reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

ligotka sie uczy z tego co mi wiadomo wiec pewnie jej nie ma z tego powodu a u reszty nie wiem co
Ja czuje sie dzis fatalnie.Caly dzien mnie mdli.Ja chce już 2 trymestr
 
reklama
bobomama wspolczuje kochana tych mdlosci. Jak sobie przypomne moje to az mi sie odechciwa drugiego dziecka.

clauditka super ze sie udalo z tym mieszkaniem. My tez myslelismy ale nie mamy szans zeby sie zalapac wiec rujnujemy sie na wynajem

U nas dzis piekna pogoda, bylam na spacerku w samym swetrze a Lenka w wiosennej kurteczce. Na placu zabaw od razu sie zrbila tloczno. Jutro przylatuje tesciowa i szwagier z dziewczyna wiec od rana pcowalam mieszkanie. Niby czlowiek sprzata codziennie a zawsze cos sie znajdzie do zrobienia.
 
bobomama współczuje mdłości, mi wreszcie przechodzą ale na samym początku mdliło mnie 24/h gorzej niż w drugiej ciąży, ale wreszcie można powiedzieć, że spokój.

U nas dzisiaj paskudna pogoda, wiało i padało cały dzień, nawet nie chciało mi się wyjść z domu, chociaż chyba jednak na jakieś małe zakupy się wybiorę bo od wczoraj mam ochotę na świeżego ogórka i dziś już chyba nie wytrzymam jak nie zjem.
My też jesteśmy świeżo po przeprowadzce, na razie z remontów to tylko pokój dziewczyn mamy pomalowany i deski na podłogę do naszego pokoju kupione, w maju przymierzamy się do wymiany okien bo są stare, drewniane i raczej nie wytrzymają kolejnej zimy, no i chcemy chociaż łazienkę wyremontować bo jest okropna: stara wana, panele na ścianach zza których śmierdzi zatęchlizną, krzywa podłoga no i ogólnie jest strasznie i całe mieszkanie będzie wymagało od nas dużo pracy, ale i tak się ciesze, bo wreszcie jest nasze własne. Całe życie przed nami wiec co będziemy mogli to powoli będziemy remontować i upiększać po swojemu:-)
 
ale wam dziewczyny zazdroszcze tych ciążowych brzuszków... bo już niedługo zaczną się pokazywać :) no i oczywiście ruchów dziecka. Ja się nie mogę doczekać następnej :) Ale ja dopiero po wakacjach :p
 
Majusia i Bobomamo Serdecznie dziewczynki gratuluję kolejnych brzuszków:-)
Oprócz tej ciąży,to jeszcze dwie i będziecie takimi matkami polkami jak ja:tak:;-):-)
 
Gratuluję kolejnym przyszłym mamusiom:)

u mnie to będzie poważna decyzja kiedy kolejne dziecko, mam jeszcze trochę czasu...
Byliśmy na kontroli, Ninka jest zdrowa, uszko ładnie się wygoiło, w poniedziałek idziemy do żłobka.
Tylko na basen nie możemy chodzić, przepadnie nam 6 zajęć, kupa kasy... i oczywiście nie chcą nam tego zwrócić, w ostateczności jeśli zapiszemy się na kolejny kurs od kwietnia to mogą nam przepisać 50% tych zajęć co przepadły...wkurzyłam się porządnie bo to sporo pieniędzy, dostałąm je od babci dla Niny a tu lipa...
 
witajcie dziewczyny po dluzszej przerwie, u nas roczek i mnostwo przygotowan, bo jak zwykle u nas dzieci jakos hucznie obchodza swoje urodziny ze sie pol miasta zjezdza :-) jeszcze teraz malego mialam podziębionego i ja sama kaleka bo nie moglam chodzic kilka dni ale juz na szczescie ten fatalny tydzien sie konczy :-D


ja mam do was takie pytanie, troche glupie ( zwazywszy na to, ze niektore z was przezywaja ciaze kolejną :-))

otoz kupial ostatanio malemu kubek niekapek z aventu, problem polega na tym, ze jednak z niego kapie (nie z tych trzech dziurek do picia a na zakretce jest taki maly punkcik), nie wiem czy to tak ma byc czy nie, bo amelka miala taki sam (a przynajmniej podobny) ale nie przypominam sobie, zeby z niego kapalo:cool:

i druga sprawa, bo ostatanio moj maly lobuz zaczyna wymuszac, jak mu sie czegos nie da, to zaczyna krzyczec, piszczec i gryzdz co popadnie, czasami stol ugryzie, zabawke, smoczek albo i nawet reke wlozy do buzi :szok: czy u ktorejs z was tez tak nerwowo dziecko reaguje, jak mu sie nie pozwala na cos? amelka byla spokojna, a ten maly terrorysta nie daje czasami zyc, normalnie stworzylam potwora :-D
 
JA też się witam po dłuuuuugiej przerwie ;-)

poziomkowa-niestety, z tych niekapków kapie. Nie mam doświadczenia z innymi, więc nie pomogę. Mogę polecić kubek lovi 360 stopni-z niego kapie tylko jak dziecko mocno potrząśnie :-) Co do małych złośników, to ja tez posiadam w domu takiego ;-) Niestety, ostatnio zaczął także bić mnie ręką po buzi i tak się zastanawiam, gdzie on to podpatrzył, bo mój starszy synek tak nigdy nie robił. Poza tym nauczył się wymuszac wszystko płaczem-był czas,że w ogóle na to nie reagowałam, ale odkąd sąsiedzi zaczęli walić mi w rury :szok: muszę, niestety, mu czasem ustąpić.

Tak poza tym dużo się u mnie zmieniło-zaczęłam właśnie studia podyplomowe i szukam pracy. Kupiliśmy także mieszkanie, więc najbliższe miesiące zapowiadają się pod znakiem remontu.

Ogromne gratulacje dla bobomamy i majusi :-) Życzę Wam dużo zdrówka na najbliższe miesiące.
 
reklama
ja się też witam po dłuuuugiej przerwie, gratuluję mamom które są w kolejnych ciążach :)
chciałam spytać czy nie chcecie mnie wypisać z grupy zamkniętej? nie udzielam się tu już dawno, udzielałam się krótko, jest mi teraz głupio że należę do tej grupy choć w sumie nie powinnam :p
 
Do góry