reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Gniesia u nas też już był rtg z kontrastem i to kontrast podawany był przez cewnik ale to Ala wtedy miala z 6 tygodni to trochę łatwiej było bo teraz takiego rozrabiakę utrzymać w miejscu to problem.
 
reklama
bobomama no to gratulujemy malego dreptacza:-)

anusiak glowa do gory, ulozy sie. U nas tez bylo kiepsko ale juz wychodzimy na prosta-mam nadzieje.

A my po calej nocy placzow wyladowalysmy rano u lekarz i okazalo sie ze znowu ucho:no: Swoje urodziny Lenka bedzie popijac antybiotykiem:crazy:
 
Hej
Gratki dla naszych dzielnie postepujacych roczniakow:-)

anusiak17 nasze rady pewnie nie wiele wam pomogą z tego co kojarze to chyba juz raz mieliscie taką próbę ale wsparcie zawsze dobrze jak jest, u kazdej z nas pewnie z facetami roznie bywa, u nas tez duzo sie zepsulo, szczegolnie nerwy biorą górę, nie wiem jaka jest przyczyna, ale tak mi sie wydaje ze jednak nawał obowiazkow domowych, opieka nad dzieckiem i jeszcze praca swoje robia i faceci niekoniecznie przewidywali ze tak to wlasnie bedzie wygladalo. Heh jednak kobiety jakos sa bardziej przygotowane psychicznie, faceci za bardzo sie ze soba "pieszcza".

Qrczaki ja tu sobie posta sklejam a wstawilam malej ziemniaczki i spalilam garnek:-//

A i mam pytanko do was, malej pod malutkim paluszkiem w obu stopkach odparzyla sie skorka, zrobily sie takie malutkie pekniecia, ona ma te paluszki tam mocno przycisniete do poduszki, zasypuje jej linomagiem tylko nie wiem czy to wystarczy, dodam ze ja to piecze bo nie daje sobie dotknac wiec na sile musze. Ciekawe czy jej nie za cieplo w kaputkach i od tego sie zapocily. A znowu na golych stopkach jej nie puszcze bo od razu robi sie zimna jak lod. Jak sobie radzicie w bucikach?
 
anusiak, mam nadzieję ze wszystko się ułoży, czy z mężem czy bez
bobomama, gratuluję pierwszych kroczków
polis, zdrówka dla Lenki, moja też na antybiotyku od dzisiaj, bo katar jej spływa po gardle juz 2 tydzień, nieładnie jej z buzi pachnie, lekarz więc zadecydował że podamy bo za długo to trwa i nie przechodzi
gniesia, moja biega w kapciach z firmy Zetpol, nie ma żadnych problemów, w tych kaputkach jest jakaś wkładka oddychająca
 
margoz ​u nas na katar świetnie sprawdza się sinupret w kropelkach (na opakowaniu pisze że to dla starszych dzieci -ale można przeliczyć odpowiednią dawkę.) Lekarka nam przepisała i Ali nawet szybko przeszedł katarek.
 
reklama
Do góry