reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

reklama
DSC_0175.jpg
Hej to nasz kropek :-) wszystko ok ...6 tydzień i 1 dzień...termin porodu 08.04
 
Ostatnia edycja:
Felidae fajny bąbelek:))) gratki:)

Ja jestem po wizycie, widac maleńką przestrzen płynową w macicy, która ma 1mm - i która zapewne okaże się być lada moment pęcherzykiem ciążowym:) we wtorek mam jeszcze usg, które potwierdzi tą informację. Bardzo się uspokoiłam:) bo juz zaczynałam wariować:))
 
Ja także mieszkam w UK. Z tym że w Coventry. Pierwsze badania u położnej są tu prowadzone od 8 tygodnia ciąży. Ale ja poszłam do mojego lekarza rodzinnego po kwas foliowy.
Pozdrawiam Wszystkie Mamusie :);-)
 
JEZELi cos jest nie tak z ciaza np wystepuja plamienia ,bole mocne.to w uk ladnie sie taka ciezarna zajmuja wiem bo moja bliska mi osoba miala okropny bol podbrzusza i plamienia w 5-6 tc.. zajeli sie nia dobrze dzis ma zdrowa sliczna 2 latke..

ze mna wszystko oki dlatego czekam do 30 sierpnia na wizyte u poloznej wtedy zalozy mi ksiazeczke i pewnie zapisze na usg dopiero
jesli wszystko ok to nie widza potrzeby robic wiecej i czesciej...:) ja mialamusg wiecej , raz spadlam ze schodow jakos w 10 tc i zostalam zbadana mialam wtedy usg, i pod koneic ciazy z podejrzeniem malowodzia ciagle sluchali tetna synka i ogladali:)poczym postanowili wywolac porod:)
opieka jest tu dobra
to my polki lubimy ponarzekac bo w polsce to do ginekologa co chwile sie biega i sie porownania robi ale tu inaczej i nie powiem ze gorzej:) jesli chodzi o personel ,szpital i jak wyglada ppobyt w szpitalu to o niebo lepiej niz w pl
takze rozumiem ze siue stresuj ale jeszcze sie przekonasz do tej sluzby zdrowia:))) warunki w szpitalu sa wspaniale:) a polozne super mile
 
Ostatnia edycja:
i ja dziś byłam u gina i jesssssst malutka ciąża wg niej 5/6 tydzien, no i zero współżycia żeby się dobrze zagnieździło maleństwo, n o i trochę mnie nastraszyła okazało się że mam sporą nadżerkę pobrała mi cytologię i stwierdziła że ma nadzieje że to tylko nadżerka i że nie ma żadnych innych zmian ale to okaże się dopiero za miesiąc jak odbiorę wynik
kartę ciąży mi założyła mimo że żadnych badań razie nie miałam no i listę badań do zrobienia dostałam
mam nadzieje że będzie oki
 
reklama
Ja tez już po wizycie.

Ciąża potwierdzona. Wszystko na swoim miejscu. Kropek/Kropka duża i już było widać 'coś' pulsującego. Wg. usg 5t6d. Termin między 18, a 20 kwietnia :)

Kolejna wizyta jak mój gin wróci z urlopu - 27 września. Wtedy to już będzie 10,5 tygodnia, więc już będą ręce i nogi itp :D
 
Do góry