reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
dzień dobry :-) pogoda zapowiada sie piekna a my w domku musimy siedziec,nocka nieprzespana głowa mi pęka mam nadzieje ze dzis będzie lepiej bo goraczki już nie ma,teraz ładnie sie bawi więc mam chwilke.zmykam na sniadanko:tak:
 
To nie tylko mnie głowa pęka... Mnie Roch obudził takim krzykiem nad ranem że szoku chyba dostałam :szok: a teraz tak mnie boli głowa że aż żyć się odechciewa.... na szczęście pogoda się poprawia ale zimno jak nie wiem...
Roszek ma zły humor od rana wszystko na nie marudny strasznie usypiałam go teraz godzinę:confused: no ale wygrałam w tej walce nareszcie
ufff
majuska dobrze że gorączka minęła... w dzień jak dzieci chorują to jakoś leci bo pobawią się czymś się zajmą a noce.......:szok:masakra
 
Hej, u nas również kryzys. Kajtkowi wychodzą wszystkie czwórki na raz i jest po prostu masakra. Gorączka wieczorem sięga nawet 39,4*C :/ w dzień waha się miedzy 37,5 a 38 i tak od 2 dni. Oczywiście nie chodzi do żłobka a ja z nim siedzę w domku. Nie ułatwia mi tego kolejna dzidzia w moim brzuszku. Niestety te wszystkie wymioty, zawroty głowy i mdłości mnie nie omijają. Strasznie ciężko to wszystko pogodzić. Jednak wzięcie się w garść to jedyna metoda :) Jutro już mój W mi pomoże bo weekend się zaczyna a w poniedziałek mały do żłobka już pójdzie wiec będzie lepiej :)

Kajtuś coraz więcej mówi. Próbuje już sklecać pierwsze zdania, dla nas zrozumienie go to nie lada wyczyn. Śmiejemy się że to rebusy ;p. Np. "Tam łuf łuf idzi" - Czyli tam idzie piesek. :)
Najśmieszniej jest jak usłyszy jakieś interesujące słówko, miną 2 godziny a on później bawiąc się klockami próbuje je non stop powtarzać aż mu wyjdzie tak jak chciał i wtedy zadowolony przybiega i mówi je nam a raczej wykrzykuje i bije sobie brawo :)
 
Sylvanas współczuję dolegliwości... A Kajtuś zdolny chłopak;D u mnie roszek mówi ale niezbyt dużo typu tatuś,tata,mama,babcja,dziadziuś,na dzieci "dzidziuś",ide,chodź,papa,na koty "ciciuś" na auta "tutu" ,na pieski hau hau, itp ale za każdym razem jak zrobi coś nowego klaszcze w łapki dumny z wyczynu;D
A co do zebów echhh koszmar.. niech wyjdą już wszystkie!!:-)
Co do ciąży zostały mi jeszcze 2 krążki więc jeszcze 8 tygodni muszę czekać zanim zaczniemy staranka o ile ginek stwierdzi że już mogę ale przeraża mnie myśl że po tych krążkach znów czeka mnie atak:-(
 
bobomama to i tak bo u mnie rocha jak zapytasz czy kocha mamusię odpowiedź brzmi :Nie:-D
Na wszytkie pytania jakie zadasz jest nie a i "dać" też u niego popularne słowo
 
Ataki od pękniętych jajników... objawia się to silnym bólem,wymiotami,biegunką,utratą przytomności a nawet zapaleniem otrzewnej i to wszystko występuję przez jeden dzień,równocześnie i w dniu jajeczkowania...Dlatego noszę teraz krążek żeby zahamować jajeczkowanie i zminimalizować ból żeby macica odpoczęła przed kolejną ciążą a po ciąży zabiegu który na stałe zahamuje jajeczkowanie...
 
reklama
Rutkosia bardzo wsólczuje ataków,mam nadzieje że wszystko będzie wporzadku.ja mojego usypiałam tez cos ponad godzine ale wygrał on:sorry: dopiero o 14 padną.
sylvanas jak mi szkoda twojego synka kurcze taka wysoka temperatura masakra, niech te zęby tak sie wszystkie na raz nie pchaja,a tobie siły życze i jak najmniej mdłości, mnie naszczęście nie męczyły.

mój też rozgadany juz bardzo duzo powtarza,na pytania kochasz mame odpowiada tak, tate tak i dzidziuśa tak zreszta kocha wszystkich:-D niestety na jedzenie nie, jak leze z brzuszkiem odkrytym to się tuli i całuje nazywamy go z m przytulijka bo uwielbia się przytulać ibuziaki dawać.
bobomama napisz nam coś więcej bo jesteśmy ciekawe;-) jak się czujesz????
 
Do góry