reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Polis to identycznie jak u mnie ja mam wizyte u gina na 6 mam nadzieje ze wtedy wszystko sie potwierdzi a z kad w ogole jestes?
 
nie wiem czy to na tym czy na innym wątku, ale kiedyś przeczytałam wypowiedź, że lekarze na wyspach nie uznają wizyt do 12 tc, bo do tego czasu nie warto walczyć o ciąże, nazywają to naturalną selekcją. I jeśli kobieta do tego czasu poroni to najwidoczniej tak miało być, bo płód zapewne miał jakieś wady, więc i tak by się nie utrzymał. Chore to

nie do konca takei chore bo duzo bardziej przezywa sie strate po urodzeniu czy chorobe malenstwa ciezka.
 
BOBOMAMA spojojnie, narazie to jeszcze nie jest zamkniety. Trzeba obgadac, czy wszyscy beda mieli dostep, czy tylko lutoweczki, ktore sa juz dluzej na forum isie udzielaja.

A ja posprzatałam cały domek, potem bede robić sernik. Taka mnie ochota naszła na sernik, ze mowie wam... A moj Artek teraz do nowego domku na weekend wyjezdza robic tam wszystko. Ja nie moge poniewaz "nie moge sie przemeczac"...
 
reklama
zamknietego watku nie ma
jest grupa zamknieta
wchodzac na forum obok jest zakladka grupy i jest tam zamknieta grupa lutówki 2011, do ktorej maja dostep udzielajace sie lutowki.
 
Do góry