reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

eywa ja mam takie samo zdanie jak Moragine dot. koszul do karmienia, też kupiłam kopertowe, a wiadomość sprawdź na górze strony

Laurka ja mam taką też koszulę Koszulka nocna ciążowa oraz do karmienia L/XL (1464158239) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy niedroga i fajna, i pidżamkę też jedną mam taką Italian Fashion PIŻAMA DLA MAMY KARMIACEJ Rozmiar (1472212943) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy i jest super

Petinka ja mam wszystko z Tommee Tippee - butelki, smoczki, laktator, wkładki laktacyjne, nawet grzebyk :-)
 
reklama
Ja tą butelkę TT 125 ml dostałam, więc na razie pozostanę przy tej. Bez sensu, żebym kupowała inną, skoro będę jej używała właśnie sporadycznie np. do herbatki.

Morgaine, u mnie na ulotce jest napisane: "nadaje się do wszystkich rodzajów sterylizacji... smoczek można wygotowywać...". O butelce nic nie jest napisane. Ja gdzieś w necie czytałam,że nie wolno, bo butelki zachodzą osadem. Czy w takim razie dobrze rozumiem, że butelkę można zalać parę razy wrzątkiem, a smoczek wygotować przez 5 min. i to wystarczy? Nie wiem czemu, ale cały czas myślałam, ze całą butelkę się wygotowywuje ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ja tą butelkę TT 125 ml dostałam, więc na razie pozostanę przy tej. Bez sensu, żebym kupowała inną, skoro będę jej używała właśnie sporadycznie np. do herbatki.

Morgaine, u mnie na ulotce jest napisane: "nadaje się do wszystkich rodzajów sterylizacji... smoczek można wygotowywać...". O butelce nic nie jest napisane. Ja gdzieś w necie czytałam,że nie wolno, bo butelki zachodzą osadem. Czy w takim razie dobrze rozumiem, że butelkę można zalać parę razy wrzątkiem, a smoczek wygotować przez 5 min. i to wystarczy? Nie wiem czemu, ale cały czas myślałam, ze całą butelkę się wygotowywuje ;-)

ja wygotowywuje tylko przed peirwszy użyciem, potem tylko wrzątek, ale mam doświadczenie jedynie z dziećmi na piersi więc to nie jest od pierwszych dni życia. pewnie takim malusim trzebaby wygotowywać przed każdym użyciem no i wtedy ma sens sterylizator.
smoczek też raz wygotować potem parzyć.
i to prawda, niszczą się butelki jak się je wygotowuje, ale szczerze to nie widzę sensu, jeśli dziecko ma 3-4 mce wygotowywać za każdym razem... przecież myje się ładnie po każdym użyciu, potem wyparzyć i luz, w syfie nie mieszkamy;)
poza tym zmywarka też dobry pomysł bo na końcu bucha para która wyparza. tylko że dla małych dzieci ni epowinno się używać tak silnego detergentu jak tabletki... zdrugiej strony jak to jest wypłukane i wyparzone...ehhh ja nie będę cudować. i tak idę o zakład że nie weźmie butli do buzi tylko kubek niekapek od razu, tak jak Młody, dzieci na piersi niechętnie przyjmują butelkę:) Starszak dopiero zaczął pić mleko z butli jak skończyłam go karmić piersią. wcześniej też nie chciał przyjąć...
 
my zakupiliśmy 16 tetrowych, czekamy na dostawę, flanelki jeszcze ani jednej, ale to przecież nie koniec zakupów :) a słuchajcie, macie lub planujecie coś takiego jak kosz na zużyte pieluszki? myślicie, że to warto kupić? może któraś z Was już korzystała...
 
reklama
Do góry