reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Bobomama, wstawiłaś suwaczek a się nie pochwaliłaś?! wow, gratuluję :) mam nadzieję, że już teraz tym bardziej będzie między Tobą a Twoim mężem ok i że już nie będzie gadał o wyprowadzce :)
Suseł, Viki - zdrówka dla waszych maluszków! biedne dzieciaczki :(
Madziacha pytałam o eeg, bo mój mały będzie miał w poniedziałek i tak się zastanawiam jak to u takiego małego dziecka wygląda, też podłączają te diody do główki? Ja miałam jak miałam 16 lat ale mało co z tego pamiętam.
Majusia no faktycznie, bardzo długo się nie odzywałaś, gratuluję kolejnej ciąży :)
Dziubasek, Ciebie też coś długo na głównym nie było. Oj taaak, wyjazd we dwoje by się nam przydał, ale niestety to niewykonalne, jestem jedyną osobą przy której Filip usypia ;-/
Na razie z mężem super, mam nadzieję że tak zostanie. Ogólnie jesteśmy zgodną parą, nie kłócimy się w sumie, ale jak już dojdzie do jakiejś awantury to masakra jest. Ale teraz pare rzeczy sobie obiecaliśmy i mamy nadzieję się tego trzymać :)

u nas już po imprezce, był tylko kolega Filipa jak pisałam wczoraj. Dostał zabawkę i ubranka. Od moich rodziców komplet piżamek <zamówiłam sobie by kupili> i taką piłkę super. Od nas ubranka, planujemy jeszcze parę rzeczy dokupić. A w sobotę druga imprezka.

pozdrawiam
 
reklama
Bobomama widzę, że ty też jesteś w ciąży, super! gratuluje! znowu zostaniemy mamami w tym samym roku :)

My robiliśmy roczek w sobotę, było miło i przyjemnie, mała dostała konia na biegunach, ubranka no i pieniążki, do zdjęć nie chciała pozować także zdjęć z urodzinek będzie niewiele.

Z moim kochaniem kłócimy się jakby trochę mniej, ale u nas różnie bywa jak kłótnia to na całego ale gniewać się też długo nie umiemy, cóż takie charaktery.

Pochwale się zdjęciami mojego maluszka z usg z 13 tygodnia, za 6 tygodni kolejne a ja już nie mogę się doczekać.

Zobacz załącznik 439977Zobacz załącznik 439978Zobacz załącznik 439979
 
Ostatnia edycja:
anusiak mój kuba miał już kilka razy robione eeg i zawsze to wyglądało podobnie przede wszystkim zawsze było we śnie (ostatnie było na czuwaniu ale to jak skończył 3 lata) - czyli wstawanie o 2.00 w nocy i zabawa do rana a potem do przychodni żeby tam zasnął. (raz nie miał we śnie jak był mały ale to było video-eeg w szpitalu) przed spaniem zakładają mu taką gumową siatkę na głowę i usypiamy. Nam pozwolili mieć wózek czy leżaczek czy cokolwiek co mu by pomogło zasnąć. A jak już uśnie to podpinają te elektrody. Najgorsze to żeby mały zasnął pamiętam że zawsze była z tym męczarnia. Sam zapis trwał około 15-20 min.
Mam nadzieje że pójdzie wam gładko i mały szybko zaśnie, powodzenia.
 
Majuśka, Bobomama wielkie gratulacje! To chyba teraz trzeba wam życzyć chłopaków? Majuśka ty masz starszego synka czy córeczkę?
Majuśka, ale śliczny ludzik, kurcze, to już drugi trymestr, długo się ukrywałaś! Podobnie chyba ma termin OlgaRaq, ona też ostatnio zamilkła.
Bobomama a ty się nie chwalisz! Ja nie wypatrzyłam twojego suwaczka, bo mi się akurat ukrywa pod suwaczkiem. Październik?
Vikiigus super, że już w domku po wszystkim. A uroki wbijania wenflona ja doskonale znam, serce pęka z bólu, jak się widzi jak dziecko płacze.
 
Dziękuje za gratulację.

Ewitka ja mam dwie córeczki, nie powiem synek też by się przydał, ale tak naprawdę jest mi wszystko jedno, i z córeczki i z synka będę się cieszyła tak samo, co nie znaczy , że nie jestem strasznie ciekawa kto tam u mnie mieszka pod serduchem. Do usg połówkowego jeszcze półtora miesiąca a mnie ciekawość zżera że ho ho, aż sama jestem na siebie zła, że jestem taka niecierpliwa.

bobomama jak kreska jest nawet bledziusieńka to jesteś w ciąży, na pewno lekarz tylko potwierdzi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bobomama i majuska gratuluje i spokojnej nudnej ciązy życzę

Vikigus dobrze, ze już w domku jesteście.

No to było na ttyle, bo chora jestem, rozłożyło mnie i mam nadzieje tylko, że na Kubę nie przejdzie.
 
Do góry