reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

kochane :-) alez wy szalone, juz wozki kupione! gratuluje :-D

ja Wam powiem, ze okropnie sie ucieszylam, ze bedzie rozowy wozek.. a tu znowu cos niebieskiego ;-) w ogole jakos nie mam weny na szukanie.

co do wozeczkow, to ja mialam implasta, tylko w poprzedniej wersji, calkiem niezle, ale ciagle rozwalaly sie nam kolka. poza tym jednak byl dla mnie duzo za ciezki. dla mnie priorytetem jest i bedzie waga wozka. niestety - Bartatina i Roany sa dosc ciezkie, ale za to same dobre opinie slyszalam.

potem kupilam spacerowke britax verve - i byla superlekka, swietna i w ogole oh ah - ale sie nie rozkladala na plasko. w koncu na wakacje w lesie kupilam taki wozek -

Wózek spacerowy CHICCO CT 04 (1299168331) - Aukcje internetowe Allegro

i jestem zadowolona do dzisiaj. nawet wypralam go pieknie ostatnio i prawie jak nowy ;-) no ale niestety, to tylko spacerowka..

teraz strasznie podobaja mi sie trzy wozki: bugaboo, ale na moje drogi - bez sensu chyba.. - ale 9kg! superlekki!
maxi cosi mura 4 - bardzo ladny :-)
i quinny buzz, tylko wiele z moich kolezanek sie rozczarowalo i nie wiem, waham sie troche...
no i Casualplay S4 -

Wózek głęboko-spacerowy CasualPlay S4 Play Moon 2010: Sklep Internetowy Baby Fant - wózki, zabawki, mebelki i inne

a ciuszki tez bede powoli zbierac.. na razie kupilam cos takiego cudnego :-) mialam dla Maksia ostatnio, wygladal przecudnie pieknie, ale oczywiscie wydalam.. i teraz postanowilam jeszcze raz kupic :-D

H&M UNISEX (1283486208) - Aukcje internetowe Allegro

no i tyle moich zakupow.. :-)

Z tych co powymienialas to mi sie bardzo podoba maxi cosi mura no i oczywiscie Casualplay s4:tak:ten casualplay jest sliczniutki tylko jak dla mnie brakuje mi w nim jednej rzeczy ( tak samo jak w moim x-landerze)przekladanego siedziska ale przy tym wozku pewnei przymknelabym na to oko:-D
 
reklama
Co do tego wiaderka do kąpieli to wygląda stabilnie i wygodnie dla małego dziecka, ale miejsca to tam za dużo nie ma i dalibóg nie umiem sobie wyobrazić kąpieli w nim - jedynie posiedzenie dziecka w wodzie. Jak ono nie ma gdzie nóżki rozprostować, to jak te nóżki umyć? No i główkę? Coś mi się to nie widzi...
 
ja jakos tez nie. moje dzieciaczki - po przyzwyczajeniu sie, oczywiscie, Filipek strasznie plakal przy rozbieraniu i pierwsze kapiele byly dramatem, jednym wyciem ;-) uspokajal sie dopiero przy cycku, rozbieranie, mycie, wcieranie kremikow, zakladanie pieluch i ubieranie - straszny, przerazliwy ryk ;-) ale chyba dlatego, ze bylo mu zimno. po jakims tygodniu - moze dwoch sie przyzwyczail. Maksio nie mial juz takich akcji. ale mowie, po tych pierwszych testowych kapielach z Filipkiem - dzieciaczki bardzo lubily wode. robilam im cieplejsza niz radzili na szkole rodzenia (tam mowili o 37st) - ja robilam tak ok 39st. i woleli taka ciepla, rozgladali sie wokol, potem, jak byli wieksi, szybciutko chlapali wode, przyciagali do siebie nozki i raptownie rozprostowywali.. nie wiem, jakos wydaje mi sie, ze to dla nich byla duza przyjemnosc. sama uwielbiam sie zanurzyc w wodzie i lezec w niej baaaardzo dlugo. wiec dzieciakom tez zafunduje te przyjemnosc, a co :-D

karina, tylko martwie sie, ze mura jest tez ciezki :-( jakies 15-16kg.. duzo dla mnie. dla mnie nowoczesny wozek za takie pieniadze powinien byc lekki. ale wizualnie odpowiada mi w 100% i rozklada sie praktycznie na plasko. i ma dosc duze kola, jak na nowoczesne wozki, ktore maja tendencje do malych, typowo miejskich kolek. szkoda, ze te miejskie wozki aplikuja sie chyba tylko do prawdziwych wielkich miast, jak NY czy Londyn.
a casualplay - jest okrutnie niedostepny, fak. bardzo ciezko go znalezc w sklepie obejrzec na zywo. ja nie widzialam go w zadnym. moge polegac na zdaniu kolezanki, ktora go miala, ale wiadomo, ze kazdy ma inne wymagania.

na szczescie jeszcze duzo czasu. ja wiem, ze wybiore wozek potencjalnie drozszy, ale ktory sie bardzo dobrze potem sprzeda. mura gwarantuje mi zwrot przynajmniej polowy, jak nie wiecej ceny. casualplay juz gorzej, bo nie jest taki popularny. quinny tez niezle sie sprzedaje, bugaboo tez. no zobaczymy.
 
Tak robi wrażenie sam widok a co będzie na żywo:-)

Płci jeszcze nie znamy bo tak się ostatnio kręciły że właziły prawie na siebie>
Myślę że uda się ustalić na połówkowym za 3 tygodnie!!
 
Moim faworytem jeśli chodzi o wózki jest jedo fyn 3ds ewentualnie 4 ds
WÓZEK JEDO FYN 3DS SPAC.+GONDOLA +PARASOL GRATIS! (1295334701) - Aukcje internetowe Allegro
tylko planuję kupić używany, chociaż cena nowego też nie jest bardzo wysoka. jest stosunkowo lekki-to bardzo wazne, bo mieszkmay na 1 piętrze bez windy, a ja do siłaczy nie należę,wolę klasykę a on ma klasyczny kształt a jednocześnie skrętne koła-a na tym też mi zależy. Biorę tez pod uwagę wielkość gondoli.Widuje ich sporo na moim osiedlu i mamy sobie go chwalą-ale jeszcze ostatecznie nie podjęliśmy decyzji bo i tak chcemy kupić wózek tak w okolicach stycznia-lutego, więc najpierw przejdziemy się po sklepach i obejrzymy dokłądnie różne wózki. Co do mury-to brat męża ma taki i są zadowoleni ale jest rzeczywiście bardzo ciężki
 
Ja też myślałam o Jedo Fyn 4DS, ale ostatecznie wybrałam Tako Warrior, oba są do siebie podobne tylko Tako jest tańszy. Zastanawiałam się nad głównie ze względu na możliwość wpięcia do niego fotelika maxi cosi, wtedy nie było takiej możliwości w Tako ale okazało się że można już zamówić adaptery tako do maxi cosi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja jakos tez nie. moje dzieciaczki - po przyzwyczajeniu sie, oczywiscie, Filipek strasznie plakal przy rozbieraniu i pierwsze kapiele byly dramatem, jednym wyciem ;-) uspokajal sie dopiero przy cycku, rozbieranie, mycie, wcieranie kremikow, zakladanie pieluch i ubieranie - straszny, przerazliwy ryk ;-) ale chyba dlatego, ze bylo mu zimno. po jakims tygodniu - moze dwoch sie przyzwyczail. Maksio nie mial juz takich akcji. ale mowie, po tych pierwszych testowych kapielach z Filipkiem - dzieciaczki bardzo lubily wode. robilam im cieplejsza niz radzili na szkole rodzenia (tam mowili o 37st) - ja robilam tak ok 39st. i woleli taka ciepla, rozgladali sie wokol, potem, jak byli wieksi, szybciutko chlapali wode, przyciagali do siebie nozki i raptownie rozprostowywali.. nie wiem, jakos wydaje mi sie, ze to dla nich byla duza przyjemnosc. sama uwielbiam sie zanurzyc w wodzie i lezec w niej baaaardzo dlugo. wiec dzieciakom tez zafunduje te przyjemnosc, a co :-D

karina, tylko martwie sie, ze mura jest tez ciezki :-( jakies 15-16kg.. duzo dla mnie. dla mnie nowoczesny wozek za takie pieniadze powinien byc lekki. ale wizualnie odpowiada mi w 100% i rozklada sie praktycznie na plasko. i ma dosc duze kola, jak na nowoczesne wozki, ktore maja tendencje do malych, typowo miejskich kolek. szkoda, ze te miejskie wozki aplikuja sie chyba tylko do prawdziwych wielkich miast, jak NY czy Londyn.
a casualplay - jest okrutnie niedostepny, fak. bardzo ciezko go znalezc w sklepie obejrzec na zywo. ja nie widzialam go w zadnym. moge polegac na zdaniu kolezanki, ktora go miala, ale wiadomo, ze kazdy ma inne wymagania.

na szczescie jeszcze duzo czasu. ja wiem, ze wybiore wozek potencjalnie drozszy, ale ktory sie bardzo dobrze potem sprzeda. mura gwarantuje mi zwrot przynajmniej polowy, jak nie wiecej ceny. casualplay juz gorzej, bo nie jest taki popularny. quinny tez niezle sie sprzedaje, bugaboo tez. no zobaczymy.

Z waga mury to mas zracje cos w tych granicach wazy:tak: co do casualplay to u mnie w miescie jest to popularny wozek i mam dwie znajome ktore jego maja i sa zadowolone ale tak jak piszesz kazda z nas co innego oczekuje od danego wozka i dla jednej dany model bedzie spelnieniem marzen a dla drugiej bedzie juz jakas porazka:tak:co do odsprzedania wozka to tez zgadzam sie z Toba w 100%.
Ja mam x-landera xa i on najlzejszy tez nie jest wazy okolo 16 kg a ja mieszkam na 3 pietrze wiec bedzie wesolo:tak:ale przy pierwszym dziecku mialam z baby design model atlantic nie wiem czy kojarzysz i byl jeszcze ciezszy bo wazyl okolo 19 kg heheh

Witam!

Dawno mnie i moich maluszków nie było, ale pochwalimy się naszym wyborem a co tam:-D:-)

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: DANNY Sport Duo spacerowy + 2 gondolki + 2 foteliki + adaptery na wózek GRATIS>

Wasze wybory dziewczynki są cudne, ja muszę wybierać z tego co mieści się w miarę w drzwiach!:tak:

Maga wow imponujaco wyglada wozeczek:tak:a patrzalas za wozkami typu jeden za drugim????bo piszesz ze musisz rozgladac sie za takimi ktore zmiesza sie w drzwiach:-)
 
Do góry