reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
sonia to chyba normalne ze kazdy chce jak najszybciej usłyszeć ze wszystko jest w porzadku ja w pierwszej ciąży obdzwoniłam wszystkich lekarzy az w koncu któryś mnie przyjał tak bardzo sie bałam.Anja26 masz raceje ze swoje trzeba odczekać i być dobrej myśli.
 
Dziewczyny a co myślicie aby zrobić listę lutowych mamuś?
Z imieniem, nickiem, terminem porodu i takie tam :-)? Później byśmy dodawały nowe dane takie jak płeć, imię :-)
Mogłabym się tym zająć, bo teraz na czas ciąży robię sobie wakcje :tak:
 
zgadzam sie ja tez uwielbiam zmiane klimatu, zreszta dziecko ma klimat jeden w srodku ;-)
u mnie jest to samo co w UK, mieszkam w US, w ciazy mozna latac, jezdzic autem, cwiczyc biegac i robic w wiekszosci to co sie robilo przed
ja w sobote wrocilam z wakacij w Portugali czulam/czuje sie swietnie nawet jeszcze tak naprawde nie wiedzialam ze jestem w ciazy, chodz byly podejrzenia
a ze prace mam "latajaca" to dzis znow wsiadam do samolotu a w sierpniu czeka mnie wyprawa go Chin i wcale nie mam zamiaru rezygnowac chyba zeby bylo cos nie tak z ciaza

Widze ze Wy juz czesto chodzicie do lekarzy, ja jeszcze nie bylam, czy moze jest jeszcze ktos kto nie byl? Ja mam pierwsza wizyte 1 lipca. Ale tak naprawde nie spieszy mi sie. Biore witaminy, zdrowo sie odzywiam. Nie wiele teraz lekarz moze zrobic.

ja tez jeszcze nie bylam, mam wizyte 1 lipca, ale to jest wizyta do Gb czyli niczego sie nie dowiem hehe jak wysle list do szpitala dopiero wtedy sie zacznie chodzenie do lekarza raz na miesiac.
 
Karinka założę nowy Topic, o temacie Lista Lutowych Mamuś, nich babeczki wysyłają do mnie na priva dane, ale masz może jakieś propozycje co do formy itd? :-)
 
Dziewczyny a co myślicie aby zrobić listę lutowych mamuś?
Z imieniem, nickiem, terminem porodu i takie tam :-)? Później byśmy dodawały nowe dane takie jak płeć, imię :-)
Mogłabym się tym zająć, bo teraz na czas ciąży robię sobie wakcje :tak:

mi tez sie pomysl podoba :)
zrob liste co trzeba wpisac, wtedy kazda wypelni i Ci wysle
 
Dziewczyny a co myślicie aby zrobić listę lutowych mamuś?
Z imieniem, nickiem, terminem porodu i takie tam :-)? Później byśmy dodawały nowe dane takie jak płeć, imię :-)
Mogłabym się tym zająć, bo teraz na czas ciąży robię sobie wakcje :tak:
Cześć Mamusie:) bardzo dobry pomysł. Cieszę się , że się zgłosiłaś. Może by tak wysyłać Ci dane na wiadomość prywatną? Albo założyć nowy wątek, bez komentarza. Każdy Cię tam znajdzie i wyśle dane, a Ty byś po kolei dodawała dane
 
reklama
Myślę ze dobry pomysła z tym zeby kazda babeczka przesyłała do Ciebie swoje dane i myśle ze tak jak juz pisałaś podac nick termin porodu płeć co do formy to za duzo nie pomogę jestem tu poczatkujaca
 
Do góry