reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Witam się z rana
c009.gif


Z tą inteligencją to ja tez coś słyszałam. Ale ile w tym prawdy to nie wiem. Ogólnie dużo istnieje mitów na temat ciąży, np. że córka zabiera mamie urodę.
c024.gif


PS. istnieje opcja "edytuj":tak:;-)
 
Dzień dobry.

vive ja czekalam :)
Widze ze wielki dzien sie zbliza-powodzenia:-)

dziękuję, mam nadzieję, że pogoda będzie lepsza...

hej dziewczyny, jak wszystko dobrze pójdzie to też będę lutówką, choć na razie to sam początek i jeszcze do mnie nie dotarło

Gratulacje!!!

Witam wszystkie Lutówki :-)...jak pozwolicie to dołącze do waszego grona! odebrałam dzisiaj wyniki bety i jest 287 w 3 tyg.i 5 dpt!!! wiec jak wyliczyłam to erminna 27 luty :-)..a tak przy okazji może mi któraś napisze jak wstawić suwaczek???wtedy wszystko bedzie jasne...o ile mnie tu przyjmiecie...

Równiez gratulacje :-)

dziekuję wszystkim za cieple przyjęcie i gratulacje :-)wiem że wszystko u mnie jeszcze bardzooo wcześnie ale jestem dobrej myśli i wierzę że musi siejuż teraz udać...zresztą podobno po transferze liczy się nieco inaczej i wychodził by mi już 4 tydz...a z bety też 4-5 tydz. :-D

A czy możesz mi wytłumaczyć, co to jest ten "transfer". Nie bardzo rozumiem, tylko się domyślam :zawstydzona/y:
 
Tak się domyśliłam-w takim razie tym większe gratulacje, że się udało. Trzymam mocno kciuki za fasolkę :-)
 
reklama
Do góry