reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

rzeczywiście zimno się zrobiło, ale ja tam wolę taką pogodę niż te upały...chyba z racji tego, że urodziłam się w październiku :p


Witam wszystkie Brzuchalce!!!!
Ja tam tez wole jak jest zimno.Pewnie jak Neta dlatego ze tez jestem pazdziernikowa.
Chetnie bym Wam wszystkim dala troszke ciepelka jakbym mogla bo ja juz wysiedziec nie moge.Dobrze ze ktos kiedys wynalazl kilmatyzacje ;)
U mnie temperatury teraz wahaja sie miedzy 30 a 35 stopni C.
Trzymajcie sie cieplo a ja postaram sie przegonic slonce w Wasza strone...
 
reklama
majusia221 nie polecam "Domu nad rozlewiskiem" - kilka razy zaczynalam i jakos nie moge przebrnąć. Natomiast jednym tchem przeczytalam "Kryształowego Anioła" Grocholi. Świetna ksiazka!!!!

Kupilam spodnie ciazowe!!!! :) I jak pieknie widac w nich brzuszek :) Wzielam troszke wieksze, w sumie S byla na mnie idealna, ale moj D. namowil mnie zebym wziela wieksze bo przeciez urosne :)

Ja tez wole taką pogodę. Czuc juz jesien a zawsze na jesień najfajniejsze rzeczy w moim zyciu sie dzieją :)

Pozdrawiam Was wszystkie!!!!!!! :)
 
reklama
Witam :)
Ja juz po wizycie. Nie przytylam ani grama, ale to w sumie ok, bo wage "wyjsciowa" mialam 80 kg :szok: :-)
Jakas infekcja sie wkradla, wiec dostalam tabletki dowcipne.
Oprocz tego ok, ale w sumie to martwi mnie jedno: mi wychodzi, ze to 14w5d, dzis z USG wyszlo 15w5d. Martwi mnie jednak to, ze jak lekarka zmierzyla sama glowke, to widzialam, ze wyszlo jej 17w i kilka dni. Powiedziala, ze "duze dziecko bedzie" i to wszystko... Pozniej powiedziala ze nie ma zastrzezen, ale mam wrazenie, ze zbagatelizowala cos, co mnie teraz martwi :(:(:( Co sadzicie na ten temat?

A co do spodni, to zamowilam dzis na probe na allegro spodnie jeansy za 38 zl. Jakos nie chce mi sie wiezyc w ich jakosc, ale kobieta wszystkie komentarze ma pozytywne. Jak tylko dostane spodenki to napisze co i jak i wkleje link do strony.

Buziaki
 
Do góry