reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

A ja dzisiaj wyjatkowo pospałam bez wstawania na siusianie, ale mi się dobrze spało!
A co do seksiku, to mnie też się wydaje, że jak szyjka jest zamknięta i wszystko jest OK, to mozna sobie pozwolić w III trymestrze, a najlepiej zapytać się lekarza. Na mnie też seksik przed samym porodem kompletnie nie działał, dopiero ulej rycynowy ruszył. A teraz bedzie tak dziwnie, bez oczekiwania, na konkretny termin, ciecie na zimno.
Dziewczyny po CC czy wy używałyście pasów poporodowych? Bo ja ostatnio wyczytałam, że powinno się go nosić już w szpitalu.
 
reklama
witam

oj, widzę rozpisałyście się przez weekend- kiedy ja to nadrobię :-D


a moja malusia to chyba nadpobudliwa jest;-) -cały czas mi się rusza, że hej - czy to normalne?

przypomniało mi się - miałam dziś sen o porodzie :szok:
 
witam

oj, widzę rozpisałyście się przez weekend- kiedy ja to nadrobię :-D


a moja malusia to chyba nadpobudliwa jest;-) -cały czas mi się rusza, że hej - czy to normalne?

przypomniało mi się - miałam dziś sen o porodzie :szok:
mi się czesto śni poród albo jak już dzidzia jest ze mną. Wczoraj moja siostra mi mówiła, że śniło jej się, że rodziła za mnie bo ja się bałam. W rzeczywistosci też nie mam nic przeciwko zeby tak było :)
Często mi się też śni, że cokolwiek robię to jestem w ciązy, np jestem w szkole średniej ale w ciązy itd.Miałam też ostatnio sen, że byłam na wigilii firmowej i szef do mnie powiedział "o mała" a ja odwróciłam się do niego brzuchem i powiedziałam basem "wcale nie taka mała ha ha", jak Świety Mikołaj :))
 
ligotka, dzięki :)
przestało boleć, okazało się, że to od jelit. Ale inna rzecz, ze nie mam jak poodpoczywać w te 3 dni... Muszę biegać za moim szkrabem, a on bardzo ruchliwy. Teraz akurat siedzi mi na kolanach, ale zwykle mi gdzieś ucieka.
co do seksiku, my ostatnio tak do samego końca i choc pod sam koniec oksytocyna działała i skurcze były, to poród i tak był wywoływany i po terminie - w tym raz bezskutecznie - seks nic nie zdziałał.
Co innego jak są przeciwwskazania. Więc lepiej się gina spytać i już :)
 
A co do seksiku, to mnie też się wydaje, że jak szyjka jest zamknięta i wszystko jest OK, to mozna sobie pozwolić w III trymestrze, a najlepiej zapytać się lekarza. Na mnie też seksik przed samym porodem kompletnie nie działał, dopiero ulej rycynowy ruszył. A teraz bedzie tak dziwnie, bez oczekiwania, na konkretny termin, ciecie na zimno.
Dziewczyny po CC czy wy używałyście pasów poporodowych? Bo ja ostatnio wyczytałam, że powinno się go nosić już w szpitalu.

Witam w poniedzialek
Ja nosilam pas juz w szpitalu, tam go dostalam zaraz po cc.

Jesli chodzi o sex to w pierwszej ciazy mialam lozysko przoduajce takze zakaz byl od 14tyg do 32. Teraz nie ma zadnych przeciwskazan takze uzywamy. Jak wszystko jest ok to mozna bez problemu.

My wczoraj mielismy super dzien z M. Bylismy na meczu, 4 godziny na sloneczku dobrze mi zrobily i ta atmosfera 60tys fanow, lubie takie imprezy.
 
Witam się i ja

zaglądam rzadko a raczej piszę, ale podczytuje was znacznie częściej ;-):-D

Co do seksiku to my narazie normalnie tylko rzadziej troche ale jakos tak z ochotą już nie bardzo ciężko mi i jakoś tak dziwnie jak mnie np mała wtedy kopnie :-D:-D:-D

Pracujące brzuchatki do kiedy macie zamiar pracować ???

a pas poporodowy nie nosiłam ale teraz sobie kupie tylko są różne rozmiary i nie wiem jaki - wiec czekam do po porodzie , zaczne nosic w domu dopiero
 
Ostatnia edycja:
Czesc Dziewczynki!
Rzeczywiscie pogoda piekna maz wyciaga na spacer a ja na sklepy, ale jakos sie dogadalismy :) Nocke miałam spokojna poza pobudka o 3 na siku, i zlapala mnie zgaga :( a mleka mi sie nie chcialo zrobic no ale w koncu zasnelam....
Moja mała tez od rana kopie jak szalona robi chyba fikolki, ostatnie dwa dni byla spokojniejsza, kopala ale gdzies w druga strone, ale dzis w nocy chyba sie obrocila i daje popalic :D
Mam pytanko do tych ktore jeszcze "przytulaja sie" z mezem (crazy mamo licze na Ciebie ;)) do kiedy mozna.... Ja juz slyszalam rozne historie, nam gin nie zakazal, slyszalam ze nie mozna ostatni miesiac, ale znow ktos mi mowil ze po 30 tyg nie wolno dotykac piersi itd.... u mnie zbliza sie 28 tydzien i tak sie wlasnie zastanawiam....

Specjalista to ja nie jestem.Powiem jak bylo u nas.Z blizniakami przytulalismy sie do konca (38+4).Rezygnuje czasami jak mnie brzuszek pobolewa (bo zdarza sie jak sie rozciaga).Nigdy nie slyszalam o ograniczeniu o ile jest wszystko w porzadku.Jedyne z czym sie spotkalam to moim znajomym kazali sie kochac na porodowce,zamkneli im pokoj i kazali dzialac zeby przyspieszyc porod.Troszke hardcorowo ale mala po wszystkim urodzila sie w szybkim czasie to wlasnie niby dzieki temu.Wiec kiedy skonczyc nie wiem.Ja slucham swojego cialka i jak cos tam boli czy czuje ze jest nie tak to poprostu odsylam meza na druga strone lozka...
 
reklama
Witam sie po weekendzie:-)
Dziś cały dzień w łóżku,bo weekend był troche ciężki i teraz odpoczywam.
Jeżeli chodzi o przytulanki,to ja zawsze po orgazmie lądowałam w szpitalu,bo miałam skurcze i rodzić też jechałam po sexie:tak:teraz jak na razie nie mam skurczy po przytulankach.Orgazm działa jak oxytocyna:-D
 
Do góry