reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

A ja sobie zostawiam kosmetyki, pieluchy, i taką generalnie apteczkę na marzec. Po co ma mi to stać w domu . ja mam aptek dokoła, z 4 min.. tzn. jakieś tam termometry, aspirator, itp. mam,....ale żeby kosmetyki to uważam że jak mają 2 m-ce stać u mnie na półce to mogą stać 200m dalej na apteczej półce:-)

także jeszcze zamówie laktator na allegro, ale to też bez pośpiechu, bo to pare dni i mam w domu. a pampersy i chusteczki nawilżone to w każdym markecie czy Rossmanie nawet. Wyśle męża jakby co....

jeszcze tylko z 2 takie miękkie staniki do karmienia, takie bawełniane, bo ja to sobie jakieś z koronkami, takie bardziej ozdobne sprawiłam (no cuż zodiakalny Lew ze mnie-klasyczny)...a tak to chyba mam wszystko


oczywiście co raz coś podkupie z ciuszków choć moje koleżanki stacjonarne zapewniają że mam zdecydowanie wystarczająco. Wiec teraz jak coś kupuje to na 68, więc mam niezbity argument ;-0)))

a o torbie do szpitala wogóle jeszcze nie myśle. Zaklinam czas i rzeczywistość;-)...
 
reklama
ewa, tez tak mam, wszystko czytam ;-) i fajnie, ze sie ogarnelas juz ze wszystkim, u mnie niemal wsio przede mna ;-)

cucumber
, mnie sie ta idea wydaje z deka obrzydliwa ;-) wcieraz cos we wlosy, co je zmatowi.. cos a la ludwik XIV ;-) ale co najwazniejsze to gwarantuje ci, ze po porodzie do ok 2 tyg po bedziesz pod prysznicem kilka razy dziennie. ja, hcociaz nienawidze prysznicow, to dla wlasnej ulgi wlazilam pod niego pare razy w ciagu dnia, w ramach rozrywki ;-) no i ciagle sie pocilam (tzn wychodzila ze mnie woda, ktorej w ciazy nabralam, wszystkimi porami. np w nocy 3 razy musialam sie przebierac, bo cala mokra sie budzilam). i ulga dla krocza tez, zimniutki strumien. a wlosy przy okazji i tak beda sie moczyc juz.
ja bym przemyslala zakup tego czegos, chociaz to jakas nowosc i moze warto sprobowac :-)

morgaine,
no wypowiedz sie w kwestii poscieli, ktora wkleilam ;-) ta moja slodka, choc bez szalu, ale ta dziewczynkowa!.. jeny, jaka piekna!.. normalnie nie moglam ze sklepu wyjsc.
kurde, jak jakims cudem urodze corke :-D :-D :-D to kupie ja na BANK. i swoja oddam, sprzedam, albo nie wiem co. jeny no ;-) czemu nie zrobili jej w wersji z niebieskim tez!!! GRRR!!!

aenye jak ja tego linka zobaczyłam!!!! aenye!!!!!!!!!!!! ja już od rana o tym myślę!!!!!!! nie mam kasy tyle;( jak bardzo chcesz ją kupić to zrób mi prezent a potem dla czwartego Twojego dzieciątka, które będzie dziewczynką, odeślę Ci z sukieneczkami:D hahah
piękna, piękniusia!!!!!!!!!!!!!!

wlaśnie taką chciałam...ta co uszyłam to lipa, bo miał być inny kolor ścian w sypialni i teraz mi nie pasuje, a poza tym, średnio mi się podoba:( są takie na allegro:(

ehhh już myślałam kto by mi mógł w prezencie kupić, ale za drogie na znajomych, a babcie i dziadkowie to kasą sypią grubszą;) więc nie będę prosić o taką pościel!

ehhh piękna, jak wy to mówicie słiaśna;)

NO I GRATULUJE ZAKUPU, W KOŃCU SIĘ ZDECYDOWAŁAŚ (mąż Ci pomógł, ale od tego ich mamy;))
ehhh idę smażyć te piep***one kotlety i potem na allegro!! wyżyć się muszę (w mniejszych kwotach of course, no ale co zrobić, do wypłaty 3 tygodnie a ja już czekam!!)
 
antonina, ja tez :-D mi zostaly do kupienia ze 2 kaftaniki i dresik i oszczedzam jak moge sobie te przyjemnosc :-D a jak cos mi sie szalenie spodoba i nie moge sie oprzec, to tez biore - rozm. 68 np ;-) na 62 juz tez mam sporo, teraz, jak juz zlozymy komode to bede mogla porzadnie posegregowac - wstepnie segregowalam i mam az nadmiar, z tego, co pamietam. choc mnie moze Feluś zaskoczy i bedzie sie bardzo brudzil? ;-) nie mialabym chyba nic przeciwko ;-)
 
morgaine :-D teraz mi glupio, ze cie tak poszczulam. no. ale przeca sama siebie poszczulam tyz, normalnie pierwszy raz od dlugieeeeego czasu pozalowalam, ze nie bede miec juz nigdy corci :-( naprawde, pierwszy raz. cholerrrrrrra. i od rana siedze na francuskich i hiszpanskich stronach z poscielami, ja = down totalny, ceny maja z kosmosu (drozej niz u nas!!), a ja sie tylko wk...wiam i nakrecam :-D

no nic, moge chociaz poogladac :-D

a z tym prezentem to dobrze wykombinowalas :-D :-D :-D widac leb na karku :-D i nie kombinuj juz, masz sliczna posciel! ja nie mam jeszcze zadnej :-D ani nawet kawalka recznika nie mam tez :-D

mitaginko
, cudne!!! te pajacyki z lapkami szczegolnie..!!! sliczne :-)
 
Witam,
mam pytanie do mam, które mają bądź miał wózek x-lander xa. Czy do montażu fotelika potrzebny jest drugi adapter bo dostałam jeden i na niego wchodzi gondola bez problemu a fotelik niestety nie chce się zamocować. POtrzebny jest specjalny adapter do fotelika czy po prostu ja nie umiem go zamontować.
 
apropo's ciuszków jeszcze

odkryłam jakiś miesiąc temu że w takim jednym ogromniastym ciucholandzie ( a u mnie wmieście nie wiedzieć czemu jest dużo tychże sklepów i to z naprawdę fajnymi, markowymi często właśnie modnymi u nas-w sensie w PL- ciuchami) love it:-) i tam są takie cudeńka, cudusieńka, że już sobie obiecałam że nic już na allegro używanego nie kupuje bo tam ciężko wyczuć kto sprzedaje po swoim dziecku a kto handluje "cudami z ciucholandów"...i wcale to jakoś tanio nie wychodzi z wysyłką - oczywiście te rzeczy które mi sie podobają (jakieś Disneye, i ogólnie te bardziej markowe), ale oczywiście coś tam kupiłam ze 2 razy


ostatnio za 2 cudne sukienki (jedna taka w stylu właśnie marinero - bo też kocham już od kilku sezonów), 2 rampersy i body dałam 25zł

i wierzcie mi, to już nie chodzi o kase, ja kocham w ciucholandach tą niepowtarzalność, te perełki których nikt nie będzie miał (no dobrze może ktoś tam jeszcze na świecie będzie;-)) wychodze w takiej extazie jak coś takiego zdobęde.mmmmmmm

oczywiście nie musze dodawać że stan ciuszków , które akurat ja tam wynajde jest na 5+, a często nowe z metką:-)
 
allegro jest świetną alternatywą dla tych, co tak jak ja muszą leżeć i nie mogą sobie pozwolić na zakupy w realu, poszperać po sklepach i osobiście przebierać i wybierać
 
allegro jest świetną alternatywą dla tych, co tak jak ja muszą leżeć i nie mogą sobie pozwolić na zakupy w realu, poszperać po sklepach i osobiście przebierać i wybierać

zgadzam sie w całej rozciągłości,:-) powinnam to dodać w poprzednim poście

sama też duuużo szperam po allegro i kupuje, ze 2 razy właśnie używane, ale przeważnie szukam np jakiś nowych 5-paków body Georga albo coś w tym stylu bo tego u siebie nie dostane a wychodzi tanio.
Te pajacyki co kupiłaś to właśnie jakiś 2-pak kupiłam za 30zł z przesyłką już, są super
 
reklama
Używała któraś z Was może suchego szamponu? Zastanawiam się dość mocno nad zakupem tego specyfiku, głównie z myślą o moich włosach po porodzie i w pierwszych dniach, kiedy na pewno nie będę ich myła za często. Jak mam tłuste włosy to niezbyt dobrze się czuję a po porodzie to mnie dodatkowo będą dobijały a takim szamponem podobno można jako tako poprawić stan włosów. Np jak się będą zapowiadały odwiedziny rodzinki i znajomych.
Ja uzywalam takiego w spray'u i powiem Ci ze one nadaja sie tylko do wlosow blond. Ja musialam kupic sobie drobniutka szczotke (najlepiej z jakiegos wlosia) zeby to z tych wlosow wyczesac. Bo to jest tak ze psikasz tam gdzie uwazasz, zostawiasz i po chwili musisz dokladnie to wyczesac. Niestety u mnie "dokladnie" oznaczalo ze i tak zajezdzalam bialym osadem (wlosy czarne nosilam). Moja mama znowu na blond uzywa i nawet jak nie dokladnie wyczesze to nie widac.
Czy dziala? Uwazam ze pomimo wszystko tak! Nie jest to zupelny efekt jak po umyciu, ale wlosy sa puszyte i pachna. Uzywalam to tylko w sytuacjach awaryjnych, ale sie spisywalo :)
 
Do góry