reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Z tą temperaturą to jest tak że z samego rana jest z reguły niższa niż później w ciągu dnia a najwyższa wieczorem. Najlepiej mierzyć sobie o jednej stałej godzinie żeby mieć porównanie.
Mnie też piersi bolą raz mocniej raz słabiej, ale najbardziej dają mi w kość nudności i ból głowy. Pomału robi się to nie do wytrzymania. Wiecie jakie leki przeciwbólowe można bezpiecznie przyjmować w ciąży?

Angelka trzymam kciuki bardzo mocno za Ciebie i Twoje maleństwo, wszystko będzie dobrze :)

Witaj Vive! :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej Dziewczyny!!
Nie zaglądałam dwa dni ale czułam się okropnie. Jeszcze wczoraj miałam urodziny i gości, więc w ogóle ciężko było.Muliło mnie okropnie na każdy zapach a tu od rana musiałam gotować. Dobrze, że mnie mąż większości wyręczał, bo był chyba nie przetrwała. Dziś o dziwo lepiej ale nie chcę zapeszać. Jutro mam wizyty u lekarza, pierwszą. I mam stresa.
Pozdrawiam
 
Dzięki za życzenia.
Jutro mam pierwsza wizytę ale mam nadzieję, że usg też mi zrobi. W pierwszej ciąży od razu miałam robione. Jutro wieczorem napiszę na pewno.
 
reklama
Do góry