zdrowiem to srednio. Teraz był zdrowy przez 1 msc,a tak to co chwilę coś. W styczniu zaległe szczepienie z sierpnia robił,to sobie wyobraź.
Ewitka mojej siostry syn ma 9 lat i waży 22,także Kacper by go zjadł:-)
Ogólnie tu u mnie spokojnie jest,dzieciaki do szkoły chodzą,Łukasz już 1 kl zawodówki,także leci jakoś. W tym roku moja córka(JEDYNA) ma komunię,także wydatek mnie czeka:tak:
Ale wkleję zdjęcie Oli jak miała 1 rok i jaka potrafiła być zła:tak:
Od małego lubiła chłopakami rządzić.


Kochana pobiłaś Nas, Kacper to jest ewenement wzrostowy i wagowy :-):-D :) Zdrówka dla wszystkich dzieciaczków i mało stresu w komunie :-)
 
reklama
Kurde Lenka prz waszych dzieciaczkach to malizna-tylko 11,5 k wazy ale za to bedzie wysoka po tatusiu. W ogole ostatnio zamienia sie w tatusia, przejmuje jego ruchy, mimike i humorki niestety tez;-)

Nawet nie wiem kiedy wyszly jej gorne piatki, chyba sie jej razem z dolnymi trojkami przebijaly. Jeszcze tylko dwa zeby i bedzie koniec tej meczarni.

Poza tym bez zmian-nocnik i nakladka dalej sluza tylko do posiedzenia. Ostatnio mam troche wiecej wolnego wiec spanie tez sie poprawilo bo ja usypiam a nie tatus.Z mowa dalej srednio chociaz codziennie mowi cos nowego.

I tak na szybko zdjecia P1010108.jpg i ze swoim najlepszym przyjacielem P1010089.jpg
 
Ostatnia edycja:
jejku polis, a kiedy małej porosły takie długaśne włoski ? :) moja ma takie liche, a jak jej próbuję przemycić jakąś spineczkę to zaraz zdejmuje, Lenka nie buntuje się na takie ozdoby?
 
Ninka też ma długie włoski, niestety są bardzo niesforne bo trochę się kręcą i jak nie zrobię 2 ciasnych kucyków to zaraz jej wyłażą. W żłobku Panie czasami jej pletą takiego małego dobieranego warkoczyka, wygląda wtedy tak "dorośle".
Mamy za sobą pierwszą noc Niny w jej pokoju i spanie bez rodziców. Wyszło super na prawde, jak zasnęła o 20.40 to musiałam ją budzić o 6.30 do żłobka:)
 
Śliczna Lenka! Lenka od urodzenia miała bujną fryzurkę, więc na starcie była do przodu w stosunku do naszych córeczek :-D Ale włoski ma cudne. Moja ma piórka i nie da sobie nic z nimi zrobić, więc jej ciągle obcinam z tyłu na boba, chciałabym jej zapuscić grzywkę, ale ani spineczka ani frotka długo na wlosach się nie utrzyma, może dojrzeje do tego jak Lenka, no albo musze ja wysłać do polis na przeszkolenie :-D
A to moja karnawałowo-śniegowa Agi:
DSC_1895.jpg DSC_1859.jpg DSC_1855.jpg
 
Ostatnia edycja:
Super dzieciaczki:-)
Kacper ma dużo włosów,co miesiąc obcinany,bo szybko rosną zresztą reszcie dzieci też.
Ja z moją córką nie miałam problemów co do fryzur,od małego chodziła ze spinkami,a teraz wymyśla sama fryzury:tak: No ale dla jednej córeczki to sama frajda coś z włosami zrobić:-)
 
Hej zgłaszam ze 26 stycznia zostałam mama po raz drugi! O 9:15 przyszła na świat Hania, całe 58cm i 3950 g szczęścia. Urodzona sn, 10/10 pkt.
juz jesteśmy w domku bo wypuścili nas po drugiej dobie :)

porod lekki, bo pierwsze skorcze zaczęły sie o 6:25 a urodziłam juz o 9:15, dobrze ze byłam w szpitalu na patologii ciazy bo nie wiem czy bym zdążyła do szpitala :p

reakcja Kajtosza na siostrę jest niesamowita - podaje jej smaczna, głaszcze po glowce, przynosi pampersy itd. Trochę zazdrosny jest o mnie bo nie było mnie przez trochę w domu, pozńiej wracam z innym dzieckiem i jeszcze je dużo przytulam bo karmie piersią ale jakoś sobie damy radę :) w każdym razie bunt dwulatka chyba osiągnął szczyt. Zaczol sie rzucać jak mu coś nie pasuje i odstawiac histerie w parterze. Kładzie sie na ziemi i krzyczy, ale jak nie zwracamy na niego uwagi w tym momencie to szybko wstaje uspokaja sie i przychodzi sie o coś pytać wtedy cierpliwie odpowiadamy na pytania a pózniej idziemy sie bawić :)
 
reklama
Sylvanas gratulacje !!!
Dobrze ze wszystko szybko poszlo, pochwal sie Hania jak bedziesz miala chwile(chociaz o nia pewnie teraz trudno:-))

U nas buntu jako takiego na razie (odpukac) nie ma chociaz Lenka ma swoje humorki.Od kiedy kupilismy jej posciel z Kubusiem Puchatkiem poprawilo sie jej zasypianie i chyba nareszcie do mojego meza dotarlo to co mowie bo usypia Lenke w lozeczku
 
Do góry