reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

ducha coś w tym jest,ja dziś obudziłam się pierwszy raz od miesięcy z potwornym bólem brzucha, szok!

dostałam paczkę od rydzyneczki z allegro, bardzo szybko i sprawnie, tylko mały szkopuł...spakowali mi pięknie wszytsko a paczka dla 3 mamusiek za 450 zł, tylko zapomnieli o wanience mojej:-D

hihi, zawsze to dostaniesz jeszcze jedna paczkę :). Dwie to lepiej niż jedna :D
 
reklama
Laurka ja mam 100x135

ducha pączka zjedz, łepek przejdzie :-) jest wysokie ciśnienie, może stąd ten ból?

aenye bo to tak jest - jak za długo się zastanawiasz to zaraz coś się spieprzy :dry: a babeczka napewno Ci ściągnie

eywa zawsze coś możesz jeszcze do wanienki domówić :-D


ja poprasowałam rzeczy dla małego do szpitala, jakie one cudne się zrobiły, ale na resztę nie mam sił, siadam i sobie pogram coś, to mój ostatni miesiąc :rofl2:
 
e tam, już nic nie domawiam póki co:) zostały pampersy póki co z rzeczy, które uważam za niezbędne na początek, jutro malowanie, w weekend skręcanie mebli i możemy czekać na Natalcie spokojnie:)
 
aenye jestes niemozliwa - to fakt :-D ale pozytywnie :-)

mi zostaly *******ki do dokupienia.
Od poniedzialku P ma wolny tydzien wiec bierzemy sie za malowanie - odswierzanie hacjendy, mycie okien itp. To znaczy P bedzie wszystko robil :-) hahaha biedny sobie nie odpocznie przez ten tydzień :-D


a tak dzis ostatnie ciuszki poprasowalam dla Madika no i ten kombinezonik wsadzilam (wiem jestem walnieta :-D ) do koszyka-kolyski (bo stoi juz u nas w sypialni) i wydaje mi sie strasznie maly... Nie na dlugo mi posluzy i teraz nie wiem czy nie skrecac lozeczka czy zostawic i najwyzej po miesiacu P skreci... hmmm...



edit: dlaczego wypikowało mi slowo "pier dół ki"???:confused:
 
Dzięki dziewczyny za rady. Kupiłam 135x100, bo w sklepie tylko takie mieli. Kobieta niby stwierdziła, że to standardowe. W sumie chciałam tą mniejszą, bo ta wydaje mi się taka wielka dla maluszka, no ale te lepsze firmy faktycznie mają głównie takie wymiary. Także trochę dzisiaj zaszalałam zakupowo. Kupiłam śliczną pościel feretti, wypełnienie, prześcieradełko nieprzemakalne, słodziutką czapeczkę (taką grubszą na dwór) i rajstopki. Trochę to szaleństwo kosztowało, bo pościel jednak droga, ale to satyna bawełniana, więc myślę, że warto. Łóżeczko już mamy. Także w sumie zostały mi jeszcze sprawy apteczne, kocyk akrylowy, wózek, pieluchy, większa ilość husteczek jednorazowych (ale tu i w przypadku pampersów czekam na jakąś fajną promocję). Aaaa i jeszcze dzisiaj dostałam paczkę z allegro z koszulami do karmienia (polecam, bo tanie i ładne) i stanikami do karmienia :-) Także dzień zakupowo miałam dziś bardzo udany :-) Aż musiałam się tym pochwalić, bo męża jeszcze nie ma, więc nie miałam komu ;-)
 
reklama
Do góry