reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

anusiak mam termin na 30 lipca z om a na 8 sierpnia z pierwszego usg więc jeszcze trochę czasu przede mną, byle nie w takim upale.

Dzisiaj po południu zauważyłam, że wyszła wreszcie ta nieszczęsna dwójka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
kurczę ale cisza z nów nastała..
Majusia to już w sumie nie daleko, więc już zaczynam trzymać kciuki za powodzenie akcji :)

u nas wszystko ok, mały właśnie usnął na podłodze, ostatnio znów nie wchodziłam na bb i miałam nadzieję, że będzie co poczytać a tu dupppaa ...
aktualnie nie mam się nad czym rozpisywać więc uciekam w takim razie sprzątać :) pozdrawiam was serdecznie
 
majusia to jeszcze gdzieś miesiąc ci dostał szybko minie i bedziesz tulić swoją dziecinkę, tez trzymam juz &&&&&&& za szybki przebieg akcji:tak: ja mam na 10 pazdiernik z usg to całe lato jeszcze przedemną a już mi nogi puchną i kurcze łydek dużo silniejsze niz w pierwszej ciąży.
Gabriel już prawie zdrowy jeszcze kilka strupków na karku ale to już koncówka, przez to siedzenie to ja z nudów ciągle coś podjadam a waga idzie w góre w strasznie szybkim tempie:szok:
pogode mamy piękną i wybieramy się na plac zabaw. na obiady już pomysłow nie mam a musze jeszcze coś synkowi ugotować ale co?????
ząbków nadal 8 sztuk idą pomalutku. Musze pomału uczyć go na nocnik bo się nie wyrobie przez lato zapału mi brak:rofl2: obiecuje sobie że jak z urlopu wrócimy to bierzemy się ostro za nauke, a wracamy w czwartek:-(
miłego dnia:-D zagląda tu jeszcze ktośśśśśśśśs:confused:
 
zagladamy ale my tez w poniedzialek jedziemy wiec pakowanie sprzatanie i takie tam rzeczy zastanawiam sie co powinnam jeszcze zabrac ze soba
 
majusia && za poród :)
majuska no ja z drugim dzieckiem tez wiecej przytyłam niż z pierwszym a zrzucić później trudno, choć mnie to głównie karmienie piersia gubiło bo jadłam co chciała i ile chciałam "bo to przeciez na pokarm dla dziecka" a później...:szok: ale lato szybko zleci i nawet sie nie obejrzysz i poród będzie :) a TY już płec znasz? pisałaś bo ja nie wiem :zawstydzona/y:
 
Majusia to trzymam kciuki za ciebie bo miesiąc to już hohoho bliziutkooooo
Ja też dziewczynki zaglądam ale teraz to jak na złość wszyscy znajomi chcą się ze mną zobaczyć pogadać wyżalić a ja staję na głowie żeby wszystkich zadowolić a dziecka broń boże nie zaniedbać:-) buziaczki dla was
 
bobomama udanego urlopu życze a gdzie się wybieracie?
maran-atha no właśnie boje się że już nie zgubie tego tłuszczyku:crazy: płci jeszcze nie znam nie ujawniła się moja dzidzia i tak w niepewności żyje a chciałabym wiedzieć bo jak dziewczynka jest to mus cos różowego kupić dla chłopca mam wszystko;-)
Rutkosia wytrwałości w pocieszaniu ,psychologiem jesteś???;-) tak dziecko najważniejsze:tak:
ja dziś wybrałam się na zakupy bo chciałam prezenty kupić dla dzieci mojej kuzynki i znajomej i zajeło mi to cztery godziny z moim małym łobuziakiem oczywiście wózek beeee w sklepie myślałam że padne oglądał ubrania jak ja ,kupiłam ładne ubranka dla chłopca i dziewczynki. naszczęście w drodze powrotnej usną bo pewnie do teraz byśmy szli:-D zmiana planu wracamy w piątek. jak wróce chciałam jeszcze truskaweczki kupić i dżemików zzrobić ale pewnie już po sezonie:-( oglądam meczyk no i dogrywka właśnie się skończyła teraz beda karniaki a karniaki lubie oglądać. mykam dobranoc:-)
 
majuska żebyś wiedziała że co złego to wszyscy do mnie na wyżalanki i rady lecą a ja szukam ostatniej sekundy żeby jeszcze między dzieckiem a znajomymi znaleźć czas dla mamy siostry no i oczywiście męża ale czas dla niego zawsze wieczorem hahaha:-)
Słuchajcie siedzę jak na szpilkach czekam na telefon od kolegi czy udało mu się odzyskać zdjęcia z karty bo nagle zniknęły a mam piękne zdjęcia z koncertu Comy i d..a bo nagle ich nie ma:/ echh
Groszko śpi a ja idę szykować pomału obiadek i zjem cosik może wreszcie dzisiaj buziaki
 
reklama
Do góry