reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Witam w poniedzialkowy ranek :)
Bardzo wszystkim dziekuje za życzenia :)
Ja dzis mam wuzyte u lekarza, tam sie bede wazyc, to napisze czy przytylam i ile.
Musze Wam napisac, ze okropnie mi dokucza kregoslup :-( Najbardziej jak leze i podnosze sama glowe, to jakby mi ktos kosci rozrywal. Masakra :(
 
cześć dziewczyny :) ja mam wizytę jutro.
Na razie czuję się dobrze, ale martwię się trochę o wagę, bo od początku przybyło mi już 3 kg. Moja ginka mówi, że lepiej byłoby gdybym na razie nie tyła, ciekawe co jutro mi powie jak zobaczy, że znów jest trochę więcej.

 
Ostatnia edycja:
mysia barbara trzymam kciuki za wasze wizyty.

Mnie też często boli kręgosłup, a najgorzej rano zaraz jak się obudzę, w dzień jest w miarę dobrze, dziś dodatkowo boli mnie głowa i jakaś zmęczona okropnie jestem, ale to wina pogodny. Cycki bolą mnie bezustannie od kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, w pierwszej ciąży bolały mnie aż do porodu teraz pewnie będzie tak samo.
Ja ważę 52 kilo, jak byłam na wizycie w zeszłą środę to pielegniarka myslala, że waga się zepsuła bo od ostatniej wizyty schudłam 1,5 km, ale podobno wszystko jest ok i już niedługo zacznę tyć, mam tylko nadzieje, że nie dużo bo po pierwszej ciąży truuuudno mi było zgubić kilka kilo.
 
Czesc Dziewczynki :)

Wlasnie wrocilam z zakupów, widzialam fantastyczne spodnie ciazowe, ale kosztuja 159 zł no i mam dylemat... Z jednej strony powinnam je kupic bo naprawde nie mam w czym chodzic ale z drugiej... To kupa kasy jak na 5 m-cy... :(

Dzis rozmawialam z kolezanka z pracy, jest w ciazy praktycznie w tym samym tygodniu co ja... I ona juz ruchy czuje, ma siare w piersiach, a chudzinka z niej jeszcze wieksza niz ja... Tyle ze to jej 3 dziecko wiec pocieszam sie ze ja jako "pierworódka" nie powinnam sie stresowac brakiem ruchów...
 
Witam po malutkiej przerwie i trzymam kciuki za wizyty:) Czy u was jest też taka straszna pogoda? Ja juz mam dość a dopiero początek - jesień nadchodzi bleh;/
 
reklama
angelka pewnie, że się nie stresuj tym, że na razie nie czujesz ruchów maluszka, ja w pierwszej ciąży poczułam je dopiero w 20 tygodniu,chociaż co dzień pilnowałam, żeby ich nie przegapić. Na pewno już niedługo dzidziuś i do ciebie zapuka.

ewela.s jesteśmy w tym samym tygodniu i dniu ciąży :)

margoz co czytasz? ja wypożyczyłam sobie ,, Marinę" na razie mnie nie wciągnęła, ale przeczytałam dopiero może z 10 stron zobaczymy jak będzie dalej, zastanawiam się tez nad domem nad rozlewiskiem, a swoją drogą to już barrdzoo dawno nie przeczytałam nic co by mnie naprawdę wciągnąło, ale teraz brzydka pogoda to może nadrobię Aha zapomniałabym dodać narazie przeczytałam chyba wszystkie książeczki o Franklinie maja Gabi bardzo go lubi.
 
Do góry