reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

hej dziewczyny, jak wszystko dobrze pójdzie to też będę lutówką, choć na razie to sam początek i jeszcze do mnie nie dotarło
 
reklama
nie do konca takei chore bo duzo bardziej przezywa sie strate po urodzeniu czy chorobe malenstwa ciezka.

z jednej strony masz rację, ale z drugiej strony przypuszczam, że dzieki tej "metodzie" kobiety tracą również dzieci, które byłyby zdrowe, a którym podstawowa opieka pozwoliłaby rozwijać sie normalnie

ja już nie rozumiem, czy rozmowy prowadzone na tym tzw. wątku zamkniętym są widoczne dla osob "postronnych" czy nie?
 
Witam, ja jestem dziś po wizycie.
Lekarz powiedział, że dobrze, że przyszłam, ciąża jest wysoko i się trzyma, ale zagrożona więc mam duphaston 3x1 dziennie. Miałam badanie na fotelu i zrobił mi usg wg którego pęcherzyk wygląda na 4 tygodnie a nie jak mam na suwaczku wg 5 i kilka dni, ale ważne, że się trzyma. Następna wizyta 6 lipca i wtedy zobaczymy czy się poprawi czy zagrożona, jak tak to wtedy na zwolnienie. Na razie mogę pracować, ale mam się nie przemęczać, nie dźwigać, nie robić ciężkich zakupów sama, i nie przemęczać się sprzątając no i oczywiście zero przytulanek. Jeszcze mam do łykania feminantal - kupiłam ten z metafolinem na razie.

Nowe lutóweczki '11 witam.

I pytanie: o co chodzi z wątkiem zamkniętym, bo ja dopiero po pracy jestem i jeszcze nie doczytałam.
 
Ostatnia edycja:
AKUNIA no za nic w swiecie tego nie widze.:no: Ale nie martwie sie, bo ja juz do niej dolaczylam. Mysle ze to dobrze, ze tylko te, ktore sie udzielaja maja dostep, bo pelno trolli krazy i nie do wszystkich ma sie zaufanie.

A ja zmykam, bede potem.
 
emma75 witam

pani cinkowa na watku zamknietym widac wszystko jedynie w grupie ktora utworzylami do ktorej dolaczylas naszych rozmow nie widac dla osob nie nalezacych do grupy

nasza grupa nazywa sie lutówki 20011 a to dla ulatwienia Grupy - Forum BabyBoom

poprosze laseczki o wiadomosc do mnie z prosba o dolaczenie do grupy to po kolie bede dolaczac tam nie widac naszych rozmow no chyba ze ktos jest dolaczony.

grupa zamknieta dopiero sie rozkreca i jest dla lutowek udzielajacych sie po to zebysmy mogly podzielic sie osobistymi sprawami z osobami do ktorych mamy zaufanie.
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie Lutówki :-)...jak pozwolicie to dołącze do waszego grona! odebrałam dzisiaj wyniki bety i jest 287 w 3 tyg.i 5 dpt!!! wiec jak wyliczyłam to erminna 27 luty :-)..a tak przy okazji może mi któraś napisze jak wstawić suwaczek???wtedy wszystko bedzie jasne...o ile mnie tu przyjmiecie...
 
missdior23 witaj.

A masz już zrobiony suwaczek? Jak tak to w edytuj sygnaturę wklejasz kod podany na stronie w miejscu gdzie ma się pokazywać.
 
reklama
Witam wszystkie Lutówki :-)...jak pozwolicie to dołącze do waszego grona! odebrałam dzisiaj wyniki bety i jest 287 w 3 tyg.i 5 dpt!!! wiec jak wyliczyłam to erminna 27 luty :-)..a tak przy okazji może mi któraś napisze jak wstawić suwaczek???wtedy wszystko bedzie jasne...o ile mnie tu przyjmiecie...

witam
 
Do góry