reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

Hermionka - a będziesz dziecko przewijać w tetry? Bo jak tak to niestety na początku gotowanie. A jeśli będziesz ich używać do wycierania np. buzi czy przy karmieniu, to wystarczy jak wypierzesz, przez pierwsze 2 tygodnie poprasujesz, a potem już tylko będziesz prać. ;)

Któraś pytała o ADAPTERY DO X-LANDERA XA - do fotelików Maxi Cosi potrzebne są dodatkowe adaptery, a do tego ichniejszego (X-Car) - nie wiem niestety.
 
reklama
morgaine, powiem ci, ze na zywo ta posciel Candide zachwyca, jak ci sie podoba na zdjeciach to padniesz, jak ja zobaczysz na zywo - nie przesadzam. to cos zupelnie innego, takie patchworkowo-artystyczne cudenko, naszyte z roznych materialow i filcu ozdoby.. no niepowtarzalna :-)

ale dopoki jej nie zobaczylam to ta fruta pink byla moim nr 1 dla dziewczynki, i jeszcze taka, wzor APPLE - ostatni:

EKSKLUZYWNA POŚCIEL DLA DZIECI MINI-MINI - 3EL (1449657067) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

no ale ja to tak w ramach rozrywki sobie ogladalam :rolleyes:

pandorko
, no pewnie. mi sie nie udalo przemycic sztuczniaka chlopakom, niestety, tzn ja nie chcialam calkiem ich odstawiac, tylko co jakis czas im dac, zeby zjedli, jak wyjde. ale pare razy (paredziesiat pewnie) probowalam i wiem, jak to mleko smierdzi, szczegolnie, jak butelka nie jest od razu umyta, a wiadomo, ze nieraz sie nie da/nie chce umyc od razu. :-/ brrr, tez na pewno bym sterylizowala.

ja wam cos pokaze - zgielo mnie centralnie, jak to zobaczylam :szok:

mata, tzn ja mialam taka z polskiej firmy GAMPI, wklejalam raz juz, boska mata edukacyjna, kosztowala niemalo, bo ok 230zl. ALE!!! zobaczcie to :szok: po prostu w 90% identyczna z ta, co mialam:

HABA - sklep z zabawkami, zabawki edukacyjne, meble dziecięce - HABA (1032) Kołyska - Przewijak - Mata edukacyjna - Łąka marzeń

normalnie ucieszylam sie jak norka, jak znalazlam ta mate, bo wszedzie jej szukam, a ta firma mat juz nie robi! i mina mi cokolwiek zrzedla, jak spojrzalam na cene... :-D
co prawda od razu mi sie przypomnialo, ze na targach zabawek w norymberdze zachwycalam sie stoiskiem Haby, ale zupelnie o tej firmie zapomnialam. matko :-/

ale! pochwale sie, ze dzis kupilam:
1 reczniczek ;-)
przewijak cudny, idealnie bedzie pasowal do lozeczka i poscieli - ceba, 39zl byl u mnie w promocji :-)
gabke do wanienki (nie mam wanienki jeszcze ;-) )
pieluszki (te motherhood, w fioletowe kwiatki)
niedrapki dwie pary
i lovelle, mleczko i plyn :-)

ciesze sie jak norka :-D i kurkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pol godziny siedze i szukam wzoru tego przewijaka, nie ma na calym allegro ani na necie nigdzie :-( buuuu a taki ladny, chcialam sie pochwalic, echhhh ;-)
 
No to powiesz mi czy do szpitala potrzebuje wziasc wlasne mleko i butelki? Bo mi kolezanka mowila ze oni maja tkie jednorazowe butelki i mleko tez, ale jak ktos z gory wie ze bedzie karmil butla to jak to wyglada?

Musisz zapytac u siebie w szpitalu, bo u nas butelki daja stetylne-jednorazowe i nie mozesz
uzywac swoich, za to mleka nie daja I musisz miec swoje, ale tylko te gotowe w kartoniku-nie moze byc to w proszku. W szpitalu gdzie rodzila moja kuzynka daja I mleko w kartoniku i butelki, w innym z kolei mleko juz w buteleczkach.

Jeszcze co do sterylizacji, to Ja wiedzialam że będę karmic butla więc mialam kilka I mylam j wrzucalam do tej wody na bierzaco.
 
Musisz zapytac u siebie w szpitalu, bo u nas butelki daja stetylne-jednorazowe i nie mozesz
uzywac swoich, za to mleka nie daja I musisz miec swoje, ale tylko te gotowe w kartoniku-nie moze byc to w proszku. W szpitalu gdzie rodzila moja kuzynka daja I mleko w kartoniku i butelki, w innym z kolei mleko juz w buteleczkach.
dzieki w takim razie zapytam poloznej na kolejnej wizycie. Tez masz taka duza przerwe miedzy 28 a 34tc? bo ja ostatnia mialam w 28 a teraz dopiero na przelomie 34/35tc... Bo niby 2 dziecko...
 
Hermionka - a będziesz dziecko przewijać w tetry? Bo jak tak to niestety na początku gotowanie. A jeśli będziesz ich używać do wycierania np. buzi czy przy karmieniu, to wystarczy jak wypierzesz, przez pierwsze 2 tygodnie poprasujesz, a potem już tylko będziesz prać. ;)

Któraś pytała o ADAPTERY DO X-LANDERA XA - do fotelików Maxi Cosi potrzebne są dodatkowe adaptery, a do tego ichniejszego (X-Car) - nie wiem niestety.

Ja pytałam. Chodzi mi o adaptery do fotelika X-car. Bo nie dostałam w przesyłce a nie mogę zamontować na tych od gondoli i nie wiem czy powinny być inne czy ja nie umiem sobie poradzić. :)
 
Uwaga Stasiu, a teraz Ciocia Aenye, która pokazała Twojej matce tę stronę, kupi Ci
to: HABA - sklep z zabawkami, zabawki edukacyjne, meble dziecięce - HABA (4079) Zegar ścienny - Piepsi
to: HABA - sklep z zabawkami, zabawki edukacyjne, meble dziecięce - HABA (0983) Pojazd - Miś Żeglarz
to: HABA - sklep z zabawkami, zabawki edukacyjne, meble dziecięce - HABA (3729) Miękka Książeczka - Przyjaciele
i to: HABA - sklep z zabawkami, zabawki edukacyjne, meble dziecięce - HABA (3840) Miękka piłka - Łąka
Bo na meble za kilka tysięcy nie będziemy Jej przecież naciągać. :p ;)

Wiosna - najlepiej będzie, jak napiszesz do sprzedawcy z zapytaniem, czy powinny być. A jak być nie powinno - to poprosisz o instrukcję montażu. ;) Bo prosto to takie rzeczy tylko w sklepie wyglądają, wiem coś o tym. ;)
 
dzieki w takim razie zapytam poloznej na kolejnej wizycie. Tez masz taka duza przerwe miedzy 28 a 34tc? bo ja ostatnia mialam w 28 a teraz dopiero na przelomie 34/35tc... Bo niby 2 dziecko...

Nie kochana. Ja od początku ciąży mam wizyty co 4 tyg, od 24 tyg. co 2 tyg., a teraz już co tydzień ze względu na nadciśnienie i cukrzycę ciążową.
 
reklama
Do góry