reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

ja na chwilke i spadam do łózka. Cos mnie dzisiaj dopadło. O 5 rano bolał mnie wbrzuch i skonczyło sie w wc. Potem jeszcze kilka powtórek ( w ciazy nie jestem). Chwile potem zaczęły sie ciarki itp. juz nie wiem czy to grypa żoładkowa czy zwykla. Goraczke mialam 37.5, wziełam paracetamol i rutinoscorbin. Masakra jakaś. Mąż wziął Maje do tesciów. Wogole nie wiem czy sie do niej zblizac, czy asekuracyjnie pokarmic piersią, żeby złapała przeciwciała. Rano nawet nie mialam siły jej nakarmic wiec dostała butle. Dobrze, że mąż w domu bo nie wiem jakbym sie nią zaopiekowała. Nie mialam siły jej wziąć na rece.
Posmarowałam sie amolem, wypije wapno i dalej do łózka. Zołądek juz niby mniej boli ale łamie mnie w kosciach i cos czuje, że mnie płuca sciskają.
wiec jak sie tak czuje beznadziejnie a czytam, że wasze pociechy cierpią przez ząbki to stukrotnie im współczuje.

miłego dnia
 
reklama
U nas to nawet nie wiem kiedy ten zabek wyszedl z czystej ciekawosci sprawdzilam i okazalo sie ze juz przebil sie przzez dziaselko :-) jeden dzien jakies 2 tyg temu bylo strasznego placzu wieczorem i okropnie sie slinila normalnie cieklo z jej buzki a potem juz byla cisza.

DorissL- przepraszam ale nie moge zrobic lyy ( klawiatura angielska ) - ZDROWKA ZYCZe :-)

Dziewczyny czy Waszym maluszkom tez zaczely szybciej wloski rosnac?? Nadia jak sie urodzila to miala duzo wloskow pozniej jej wypadly te pierwsze a teraz tak szybko jej zaczely rosnac i ciemniejsze sie zrobily :-) Ciekawa jestem jakie bedzie miala jak bedzie wieksza :-)
 
Ostatnia edycja:
...

Dziewczyny czy Waszym maluszkom tez zaczely szybciej wloski rosnac?? Nadia jak sie urodzila to miala duzo wloskow pozniej jej wypadly te pierwsze a teraz tak szybko jej zaczely rosnac i ciemniejsze sie zrobily :-) Ciekawa jestem jakie bedzie miala jak bedzie wieksza :-)
my tak mamy- dokładnie jak piszesz:)
 
cześć laski,
ale mam sajgon :(
zapalenie oskrzeli, niestety znów natybol, mały zaczął mi kichać mąż po operacji 7 tyg nie do użytku 11latka z ostrą fazą buntu i pies ... siąść i płakać i ja sama biedna mały myszka, cały dom na głowie i mój kochany kichuś co w dzien nie spi :(

Dorissl zdrowka :)

Olcia, daniel jak sie urodzil to mial ciemne wlosy, teraz rosna mu blond, duzo ma bialych. Troche sie wloski wymieszaly wiec nie wiem jak to sie zakonczy, musimy troche poczekac

u mnie to samo, lepek czarny był teraz białe włosy mu rosną
 
jtaudul no to super, że przesunęlaś godziny i ze masz te dwie przerwy na karmienie! Z czasem pewnie zamienisz sobie na jedną godzinną. No ale nie musisz rezygnowac z karmienia.
Kaasiulka zdrówka bidulko!
Odnośnie włosków, to mam wrażenie że u nas też rosną jaśniejsze, a szkoda, bo ja jestem czarna i chciałam, żeby córcia też była :-(. A rosną tak samo wolno, jak wcześniej.
U mnie mąż własnie upiekł drożdżówkę ze śliwkami. Śliwki z działeczki - wyczaiłam, że rośnie w granicy z sąsiadem. W ubiegłym roku tam nie jeździłam, to się zmarnowały, chyba, że sąsiedzi obrali.
 
Witam wieczornie!
Drugi dzień prasuję i mam dosyć. Kręgosłup mi wysiada. Jutro pakowanie i wyjazd nad ranem.Mam stresa.
Co do oczka po zabiegu, to odpukać, jest śliczne!!!Wczesniej poza ropą, to od wiecznego wycierania miał je czerwone i napuchnięte a teraz nareszcie jest takie samo jak drugie.

Kaasiulka zdrówka!
Co do włosków to Igor całkiem nie wyłysiał ale widać, że juz rosną mu nowe włoski.A kolor też trochę jaśniejszy niż po porodzie.
 
reklama
Witam nocnie

DorissŁ, Kaasiutka zdrówka dziewczyny.

Olcia u nas włoski jakoś nie rosną, nie ma ich dużo, jest mniej niż po porodzie i są jaśniejsze.

Nasia udanego wyjazdu, nie stresuj się i czekamy na foty z wakacji :-)

Ewitka zdolnego maż męża, mój nie piecze niestety, w zasadzie to w kuchni rzadko co robi.

Robiłam słoiki dla młodego na kilka dni i właśnie skończyłam wekować.
Kuba mnie dzisiaj wymęczył. Spał dokładnie 4 razy po pół godziny. Nawet gruszek jeść nie chciał tylko się rozryczał jak poczuł jedzenie. Ale jakoś P. go zagadał i zaczął jeść.
 
Do góry