reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Ja tez sie witam. Cudownej pogody ciag dalszy, wiec cudowny nastroj od rana mam. Dobrze ze w niedziele L ogarnia rosol i w wiekszosci drugie bo mam zamiar dzis poleniuchowac.

Milego dnia!
 
Witam ze szkoly nudzi mi sie piekielnie a jeszcze do 16:30 musze wytrwac :-S
Cale szczescie pogoda deszczowa wiec nie az tak zal. Wczoraj od corci dostalam kubeczek ze zdjeciem i uslyszalam wierszyk "murzynek bambo"
Koncze bo strasznie ciezko pisze sie z telefonu
Milej niedzieli wam zycze :-)
 
hej,
widzę, że wszyscy niedzielę na świeżym powietrzu spędzają:-)
u nas już prawie po jelitówce, nie wiem jak mam to potraktować, bo M. raz dziennie jeszcze luźną kupę robi. Mam nadzieję, że już nic się nie rozwinie, jutro idzie do żłobka.
Dziewczyny czy wasze dzieci też się tak mocno buntują??? U nas wszystko jest na nie! Mati już od dawna chce rządzić, ale to co dzieje się ostatnio przechodzi ludzkie pojęcie:szok: Jak jest nie po jego myśli, to bije:confused: Tłumaczę, ale nie na wiele się to zdaje. Strasznie to męczące, nie chcę uciekać się do klapsów, ale chyba nie będę miała innego wyjścia.
beti u nas podwórko to również hit, jedynie zmrok wygania moje dziecko do domu. Prawie zawsze na sygnale, oj ma to moje dziecko charakter...
Super, że się festyn udał. Gdzie zabłądził ten twój mężuś? oj panowie... U nas też była imprezka, ale ja nie lubię takich tłumów, poza tym, nie mam już siły latać za moim szogunem.


Elvie u nas zawsze pomagał masaż brzuszka.
Drożdżówka ci wyszła elegancka. Jak ze sklepu, też miałam dziś piec, ale mam lenia.
 
hej
Wpadlam sie przywitać i w sumie juz uciekam bo za godzinke wyjezdzamy na turnus. Znowu jade z duzymi nadziejami i strasznie sie stresuje tym wyjazdem, mam nadzieję ze nie bedzie sie nic dzialo z sonda, bo chyba tego obawiam sie najbardziej...

Trzymajcie kciuki za Olcie i efekty turnusu

Milej niedzieli!
 
Gosia, u nas bunt trwa juz od 2 lat, wiec chyba zaczynam przywykac do tego. Na szczescia Konstancja od jakiegos roku nie bije. Czasem pacnie, ale to w celu poznawczym - czeka na reakcje. Mala od zawsze byla corunia mamusi, ale od jakiegos tygodnia przekracza to granice rozsadku. Wczoraj caly dzien przesiedziala u mnie na kolanach lub wiszac mi na szyi. Dzis wstala o 7ej i do 9ej odkleic sie nie chciala. Miedzy 9 a 9:30 dziadkom udalao sie odwrocic jej uwage i zdolalam sie ubrac. Potem wdrapala mi sie na kolana i bajki ogladalysmy do poludnia. Zjadla zupe i przez jakies pol godziny dala mi odetchnac. Przyjechal moj brat ze swoja kobita, Konstancji wlaczyl sie wstydzioch, zaczela zakrywac oczka i zawisla mi na szyi. Teraz dostala ziemniaki z kefirem i je, wiec mam chwile na zjedzenie mojego obiadu. Mam nadzieje, ze pobawi sie z goscmi...




marta, udanego turnusu!!! Zobaczysz, znow bedzie postep.
 
Witam

Sama dziś urzęduję - Zosię dziadkowie na działkę do wujka porwali, Ola z tatą dzień imprezowy ma, plan bardzo napięty: dzielnicowy piknik w parku, rozdanie nagród w krasnoludkowym konkursie, urodziny koleżanki.
Normalny człowiek by z książką na leżaku się rozwalił, ale że ja nie umiem odpoczywać to za sprzątanie się wzięłam - lodówka umyta, poodkurzane, podłogi pomyte, wózek Z uprany, zupa się gotuje, jeszcze tylko prasowanie czeka.
Wiem wiem nienormalna jestem;-)

Bunt 2 latka albo nas póki co omija albo przeżyliśmy go sporo wcześniej, bo w zeszłoroczne lato Z była nie do zniesienia chwilami, teraz nadzwyczaj ugodowa, z placu zabaw bez jednego protestu wychodzi. Jak z czymś się nie zgadza to bez słowa odchodzi, staje pod ścianę, rączki założone, głowa spuszczona i patrzy spode łba

Katik miłego leniuchowania:tak:Korzystaj z pogody

Elvie drożdżówka jak malowana:tak:. Nieustannie zadziwiasz:tak:
 
reklama
Dzień doberek
U nas również piękna pogoda. Dupcie już z Adaskiem wygrzaliśmy na słoneczku. Młody na szczęscie śpi.
Straszny jest mój synek jak odpuści sobie popołudniową drzemkę :no: Ryczy z byle powodu i tak od 14 do 21. Czasami mam wrażenie, że nie znam gorszej marudy. A zdarza mu się ostatnio nie sypiać w południe coraz częściej.
Ja nadal w dwupaku i dodam, że o dziwo czuję się jakby cały poród się oddalał w czasie. A codziennie latam z praniem i ścierą by przypadkiem nie zostawić chaty w bałaganie, bo a ńóż dziś urodzę :-) Sama już nie wiem czym sobie głowę zająć.


Elvie jaka drożdżóweczka !!! pyszności.
Katik graj dalej, kciuki jakby co masz u mnie murowane :-)
magda no to oby ten bunt wogóle się nie pojawił.

Na szczescia Konstancja od jakiegos roku nie bije. Czasem pacnie, ale to w celu poznawczym - czeka na reakcje
hehehehehehe :-D
gosia i sobie i Tobie wytrwałości życzę :-)

marta nie stresuj się. o ile pamiętam poprzedni wyjazd był bardzo udany, więc życzę Wam i wypoczynku i dużych postępów.

Idę się położyć i regenerować, bo jak szogunek wstanie to jakieś atrakcje trzeba mu zapewnic, by nie mruczał.
Udanego niedzielnego wypoczynku
 
Do góry