reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
jsorbek ja bede na urlopie od 1 stycznia 2011. Juz nie moge sie doczekac. Zaraz ide do lekarza zeby mi dal chorobowe na tydzien ale si enie spodziewam ze sie zgodzi. A przydaloby sie bo wszystko mnie boli i polezalabym z nogami do gory.
 
A ja dzisiaj wyjatkowo pospałam bez wstawania na siusianie, ale mi się dobrze spało!
A co do seksiku, to mnie też się wydaje, że jak szyjka jest zamknięta i wszystko jest OK, to mozna sobie pozwolić w III trymestrze, a najlepiej zapytać się lekarza. Na mnie też seksik przed samym porodem kompletnie nie działał, dopiero ulej rycynowy ruszył. A teraz bedzie tak dziwnie, bez oczekiwania, na konkretny termin, ciecie na zimno.
Dziewczyny po CC czy wy używałyście pasów poporodowych? Bo ja ostatnio wyczytałam, że powinno się go nosić już w szpitalu.

Ewitka, ja pasa nie używałam. Blizna jest ok a brzuszek po 5 miesiącach był mniejszy niż przed porodem;)

A dlaczego zalecają noszenie takiego pasa?
 
Ewitka, ja pasa nie używałam. Blizna jest ok a brzuszek po 5 miesiącach był mniejszy niż przed porodem;)
A dlaczego zalecają noszenie takiego pasa?
Gdzieś wyczytałam, że to zapobiega wystąpieniu pooperacyjnej przepukliny. Dlatego się pytam.

Ale mnie kurna dzisiaj baba w hurtowni zabawek wkurzyła. Pojechaliśmy kupić tam zabawki dla naszych dzieci do przedszkola na Mikołaja i dość prężnie nam poszło, a tu przy kasie kolejka. Więc ja stanęłam z wózkiem w jednej a drugi rodzic w drugiej i jeszcze dobieraliśmy wstążki w regale sąsiadującym (2 m odległosci). W pewnym momencie ja zrezygnowałam z tamtej kolejki poszłam do tej drugiej, postawiłam koszyk i podeszłam do regału do znajomych żeby coś doradzić. A w tym czasie kobieta, która stała przede mną w kolejce z której zrezygnowałam, przechodzi do naszej kasy i ryje się przede mnie, jak jej zwróciłam uwagę, że my tu stoimy, to ona na to, że ona przy kasach była wcześniej od nas i w tamtej kolejce stała przede mną . Ja je na to, że jej jej nie wstyd tak bezczelnie ryć się przed kobietę ciężarną, a odparsknęła, że ją to g**** obchodzi czy jestem w ciąży czy nie. Tak mi ciśnienie podskoczyło, że myślałam, że jej tam zrobię krzywdę.
 
Hehe Ewitka, bardzo dobrze! Trzeba walczyc o swoje. Nie znosze takich okropnych bab, nie wiesz nigdy czy to okres czy menopauza czy ja co nieco swedzi :-)

Ja juz po wizycie u gina, opisze co i jak na odpowiednim watku. Jedyne co tu napisze to MOGE SIE PRZYTULAC! Po taaaakiej abstynencji, ze hej!

Takze tyle na dzis, uciekam do meza :tak::zawstydzona/y::-p
 
Witam kobitki
Ostatnio tylko wieczorami zaglądam i jest tyle czytania, że jak już wszystko przebrnę to nie pamiętam co miałam pisać.
Kurcze u mnie była dziś taka śliczna pogoda, że postanowiłam umyć chociaż drzwi balkonowe w nowym domku, na słoneczku całe 2 sztuki, ale musiałam je dopieścić, folię zerwać, klej doczyścić jakoś tak mi zeszło. Mama na mnie nakrzyczała, że sobie narobię i będę leżała, ale jak tu usiedzieć w taką pogodę. Czuję się teraz zmęczona ale chociaż tyle mogę zrobić.
A co do tej makrelki wędzonej to na początku ciąży o tym sporo było, że listeriozą się można zarazić, a ja mam taką straszną chęć na nią, że jak zobaczę sklepie to i tak pewnie kupię. Od początku ciąży staram się spełniać takie zachcianki żywieniowe, bo uważam, że po prostu tego trzeba dzidziusiowi i tyle.
Ale się rozpisałam, dobra na dziś tyle
 
reklama
Moniabir wiesz ze ja tam patrze i patrzylam na wszystkie ciazowe za i przeciw z przymrozeniem oka przez co wprowadzilam na poczatku troszke zamieszania.Fakt ze surowego mieska nie tkne ale jak makrelka z dobrego zrodla to smacznego.Nie zalujcie sobie.Tez jestem zdania ze jak na cos mamy szczegolna ochote teraz to dlatego ze baby potrzeba i tyle.Nie wazne czy to makrelka,widerko lodow,czy truskawki zima.Smacznego
Ja jutro pedze na "cudowne" badanie na cukier.Mam nadzieje ze przezyje.Bedzie tym ciezej ze od dziecka nie uzywam do niczego cukru ani nie jem czekolady.Cukier BLEEEE
 
Do góry