reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

:-)Witam was serdecznie , mam nadzieję ,że jeszcze nas pamiętacie :) Mój Gabryś też od wrzesnia poszedł do przedszkola ,troszkę było płaczu , teraz chodzi już bardzo chętnie :) nocnikujemy się od lutego w dzień super na noc zakładam pampersa i zdąży mu się jeszcze go zmoczyć ale już coraz rzadziej :) Ewitka Tobie dziękuje z całego serca ,że wtedy jak dowiedziałam się o rozszczepie mojej córeczki dałaś mi info ,że na forum jest mama z takim samym problemem :) Jesteśmy już po operacji odbyła sie w kwietniu i niebawem kolejna teraz Natalka ma rok i miesiąc :) Mam wspaniałe dzieciaki ale przez to czasu tu pisać brak :) pozdrawiam was serdecznie . POLIS wracasz do Polski ??
 
reklama
Majuska myślałam o tobie. Jak tam Natalka zniosła zabieg? Czy widać już efekty zabiegu.? Super, że Gabryś dzielnie chodzi do przedszkola, brawa dla Lenki, szkoda, że tak choruje, kurcze poważna sprawa, skoro skończylo się w szpitalu! U nas póki co na katarku się kończy, ale ona chyba się zahartowała od starszego brata, który przynosił wirusy przedszkolne do domu.
U nas też przez te 2 miesiące w przedszkolu ruszyło jak burza i teraz juz zaczyna śpiewać piosenki. A moja ksiezniczka miała dzisiaj pasowanie na przedszkolaka.
DSC_4019.JPG
 
Ewitka dziekuje , oczywiście że efekty zabiegu są bo mała miała prawostronny rozszczep wargi i wyrostka , po zabiegu było ciężko ale szybko wróciła do zdrówka i pełen uśmiech po paru dniach zagościł na jej buśkę :) Ale fajna ta twoja myszka :) u nas Gabryś też miał pasowanie na przedszkolaka :) pozdrawiam
 
hej!! pięknie dzieci rosną. U nas wszystko ok, ..no byla fala choróbek odkąd synek poszedl do przedszkola, nawet mnie nie ominęło mimo ze wcześniej byłam niezniszczalna. puki karmiłam to byłam niezniszczalna...a karmiłam ponad 2 lata i 3 m. Z sikaniem sobie radzimy, Milla przetrzymuje cala noc bez pieluchy, nocnik jej nie wystarcza i nawet często chce na "duży tron" :p i gardzi nakładką.. niestety ze 2 razy w miesiącu jak sie bardzo zdenerwuje to sie posika w gacie.
dyz0.jpg

pozdrawiamy
 

Załączniki

  • dyz0.jpg
    dyz0.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 94
jak ten czas leci, zaraz będziemy świętować trzecie urodzinki naszych pociech :)
u nas też sikanie opanowane, w nocy bez pieluszki, buzia jej się nie zamyka, gada jak najęta, śpiewa :)
tylko ze ssaniem palucha jeszcze mamy problem :( Ewitka, a jak u Ciebie w tym temacie?
a oto moja "królewna świata" , jak mówi na siebie hehe
IMAG0108.jpgIMAG0092.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0108.jpg
    IMAG0108.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 87
  • IMAG0092.jpg
    IMAG0092.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 84
Nixie ale super blondyneczka, wstawiłabyś teź fotkę braciszka.
Margoz to samo, pokaż obie panny. Ale ci Lenka urosła!
Oj margoz u nas niestety paluszek jest, walczymy smarowanie pazurkiem nic nie daje, bardziej mówienie, bo przeciez rozumie i jak jej zwrócę uwage to od razu wyciąga. Sikanie opanowane od wakacji, bo od września chodzimy do przedszkola.
 
cześć dziewczyny

Dawno tu nie zaglądałam, widzę dzieciaczki pięknie rosną więc serce sę cieszy.
Moja Ola ma się dobrze, choć we wzroście jest ok to niestety waży zaledwie 12kg idziemy z tym do lekarza robić badania.

Moja Oleńka:
Oleńka.jpg

A teraz będę mamą listopadówek 2014 :) buziaki
 

Załączniki

  • Oleńka.jpg
    Oleńka.jpg
    47,5 KB · Wyświetleń: 129
reklama
gratuluję:))listopadówek?bliźniaczki?

co do wagi to moja Zuza waży 13,500/95 cm i lekarka mówi że jest dobrze,chłopcy tez byli szczupli ale nie chudzi czy zbiedzeni.
Jeszcze raz gratulacje:)


cześć dziewczyny

Dawno tu nie zaglądałam, widzę dzieciaczki pięknie rosną więc serce sę cieszy.
Moja Ola ma się dobrze, choć we wzroście jest ok to niestety waży zaledwie 12kg idziemy z tym do lekarza robić badania.

Moja Oleńka:
Zobacz załącznik 617806

A teraz będę mamą listopadówek 2014 :) buziaki
 
Do góry