reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Witam się po krótkiej przerwie. Miałam wirusa w komputerze!!Koszmar, wszystko blokował. Dziś się udało po 2u dniowej walce.
U nas ok. Trochę płaczków było popołudniowych. No i jakoś mniej cierpliwości dziś miałam, nie wiem dlaczego. Melisę teraz piję:-)
Boję się trochę o małego bo starsza córka jest przeziębiona. Już raz była, zaraziła go i wylądowaliśmy z Igorem w szpitalu. Oby nas ominęło.

Co do chust to polecam NatiBaby NATI -NAJWYŻEJ OCENIANA POLSKA CHUSTA , ROZMIAR L (1550474099) - Aukcje internetowe Allegro . Jest super tylko trochę w niej gorąco:-). Mam tez taką tańszą i cieńszą CHUSTA TKANA AZIMI OSTATNIE W TEJ CENIE! +PORADNIK (1555425401) - Aukcje internetowe Allegro Jakość taka sobie, bez porównania z Nati

Benefica mój Igor też ma anemię. Hemoglobinę 4 tyg temu miał 10,5. I ciągle mu spada. W poniedziałek idziemy na badanie kontrolne. Nie dostaje narazie nic. A Ty co podajesz?
 
Dziewczyny, nie bierze któraś przypadkiem leku Sorbifer Durules na anemię? Mam jedno niepotrzebne opakowanie w domu z datą do 06.2012 i szkoda mi wyrzucić, bo jest nawet nieotwierane. Żelazo na receptę, więc nie zużyję tak sobie. Gdyby się trafiło, że któraś z Was tego używa to mogę wysłać.
 
Ja polecam chuste nati baby - jest całoroczna :) w porównaniu do innych wiodących producentów jest bardziej miękka i dla początkujących mam chyba najbardziej odpowiednia.
Na gorące dni polecam również chuste nati lecz z domieszką bambusa np. nati dmuchawce. Chusty z domieszką bambusa delikatnie chłodzą więc maluszek się nie poci i jest bardziej komfortowa dla mamy.
Ach no i pamiętajcie że gdy nosicie dziecko w chuście ubierajcie je o jedną warstwe cieniej niż siebie bo wy dzidziusia ogrzewacie i jeszcze ma dodatkowo na sobie koc w postaci chusty.
My teraz przy 18 stopniach ubieramy body z długim rękawkiem rajstopki i czapeczke i tak wychodzimy z domku :) Po domku natomiast body z krótkim rękawkiem i nic więcej :)
 
my dzis bylysmy na pobraniu krwi- widze przewija sie temat anemii- my wlasnie z tego powodu i dodatkowo ostatnio viki miala nieprawidlowy rozmaz - jutro wyniki - ciekawe co wyjdzie?

na fajna babke trafilam - bo viki spała a ona byla tak miła ze pobrala jej krew na spiocha - raz tylko oczka otworzyła ale zaraz zasnela z powrotem - tak sobie pomyslalam ze tak powinni szczepienia robic ;) - jak viki miala ten epizod w szpitalu - to tez w nocy jak miala na spiąco podany antybiotyk to nic nie odczuła - a w dzien jak jej delbetę zaaplikowała to tak się rozpłakała bidulka...

wystawiam tez na allegro za małe ciuszki - trzeba uzbierać na nowe kiece hihih...udało mi sie juz sprzedac jedną kiecę - ralpha laurena - ale była tak nieciekawa ze viki ani razu nie miala jej ubranej, spiworek i te kurteczke do chrztu...na szczescie odbiór bedzie po chrzcie ;)))

tak sobie lale przegladałam celem zakupu dla lepszej prezentacji a pozniej dla niuni i natknełam sie na tzw. reborny - niesamowite - pelno tego na allegro,ale drogie ze hej - a tu link do producenta
binczewska.pl - LALKI

co wy o tym myslicie?

ps. olcia - viki tez pozno spac chodzi- czasem dopiero po 23!

a w temacie chust- ja mam girasola - coprawda cienkiego - ale przeciez lato przed nami- i w porównaniu do nati jest zdecydowanie b.miekki a przez to milutki :)))

ligotka - mnie w weekend tez wzielo wieczorkiem na promile i zazyczylam sobiegrzane piwko - bralo mnie przeziebienie wiec było jak znalazł- po wypiciu pół szklaneczki - podeszłam do męża - wcisnęłam mu córcię - i mówe - no niestety tatuśku - mama jest pijana - heheh;)
 
Ostatnia edycja:
Ewitka wiem że sinlac jest po 4 mż. Pediatra mi go doradziła żebym dodawała do 90ml mleka płaską łyżeczkę. Powiedziała że to się stosuje jak dziecko mało przybiera lub wymiotuje. (lub nutriton).
 
moja pospała do wpół do szóstej, zjadła, pouśmiechała się i poszła dalej spać :)
dzisiaj ma być zimno i mokro, więc chyba nici ze spacerów, szkoda :/
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Wiem,że dawno nic nie pisałam ale pamiętam o Was. Nie wiem jak Wy macie czas tak często pisać...ja nie mam czasu ani nawet siły :-(.
Nie potrafię sama tego wszystkiego ogarnąć. Cały czas trza się małym zajmować więc na wszelkie inne czynności brak czasu. Pod oczami już mam wielkie sińce z niewyspania. Karolek budzi się często w nocy i niestety w łóżeczku mu niewygodnie...nie wiem jak z tym walczyć. Na razie to podjęliśmy decyzję o kupnie nowego większego łóżka. Wysypka mu zeszła, żółtaczka nadal niestety jest bo ma lekko żółte oczka. W piątek idziemy do pediatry i on podejmie decyzję czy na lampy do szpitala nas nie położą :-(.
Nie dość że jestem przemęczona to jeszcze ta dieta związana z nietolerancją pokarmową... jedyny plus to to że lecę na wadze w dół, tylko muszę zacząć brzuszki robić....w poniedziałek byłam u gina pierwszy raz po porodzie i wszystko super.
Nie wiem kiedy nadrobię czytanie bb.
Tak jak pisze margoz dziś fatalna pogoda więc niestety chyba w domku spędzimy cały dzień buu.
 
Do góry