reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Dorotko, dostałam progesteron dopochwowo w takim żelu, a to dlatego, że wcześniejszą ciążę poroniłam. Stąd też moja wcześniejsza wizyta u gin.
agrafka, Natalia witam Was:-)
 
usg w ciazy-nie ma dowodow ze nie szkodzi ani nie ma tez dowodow ze szkodzi, na to trzeba sporo lat bo czasem wszystko wychodzi jak dzieci maja po kilkanascie lat, nie wszystko wiadomo odrazu po porodzie.. a u nas usg robi sie moze od 10-15 lat nie wirze ze bylo wczesniej wykonywane bo chyba nie bylo takiego sprzetu wtedy, przynajmniej moja mama ze mna w ciazy nie miala robionego a byl to 86rok.
ja tez nie jestem za czestym usg najwczesniej wedlug mnie w 7 skonczonym. we wczesniejszych ciazach bylam szybciej ale sobie to przemyslalam i teraz wiem ze to bylo bez sensu bo w sumie po co? po to zeby sie przekonac o ciazy? wystarczy test ciazowy i badanie krwi i masz czarno na bialym.. a zeby stwierdzic ciaze pozamaciczna coz jej to czesto nie widac nawet w 7 tygodniu a jak w 7 nie widac to znaczy ze cos jest nie tak... normalnej ciazy tez czasem nie widac wiec po co sobie dodatkowy stres stwarzac.. wszystko na spokojnie.. no ale to jest moje zdanie kazda niech robi tak jak sama uwaza ;-)

jezynka mogli ci dac luteine dopochwowa 3zł za opakowanie wiec tanio zapytaj nastepnym razem czy nie lepiej jakby byla luteina bo jednak na tym zaoszczedzisz

to tyle i powodzenia i spokojnych 8 miesiecy ciazy :-) W OGOLE TO GRATULUJE JAKO PRZYSZŁA GRUDNIÓWKA
 
Hej dziewczyny!
U mnie od wczoraj zaczęły się mdłości. I to takie całodniowe. Trochę mi przechodzi jak coś zjem. I mam napady głodu. Trochę się obawiam, że jak tak dalej będzie to się będę toczyć do tego 9 miesiąca. Może mi to minie.
pozdrawiam
 
Ja jutro ide na badania krwi zeby miec do lekarza i moczu wiec przy okazji sobie zrobie z krwi hcg.
Do czwartku jeszcze duzo czasu.
najchetniej codziennie bym sprawdzala na tescie czy sa dwie kreski.
Ale z drugiej strony to codziennie mierze temperature i na razie caly czas podwyzszona.
Tak mi lekarz doradzil ze jak bylby gwaltowny spadek temperatury to moze byc cos nie tak.
 
Akunia musi być dobrze!!
Ja też się trochę stresuje, brzuch mnie często boli ale staram się spokój zachować. Temperatura mi się nie zmieniła, mam tak 36 ale zawsze miałam niższą niż normalnie. Wizytę u lekarza mam 15ego- strasznie jeszcze długo muszę czekać.
 
mnie tez dzis brzuszek pobolewa i sie stresuje nie wierze jeszce w swoje szczescie :) bardziej bede sie cieszyć chyba po wizycie i jak juz zobacze dzidzie :)
 
Nasia Brzuszek tez mnie pobolewa tak jakby jelita mi nabrzmiewaly ale troche tak za nisko. Ale mialam tak we wczesniejszej ciazy i lekarz tlumaczyl ze macica zaczyna przygotowania.
Co do mdłosci to nie mam tak owych oprocz zgagi no i tego ze chce cos zjesc a nagle mi sie to zmienia. No i oczywiscie mam pak mana jak to moj maz mowi.
 
Cześć dziewczynki, piszę na stycznióweczkach ale termin mam na 30 stycznia więc kto wie, może będę mamą lutową.

Ściskam Was wszystkie i życzę pięknych kolejnych miesięcy w tym pięknym stanie :)
 
reklama
Witam wszystkich :)
Według moich obliczeń dzidzia powinna się wykluć 2.02.2011, ale podejrzewam że po złości urodzi się w styczniu, więc będę pisała w styczniowych mamusiach :D
Pozdrawiam
 
Do góry