reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

witam :) wczoraj pisałam o tych skurczach.... jak byłam na usg poprosiłam odrazu o badanie jest wszystko ok tylko powiedziała mi ze jak będą się powtarzać to nie będę mogla współżyć bo mogą się nasilić i mogą spowodować przedwczesny poród... z małą wszystko ok warzy już 895g:)
 
reklama
Czesc dziewczynki a ja sobie zrobilam od dzis wolne:tak:. Jutro lece do Polski na wesele wiec troszke odsapne:happy2:. Poszlam do lekarza i chcialam zeby mi dal zwolnienie, ale oczywiscie nie dal wiec zadzwonilam do pracy i powiedzialam ze mnie nie ma do konca tygodnia. Niech sie dzieje co che:tak:
Co za glupi system ktory nie pozwala kobiecie w 7 miesiacu ciazy posiedziec kilka dni w domu. Tymbardziej ze od poczatku ciazy pracowalam rowno bez narzekan i opuscilam tylko jeden dzien. No ale nikt nie docenil moich trudow wiec teraz sobie odbije.:-p

Wczoraj pojechalam z mezem po przyczepke bo kupil w Walii. Spedzilam w samochodzi 8 godzin i pobilam swoj rekord w niesikaniu- potega podswiadomosci:-pWrocilismy o 3 nad ranem i padlam na lozko jak zabita

Dzis pakowanie i jutro w poludnie bede juz w domku-jupiiiiiiii
 
Witam to i ja ponarzekam troszkę.

DorissŁ moim zdaniem jak Cię ten ból niepokoi to lepiej iść do lekarza i sprawdzić, najwyżej Ci powie, że to normalne.
Gosiu tak zrobię jeśli nie przejdzie do jutra. NIe jest to silny ból ale jednak coś tam doskwiera, tak jak piszesz najwyżej powie, że jest ok. Od tego mam lekarza, zresztą za darmo nie idę :)
Generalnie jak czytam czy rozmawiam z ciężarnymi to każdą coś tam boli, ale naprawdę nadszedł czas oszczędzania się. Trochę mnie to martwi bo chciałabym być w miarę aktywna do końca ciąży, ale ta kruszynka w moim brzuchu jest najważniejsza i nie chciałabym jej stracić tylko dlatego, że mamusia chciała wszystkim pokazać, że da radę sama. Bo nie o to chodzi, jesli organizm daje znać, że chce odpoczynku to go trzeba słuchać ... Więc muszę się słuchać... Chociaz na basen w czwartek jak bedzie ok to pojde bo te zajecia mnie bardzo relaksują.
 
polis teraz Ty tym razem pozdrów ode mnie Rzeszów:)i miłego wypoczynku!
ale już sobie narzekamy hihih ale w końcu do porodu coraz to bliżej, ja też czasem czuje takie kłucia na dole, niewiem czy to coś w rodzaju skurczy, czy to moja rozciągająca się macica, bo te bóle są takie delikatne i tak ze trzy razy dziennie i tylko jedno ukucie.
a u mnie ciekawie dwie mamuśki przyjechały moja i mojego M, więc teraz nawet niema jak się poprzytulać hehe chyba że pod prysznicem ale to nie to samo:)ale przynajmniej wesoło jest:)
pozdrawiam miłego dnia!
 
Ja właśnie dochodzę do siebie po wizycie u stomatologa, ósemkę mi już prawie skończyła, ale wzieła się za następne zęby no i jak zaczęła wiercić to siedziałam i płakałam na tym fotelu, oj ciężko było a to jeszcze nie koniec na następnej wizycie ma mi dokończy, aż mi ciary po plecach przechodzą jak sobie o tym pomyślę, chyba sam poród nie był taki bolesny jak te cholerne zęby. A swoją drogą to tak ostatnio sobie myślałam o tym kłuciu w dole brzucha i sobie zdałam sprawę z tego że mimo iż już raz rodziłam to nie mam bladego pojęcia czy to kłucie to skurcze czy nie, ja nie pamiętam jak bolą skurcze!!! Całe szczęście, że to wszystko tak sobie matka natura ułożyła, że jak tylko kładą dzidzie na piersi to kobieta zapomina o całym bólu porodu, bo inaczej to chyba mało która zdecydowałaby się na drugie dziecko. I wiecie co ja chyba bardziej boję się tego borowania zębów niż bólu porodu :)!!!
 
agniesia, fajnie że wszystko w porządku, ale zawsze to lepiej sprawdzić i być spokojną
polis, to u was nie można iść na zwolnienie będąc w ciąży???? <szok>
 
Całe szczęście, że to wszystko tak sobie matka natura ułożyła, że jak tylko kładą dzidzie na piersi to kobieta zapomina o całym bólu porodu, bo inaczej to chyba mało która zdecydowałaby się na drugie dziecko. I wiecie co ja chyba bardziej boję się tego borowania zębów niż bólu porodu :)!!!

Ostatnio myslałam o tym samym, że w naturze wszystko wychodzi na zero więc żeby przeżyć te cudowne chwile z dzieciątkiem którego nie możemy się doczekać musimy pocierpieć :)

Leże dzisiaj cały dzień, jest dopiero 17 a już mam dość. Z tym pobolewaniem jest różnie. Pomyślałam, że to może jajnik, bo tak bardziej z lewej strony pobolewa i tak trochę jakby kłucie. Obiecuję sobie, że jak jutro rano się obudze i dalej bedę tak się czuć idę do lekarza.
 
reklama
Czesc Dziewczynki!
A ja wpadlam na dwa dni do mamy troszke sie porozpieszczac :) ale dzis tez sie poforsowalam, rano u bratanka, potem podroz 60 km z mama wycieczka na zakupy pare sklepow i dopiero usiadlam, tez musze pamietac o odpoczynku.
Dziewczynki dbajcie o siebie bardzo i o dzidzie!!!
 
Do góry