reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

asiunia, no coz, taki urok ;-) a ty od razu po porodzie bedziesz brala bromergon, czy sprobujesz karmic?
a co do serii w H&M od dawna na nia choruje, tylko wlasciwie po kit? kolejne body, a dresik slaby :-( tylko bluza jest welurkowa, spodnie zwykle.. i taki mikry napis.. ech! nie wiem!

a rozek bedzie z serduszkiem, babka sie postarala, hehe :-D

morgaine
, ty podzegaczu :-D ale szczerze to marzy mi sie okropnie ten rozek na wyjscia, taki z kapturkiem, jest przepiekny - tylko po co mi on?? w sumie bez sensu, nie? ale przesliczny ;-)

graty decyzji :-) wczoraj widzialam da p'tites cocottes i moim zdaniem jest przecudna, ale chyba nie pasowalaby do twojej sypialni - kolor nie rozowy, tylko taki w maline wpadajacy, no i z bezem - a ty chcialas zieloone dodatki :-)

laurko
, feretti jest ekstra, ja mialam dla Fiola taka, naprawde super jakosc :-)

PS i ja mam posciel :-D kupilam jednak!!! zdazylismy, na 2min przed zamknieciem wpadlismy i sie udalo :-) zaraz bede mierzyc, czy pasuje na posciel z ikei ;-) tzn czy zamiennie z ikeoska moge ja stosowac. ale sliczna jest ;-) jejku, chcialabym juz lozeczko w nia ubrac, ale poki co lozeczko stoi w kartonie ;-)

ale przynioslam sobie juz torbe, wypralam pizame i szlafrok do szpitala, chyba bede sie pakowac next week ;-)
 
reklama
1) asiunia, no coz, taki urok ;-) a ty od razu po porodzie bedziesz brala bromergon, czy sprobujesz karmic?

2) a dresik slaby :-( tylko bluza jest welurkowa, spodnie zwykle.. i taki mikry napis.. ech! nie wiem!



3) ale przynioslam sobie juz torbe, wypralam pizame i szlafrok do szpitala, chyba bede sie pakowac next week ;-)
1) bromergon? co to? nie chce karmic, ani sekundy :-)

2) no wlasnie ten dresik mu m.in. kupilam :-D Mi sie tam podoba, tyle ze fakt ze spodenkami zrąbali sprawe... Ja dresiku nie mialam zadnego dla mlodego wiec jakoby moje wlasne JA zmusilo mnie do tej decyzji :-D
i podoba mi sie ta seria z pandą :-D kupilam ten kocyko przytulaczek i buciki takie miekkie (tyle ze po kij to ja nie wiem :-D )

3) NO NIE MOZE BYC!!!!!! MOrgaine slyszysz to???????? :-D :-D :-D
 
zlosliwa pindo :-D ale dresik tez wlasnie ogladalam, kupilabym jak nic, bo uwielbiam szarosci :-) tylko te spodenki.. ale moze pomysle! a seria z panda? jakos nie kojarze! ale moze cos znajde next week, mam zamiar sie wyrwac na zakupy wreszcie :-D

a bromergon sie bierze na zahamowanie laktacji, jak u was jest? samo musi zejsc?
 
Moje łóżeczko stoi już przystrojone. Zanim wypiorę pościel i schowam, żeby się nie kurzyła, to muszę nią sobie oko nacieszyć :-) Pościel jest boska, tylko jeszcze małej lokatorki łóżeczka brakuje :-)
 
asiunia a Ty karmiłaś Josha?

łoł AENYE WYPRAŁA PIŻAMĘ I SZLAFROK, JENY CO JUŻ 15 KWIETNIA??!!
a nieeel, jeszcze nie, sprawdziłam w kalendarzu, coś się jej porpzestawiało;)

kurde ja chyba to łóżeczko też złożę zaraz jak pościel przyjdzie...tylko po co?
przy Starszaku stało wcześniej, a przy Młodym dopiero jak ze szpitala przyszłam...
 
hehehehe. ale na tym stanelo poki co :-D

ale bedziecie sie smiac, jak ze wszystkim zdaze :p a wy bidne bedziecie z cieknacymi wodami robic poprawki w wyprawce :p bo ja nie mam zadnych skurczy i mam szyjke twarda i zamknieta na maxa, wiec dopoki z nia nie pogadam, to w ogole nie urodze :-D i moge sobie tak wlasnie dozowac 'przyjemnosci'! hahahahhah :p
 
ale tak na serio, to ja sie obawiam, ze ja jestem tak leniwa, ze zapomne urodzic jeszcze ;-)

albo przyjdzie czas rodzenia, a ja sie przewroce na drugi bok na kanapie i powiem: "pierdziele nie rodze!!!!!!"

i co???? kto mnie zmusi!?
 
a seria z panda? jakos nie kojarze!

a bromergon sie bierze na zahamowanie laktacji, jak u was jest? samo musi zejsc?
No jest teraz tez pelno bodziakow czy pizamek, butkow, czapeczek i zabawek z pandą. Ja kupilam tylko takie miekkie biale butki (beda do wszystkiego pasowac) i wlasnie padne z kocykiem zamontowanym do przytulania :-) slodkie idz zobacz :-D


a ja nie wiem co tu daja na zatrzymanie laktacji bo nigdy nic nie dostalam i sie nie prosilam... Musze sie dowiedziec co tutaj daja. Oby tylko nie to co dostalam od polskiego gina. Tabletki po ktorych tak mi sie krecilo w glowie ze sie przewracalam, to potem bralam po pol, a zawroty byly, w pracy skupic sie nie moglam, wciaz robilam bledy, szef wkurzony i poszlam tu do lekarza to mi mozg przeswietlali... Potem pomimo ze mialam pokarm to balam sie isc po jakiekolwiek tabletki bo balam sie ze znow tak bedzie (a bo to dlugo trzymalo jeszcze po odstwieniu!)

Moje łóżeczko stoi już przystrojone. Zanim wypiorę pościel i schowam, żeby się nie kurzyła, to muszę nią sobie oko nacieszyć :-) Pościel jest boska, tylko jeszcze małej lokatorki łóżeczka brakuje :-)
fotki fotki prosze fotki zanim schowasz :-D

aenye Ciebie Felek zmusi zobaczysz :-D
 
asiunia a Ty karmiłaś Josha?

ł
kurde ja chyba to łóżeczko też złożę zaraz jak pościel przyjdzie...tylko po co?
przy Starszaku stało wcześniej, a przy Młodym dopiero jak ze szpitala przyszłam...
Karmilam do 3-4mc.


Ja z Joshem mialam juz rozlozone lozeczko, z tym ze on mial swoj pokoj wiec moglo sobie stac, a teraz to wciaz odkladam zeby mi sypialni nie zagracalo :-D
ale next week P ma wolne wiec na pewno juz wszystko stanie na swoim miejscu;-)
 
reklama
asiunia, no to pewnie bromergon bralas, straszne g...no... ja bralam, zeby w ogole zajsc w ciaze z Fiolem. no ciekawe, co daja, pewnie cos dostaniesz, bo tak samo z siebie nie zniknie od razu, a przynajmniej nie pozwola ci chyba tak ryzykowac, bo jeszcze jakiegos zapalenia mozna dostac piersi czy cus..

a pande obczaje bankowo :-) a to taka przytulanka z kawalkiem kocyka, do miziania? ja mam juz takiego kroliczka :-)

ale kocyk by mi sie przydal :-) ale moze zostawie, niech siostra mi kupi albo ktos :-) i ten bodziak born 2011 tez u sis zamowie :p
 
Do góry