reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Witam

Aliena tak to jest jak się wcześniej stara określić płeć, nie zawsze widać właśnie czy to chłopiec czy dziewczynka, musisz się uzbroić w cierpliwość i poczekać do kolejnego usg, może wtedy dzidzia lepiej się odsłoni. Ja muszę jeszcze czekać ponad miesiąc na poznanie płci, o dopiero wtedy mam usg.

A co do picia kawy to ja jak się dowiedziałam to piłam jedną słabą dziennie, ale pewnego dnia mnie odrzuciło i już nie piję z dwa miesiące. A wcześniej to też bez kawy nie mogłam przeżyć, bo też jestem niskociśnieniowcem. ale teraz jakoś sobie radzę, bóle głowy są, ale niezależnie od pory dnia i póki co niedokuczliwe mocno. A czasem to popijam coca-colę a też ma kofeinę (pomagała na mdłości). Niby piszą, żeby unikać kofeiny, ale w niektórych kremach na rozstępy dla kobiet w ciąży też jest kofeina w składzie.
 
reklama
mam pytanie do tych dziewczyn które znają płeć swoich dzieci na 100%
czy wasze chłopaki maja już widoczne jąderka ??
no normalnie po 2 chłopakach jak mi lekarz powiedział że widzi albo siusiaka albo przerośniętą łechtaczkę nie mogę sobie znalesć miejsca
póki myślałam że to chłopak to było ok teraz już nie mogę

Ja się dowiedziałam od mojego lekarza w 13 tyg że chłopczyk będzie a on jest taki że jak nie jest czegoś pewny to nie mówi jak się zapytał czy mam juz imona dla dzidzusia to powiedziałam że mam dla dziewczynki wtedy się skrzywił i zapytał czy dla chłopca też mam i jakie i wtedy mi na karcie informacyjnej wypisał dużymi literami ROCH;D
Wogóle kazał mi przyjść na wizytę w 13 tyg i tylko 13 bo ponoć w tym tygodniu najlepiej widać maleństwo i można wykluczyć różne choroby itp. A zupełnie nie spodziewałam się poznać płci.
 
mnie sie kiedyś wydawało że czuję ale wszyscy mi mówili że jeszcze za wcześnie i dzidzia jeszcze za mała żeby poczuć;/ Z tego co wiem to ruchy można czuć od 16 tyg ale niekoniecznie.
 
sama jestem ciekawa jakie to uczucie.... na razie tylko wiem z opowiadań, raz jak mi się zdawało, że to "to" to aż mi łezki poleciały, hheheh może popłakałam się prawie bo mi jelitko kolacje przepuszczało :)) heheh
Tez czytałam, że od 16 tygodnia mozna zacząć czuć ale jak się poczuje dopiero w 20 tyg to też dobrze.
 
margoz teraz mi nie uwierzysz mi pewnie ale te wymioty ci przejdą:) ja też nie wierzyłam, że będzie lepiej, wpadłam w depresję i myślałam, że już nigdy nie zjem nic sensownego i pysznego ale tak nie jest. Teraz jest mi lepiej, nie jest idealnie bo dzisiaj rano np. zwymiotowałam ale jest ta godzina i dopiero jeden raz:) a zjadłam 2 jabłuszka, 2 kanapeczki z pasztetem i zupkę pomidorową "z papierka":) uwierz mi będzie lepiej:)
 
No wlasnie, mnie tez mowiono, ze w ciazy glowa nie boli.... pozniej ze po ciazy przechodzi migrena, niestety tak nie jest.... migrene mam od jakis 10 lat... faktem jest ze w poprzedniej ciazy glowa mnie nie bolala( nie mam pojecia dlaczego), ale w tej niestety bavdzo czesto mnie boli, wiem ze mozna brac Paracetamol, Panadol, Apap na silny bol Pyralginum i kilku moim znajomym lekarz pozwolil brac Aspiryne ale mnie lekarz odradzil(rozzedza krew)
 
a ja mam w domku pomidorową własnej produkcji :)) dużo wcześniej któraś z was pisała o plackach z cukini, smaka mi narobiła, będą na drugie danie :)) Zapraszam wobec tego na obiadek do mnie:))
 
reklama
ale będzie objadanko :))
Claudia to mnie nie pocieszyłaś, mojej siostrze migreny zaczęły sie dopiero po ciąży :(((
Muszę się oderwać od komputera bo musze jechać odebrać wyniki badań krwi i moczu, juz jestem ciekawa jak wyszły.
 
Do góry