reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

No ja już posprzątałam w domku i teraz mam chwilkę wolnego dopóki maleństwo się nie obudzi. Trochę się rozszalałyście z tym pisaniem i trochę zamieszania z tym zamkniętym:-D
A mnie też przyjmiecie bo ja to tak jestem trochę na przyczepkę u was i nie będę miała za złe jak nie będziecie mnie chciały:-)

AGAPA nie wiem co bedzie potem.:-D Na szczescie juz przeszła.:tak:
Uff. to dobrze, bo mnie przed samym porodem tzn kilka tygodni przed, to tak męczyła że szok, ale mi pomagało kakao, bo mleka nie lubię, a ono też pomaga ponoć

dzięki za pocieszenie :) tyle się naczytalam tragicznych historii na ten temat, że lekarz kategotycznie zabronił mi "czytania internetu" ... więc teraz tylko pozytywne posty przeglądam :)
Nie czytaj:no: Ja jak czytałam to zwariowałam i jak tylko mnie coś zakuło to zaczynałam płakać bo pewnie coś jest nie tak. Do internetu nie zaglądałam 2-3 miesiące i było dużo lepiej.
 
reklama
Zarejestrowałam się na 6 lipca do ginekologa.Nie mogę się doczekać kiedy potwierdzi mi,że w moim brzuszku naprawdę mieszka maleństwo.Jestem niesamowicie szczęśliwa choć teraz w moim życiu burzliwe momenty.Ale mam nadzieję,że wszystko szybko minie i będę mogła cieszyć się ciążą i wychowywaniem swojego potomstwa.Dziś muszę się jeszcze spakować i przenieść z jednego miejsca na drugie.Nie wiem jak szybko tu wrócę (tu czyli na swoje mieszkanie) Ale mam nadzieję,że szybciej niż się spodziewam.Obiecuję też na bieżąco relacjonować co się dzieje w naszym życiu.Zainteresowanych szczegółami odsyłam na A o nas słów kilka - Onet.pl Blog A więc do poczytania dziewczyny.
 
ja mam pierwsza wizyte 1 lipca, na niej wysla list do szpitala i wtedy pewnie sie wszystko rozkreci. ale zanim pojde na usg to dopiero 13 tydz bedzie, wiec duzooo czekania przedemna :)
 
Ja też chciałam się przywitać, jestem już mamą małego trzylatka i również jestem z tych, za które trzeba trzymać kciuki. Niestety po tym, jak żżyłam się z czerwcówkami 2010, ale nie dane było mi nią zostać, boję się tutaj pisać, chyba najpierw muszę przeczekać ten najtrudniejszy okres.
Scarletka bardzo ci współczuję, obyś jak najszybciej doszła do siebie i znowu cieszyłą się przyszłym macierzyństwem.
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny po przejściach, to niestety wiem, jak to jest. Na czerwcówkach poroniło 10 osób, dwie przedwcześnie urodziły w 5-tym miesiącu (ZD), jedna urodziła w terminie martwe dziecko, więc urodzic zdrowe dziecko to naprawdę dar Boży.
Martwię się, bo znowu nie mam nudności, a według OM to jutro minie 7 tygodni. W przyszły czwartek wybieram się do lekarza, mam nadzieje, że do tego czasu nic złego się nie wydarzy.
Isqa, ja też jestem z miasta Kraka :-), chodzę do MSWiA do dra Świstaka, ale do niego kolejki 2 m-ce. Na szczęście ciężarne są przyjmowane poza kolejką :-)

Vive, solarium w ciązy jest niewskazane, tak jak opalanie, ale akurat z tego ja nie zamierzam zrezygnować, po prostu będę chronić brzuszek i częściej chować się do cienia. Ponadto z racji burzy hormonalnej można dostać nieestetycznych plam od słońca, więc wszystko z umiarem.

Dziewczyny nie piszcie tak dużo, bo ciężko nadążyć :-D
 
witam Ciebie Ewitko i Twoją fasolkę. Dołączaj do nas śmiało i na bieżąco zdawaj relację co u Ciebie:tak:

a brakiem mdłości się nie martw.. nie każda z nas je ma
 
hmm nie wiem hehe moj maz dzwonil ale pewnie nie mowil ze jestem w ciazy, wizyte mam na 1 lipca to juz bede w 6 tyg, zreszta 7 lipca jade do Polski wiec musza mnie przyjac i wyslac list.
 
z tego jak maran opisywała pierwszą wizytę, to ważne żeby podczas tej wizyty wyszedł Ci pozytywny test ciążowy z moczu. wtedy nie będzie problemu z wysłaniem listu:-)
 
reklama
Swoja droga tez mi metoda potwierdzenia ciazy w lekarza-domowy test. Przeciez jakby mi w domu nie wyszedl to bym do niego nie szla:no: Najgorsze to czekani na pierwsze usg, przeciez 12 tydzie to juz pozno. W polsce do tego czasu wizyt byloby kilka i wszystkie badania porobione.Nam zostaje trzymac kciuki i myslec pozytywnie
 
Do góry