reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Bobomama, a jaką masz matę? Bo my właśnie czaimy się, żeby kupić.

A w ogóle, to jestem na skraju, żeby przejść na modyfikowane. Mała walnęła pienistą kupę, zaraz potem już poszła woda. Może apap na nią tak zadziałał, a może już nie wiem co. Zaczynam się bać, że więcej szkody niż pożytku jej robię :-(
 
Ninka miała wczoraj dzień śpiocha, jak zasnęła przed 13 jak jechaliśmy do teściów to się o 17 obudziła na krótkie karmienie, potem spała do 20- ja ją obudziłam na kąpanie i potem sama grzecznie zasnęła w łóżeczku:biggrin2:

W ogóle ostatnio bardzo lubi sama leżeć w łóżeczku, słuchać piosenek lub gapić się na karuzelkę. Mam nadzieję, że dalej tak będzie bo jutro mąż idzie do nowej pracy i znowu zostajemy same...

Dzisiaj nad ranem mała coś marudziła, uspokoiła się u taty na rękach. Potem zabawy w kołysce, spanko i długi spacer. Teraz znowu słucha piosenek:biggrin2:
 
DSC00004.jpgDSC00003.jpgNasza mata
 
Drogie Mamy, wpadlam zeby sie zapytac o cos. Bo na kontrole po porodzie trzeba sie zglosic 6 tyg po porodzie. Ja juz nie krwawilam wcale, a teraz od kilku dni znowu. No i teraz pytanie: Mimo krwawienia jechac jutro i pokazac sie lekarzowi (nie wiem czy by mnie badal w takim razie) czy dac sobie jeszcze tydzien? Bo z drugiej strony boje sie ze mnie za tydzien ochrzani, ze nie przyjechalam po 6 tyg...
Jak myslicie? A kiedy Wy bylyscie u lekarza po porodzie?
 
Drogie Mamy, wpadlam zeby sie zapytac o cos. Bo na kontrole po porodzie trzeba sie zglosic 6 tyg po porodzie. Ja juz nie krwawilam wcale, a teraz od kilku dni znowu. No i teraz pytanie: Mimo krwawienia jechac jutro i pokazac sie lekarzowi (nie wiem czy by mnie badal w takim razie) czy dac sobie jeszcze tydzien? Bo z drugiej strony boje sie ze mnie za tydzien ochrzani, ze nie przyjechalam po 6 tyg...
Jak myslicie? A kiedy Wy bylyscie u lekarza po porodzie?

ja byłam później ...myslę ,że jak krawisz to powie że jestes jeszcze w połogu - jak widzę to dokładnie 6 tygodni - zbadac raczej zbada - bo krawawienie nie jest przeciwskazaniem a wręcz odwrotnie:) - ale najprawdopodbniej bedzie kazal/a i przyjsc po krwawieniu:) ...tak myślę;)
 
Hej, my właśnie wróciliśmy ze Zgorzelca :) Byliśmy u mojej teściowej. Bardzo sie ucieszyła na widok wnuka :) Pierwszy raz Kajtuś jechał pociągiem (wyszło taniej i szybciej). Było wygodnie bo zawsze można małego nakarmić :) Chusta sie sprawdziła w 100%.
Opowiem jutro więcej a dzis idziemy spac bo od wczoraj spalam tylko 4 godziny.
buzka
 
reklama
Drogie Mamy, wpadlam zeby sie zapytac o cos. Bo na kontrole po porodzie trzeba sie zglosic 6 tyg po porodzie. Ja juz nie krwawilam wcale, a teraz od kilku dni znowu. No i teraz pytanie: Mimo krwawienia jechac jutro i pokazac sie lekarzowi (nie wiem czy by mnie badal w takim razie) czy dac sobie jeszcze tydzien? Bo z drugiej strony boje sie ze mnie za tydzien ochrzani, ze nie przyjechalam po 6 tyg...
Jak myslicie? A kiedy Wy bylyscie u lekarza po porodzie?

no ja jeszcze nie zdążyłam pójść do lekarza, bo się wybierałam po tych 6 tygodniach tydzień temu, ale mnie zalało i sobie odpuściłam, a jak mnie zalało, tak mnie trzyma 8 dzień i nie wiem, kiedy się skończy... poczekam aż przestanę krwawić, bo tak jak dziewczyny mówią, na pewno będzie kazać przyjść jeszcze raz, a i niekomfortowo się czułabym w takim stanie
 
Do góry