reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

hejka

Albo wczesnym rankiem się odzywam albo późnym wieczorem ;-)
Mogę powiedzieć że rok szkolny uważam za zakończony:tak::tak::tak:, Emil ma już wystawione oceny, pochwalę się ma średnią 5,0 :tak: i ma szansę na stypendium tylko nie wiemy co z zachowaniem bo wzorem to on raczej nie jest ;-):-D Zdał też w czwartek egzamin z gitary i jest już w drugiej klasie :-) jedno jest pewne wymęczone to moje dziecko , ale zadowolone ogólnie a my dumni bardzo.
Mateuszek jutro wraca z zielonej szkoły a ja odliczam godziny aby mojego żuczka wycałować, dzwonił niby codziennie ale oczywiście szybko szybko bo coś ciekawszego było ;-)

Zalatana jestem oczywiście i w domu mam sajgon do potęgi trzeciej bo robiliśmy w kuchni próg i oczywiście w międzyczasie coś jeszcze wychodziło :no: ale dzięki temu już nasi goście nie będą mieć guzów na głowie ;-)

Do wyjazdu się przygotowuję intensywnie, własnie przed chwilą skończyłam gotować rosół ( Aniam dla ciebie też coś będzie :-D) barszcz i jarzynową, sos do spaghetti też zrobiony :tak: Jutro ogarnę resztę i powekuję tak więc Nata nie będziemy głodne i będzie czas na pogaduchy i poranne bieganie ;-):-p:-D Wiem wariatka jestem ale moje głodomory puściłyby mnie z torbami ;-)

Aniam jeszcze nie miałam okazji wam pogratulować niespodzianki ;-) wiem co czujesz Helka to też niespodzianka , ale jaka cudna :tak: pomału się do wszystkiego przyzwyczaisz :tak: A reakcja J była dokładnie taka sama jak mojego S :-D
Też uważam że prezydentem powinnaś zostać ;-):-D

Ella wszystko już ci Anka napisała. ja ci tylko napiszę że ja sama z trójką jadę bo mój Sebciu ma egzaminy i do nas dojedzie później, nie wspomnę że muszę spakować nas wszystkich, ogarnąć zwierzyniec coby nic mu się nie stało jak nas nie będzie no i wiadomi kręgosłup też nie jest w idealnym stanie, ale ja nie marudzę , nie przejmuję się na zapas, musi być fajnie i tyle :tak::-) Zdrówka dla małej, stan podgorączkowy pewnie ze szczepieniem związany, będzie dobrze zobaczysz :tak:

Anna zdrówka dla Alicji i gratki dla Igora za zdobycie kolejnego pasa :-) Jeśli chodzi o 4 dziecko to wiesz że ja też byłabym chętna :rofl2: ale już widzę miny innych :-D

Mamusia spokojnie wystarczy nam kawa i ciacho i jak nam okolicę pokarzesz :tak: Poczekaj z tym napadem na bank aż przyjedziemy co ;-)a tak na poważnie to nie zazdroszczę wydatków:no:

Kittek leż i odpoczywaj i czytaj do woli:tak: Mateuszek jest w Kołobrzegu :-)

Dorotko też mam ostatni takiego lenia że :szok: mam nadzieję ze udało wam się załatwić gastro poza kolejnością :tak:

Agnieszka każdy sposób dobry aby dziecko przyzwyczaić :tak: no i widzę że ostro wzięłaś się za ćwiczenia ;-)

gosia już miałam sms do ciebie napisać ;-) gratki za zdobycie Śnieżki :-)

Kici urwania głowy w pracy nie zazdroszczę ale za kilka dni sobie odpoczniesz :tak:

Nata sprawy z grzybem nie skomentuję :wściekła/y:

Aniez he he he to ja już wiem do kogo przyjadę w następny karnawał jak chłopcy będą strojów potrzebować :-D

Sonia dobrze że z Manią ok :tak: i kciuki zaciskam aby ospa was ominęła i czarnowidztwo poszło precz :tak:

Basia siły życzę i oby tych gorszych dni było coraz mniej.

Wronka no padłam czytając jak to byłaś zła na T ;-) wiesz do tanga trzeba dwojga :-p:-D Jak tam po wizytach, co wyszło na testach i co powiedział laryngolog?

Aga2010 mam nadzieję że z młodym już lepiej, zdrówka dla niego.

Magda fajnie że się odezwałaś, gratulacje i niech się mała dobrze chowa :-) wpadaj do nas częściej.

Dobra czas iść spać bo jutro mamy festy z koła łowieckiego a coś czuję że mój małżonek zrobi mi pobudkę ;-) a ja się nie oprę dobrej kawie :-D i może jeszcze na buziaka się załapię ;-):-D
 
reklama
W temacie podróżowania z dziećmi - z każdym kolejnym dzieckiem jestem odważniejsza, bardziej mobilna, otwarta na wojaże. jak Ola była mała nie ruszaliśmy się kompletnie nigdzie, bo przecież mamy małe dziecko:rofl2:. Teraz wystarczy hasło i pakujemy trójkę w auto i w drogę.
Ella Aniam dobrze pisze, ja uwielbiam takie bandy dzieciaków, starzy święty spokój mają, wystarczy czasem spojrzeć czy się krew nie leje;-)
 
Witam się i ja :-)

Magda Ciosek witaj na starych śmieciach :tak: i zostań na dłużej :tak:
Aga2010 jak tam Stasiu?

Wczoraj czyste szaleństwo miałam bo od rana na pełnych obrotach, żeby zdążyć zakupy przed urodzinami zrobić, ciasto na festyn upiec, zgarnąć chłopaków z przedszkola i szkoły, ogarnąć ich, dojechać na festyn... A jeszcze w międzyczasie miałam gościa na kawie...
Festyn jak festyn :-p Zaskoczona byłam bo podziękowania dostaliśmy :sorry2: Przed 18 się zwinęliśmy bo się brzydko zachmurzyło i zaczęło padać a tam nie było się gdzie schować. W domu to zasiedliśmy rodzinnie na meczu :-p
Dzisiaj z rana upiekłam biszkopt na tort, potem siłownia i teraz znowu biszkopt ale na ciasto z kokosem... a wieczorem idę na urodziny do żony mojego kuzyna... Jeszcze chatę muszę ogarnąć i przygotować na jutrzejsze urodziny... Ja nie wiem kiedy ja to wszytko zrobię ;-)
Pogoda w kratkę i jakoś tak dziwnie... Ale już się nie mogę doczekać czwartku... ja mam nadzieję, że odpocznę po tym weekendzie teraz :-p a jeszcze w środę do J. przyjdą koledzy i koleżanki na urodziny :-) ... Będę miała nalot 6 dzieciaków w wieku 7-8 lat plus M. :-p Oby było ładnie bo mi chatę rozniosą :p :-D
Idę pilnować biszkoptu :-)
Miłego weekendu!
 
Hejka. Na poczatek napisze ze nenawidze pisac z komorki! Przed chwila wysmarowalam opowiesc o przejsciach w szpitalu ake net mi sie wylaczyl i moj wpis sz.. trafil:(

Starszak mial wczoraj piknik rodzinny. Byli inspektorzy ruchu drogowego na motorach i mozna bylo na nich posiedziec wiec dziec zadowolony bo lubi motory:) najwiekszym powodzeniem cieszyl sie pczywiscie dmuchany zamek do skakania :) troche padalo ale ogolnie podobalo mu sie. Dzis muelismy isc na festyn lotniczy ale z racji zaistnialych warunkow, nic z tego nie wyszlo:-(
Odnosnie warunkow w szpitalu nie bede sie rozpisywac, bo kto byl kiedykolwiek to wie jak jest, a kto nie byl, oby sie nigdy nie musial dowiedziec. Personel za to sympatyczny wiec luz. Tylko ten weekend mnie irytuje, bo nic sie tu nie dzieje, zadnych badan, diagnoz, nic totalnie
 
Ostatnia edycja:
Magdaciosek jeździć trzeba lata lecą , nie ma co w domu kwitnąć i robić z siebie męczennicę w pieluchach :-D:-D
Ja tam zresztą kocham jeździć .

Gosieńko już się cieszę z rosołku , dobrze że wy auto macie wielkie , to masz jak wieźć te zapasy :-D:-D Bo chłopaki przerób mają :-D Dobrze że trzecia Helka , tu co najwyżej więcej na ubrania potem wydacie :-D

Pogoda do bani co chwila leje , słońce a potem leje :no: nie ma nawet za bardzo jak wyleźć.
 
jak nigdy witam się weekendowo :-) w końcu po ROKU dostałam nowy laptop w firmie i wzięłam go do domu potestować :-)

poza tym ostatnie dwa dni w pracy w końcu siedziałam z moją nową szefową (oficjalnie od lipca) i zdobywałam nową wiedzę. w skrócie powiem, że w piątek wyszłam z pracy koło 18 a byłam o 8 :-p w nadchodzącym tygodniu już wiem, że czeka mnie masa pracy na obu stanowiskach, bo póki co robię tutaj i tutaj... nowa, która ma mnie zastępować póki co nie ma żadnych dostępów no i beze mnie obok nie potrafi nic zrobić... Generalnie to już się nie mogę doczekać czwartku. Ten urlop będzie mi bardzo potrzebny. poza tym jutro robię za słomianą wdowę bo P leci rano do Zurichu i wraca dopiero w środę, to będzie pierwszy raz od kiedy się znamy kiedy tak długo się nie będziemy widzieć :-p
maga ciosek witamy ponownie, oby na stałe :-)
Ella Aniam dobrze mówi pozytywne myślenie to podstawa i przestań złorzeczyć.
Agnieszka no to życzę Ci, aby w środę pogoda dopisała :-)
 
Ostatnia edycja:
U nas pogoda mieszana, ale i tak w krótkim rękawku lataliśmy :)

Dzieciaki miały zakończenie roku, występ był CUDOWNY :) organizacyjnie też super.

No i na Rio udało się nam poczłapać ;) film piękny, muzyka i animacja super, się pośmiałam i wzruszyłam, bo ja się zawsze wzruszam ;) Z czystym sumieniem polecam :) chłopaki też zachwycone, więc to też jest rekomendacja.

Aniam- hehehehehe... nooo... ciąża Ci służy :p

Basiu- wiesz jak jest... gwarancji nigdy nie ma. Też uważam, że każdy ma ile chce :) tzn. oprócz mnie, bo ja chcę 3. ale R. już nie :p

Sonia- no to nieźle... oby jednak ospa się teraz do Was nie przyplątała

Magda- witaj, fajny masz babiniec

Aga2010- to czekamy na dalsze wieści, oby nic poważnego.

Agnieszka- udanej imprezy i najlepszego dla Janka :D

Gosieńko- tylko wiesz... do Anim i Naty możesz nic nie dowieźć, jak ja wszystko przejem z chłopakami :p a Kubula po ostatnich przejściach zaczyna mieć apetycik ;) żartuję oczywiście :)

Kici- no to się szykuj nad morze :D

Mamusia- co z ciemieniuszką? Zwalczyliście? Udało Ci się kupić ten krem? Bo namiarów mi nie wysłałaś :)

Ella- oby się dziewczynki nie rozłożyły.

Kittek- odpoczywaj jak najwięcej :)

Wronka- biały rum zakupiłam :) także uważam, że zakupy są za mną hehehehe

Uciekam, jakbym już nie dała rady wpaść to szerokiej podróży wszystkim życzę :)
 
Ostatnia edycja:
nie wiem czy mamusia Wam przekazała ale ja nie wyrabiam, a na kompa to dzis weszłam po raz 1 od 3 tyg.,tesknie za wami i ciagle mysle, a od kilku dni mysle intensywniej jak to juz pewnie sie szykujecie do wyjazdu...
 
reklama
Hej,
właśnie wróciliśmy z imprezki rodzinnej. Dziś mnie nocka z papierzyskami czeka...Dobrze, że koniec roku tuż, tuż!

gosienko, sorki, że się nie odzywam, nie mam kiedy:wściekła/y:wiecznie w biegu, czasu nie mam na nic, obiecuję poprawę. Emil zdolniacha! Zasłużył na wakacyjny wypoczynek.Wyjazdu niezmiennie zazdroszczę, ja niestety pracuję. Mam w plananch morze, ale nie w tym terminie.
magdaciosek, gratuluje trzeciej córci! coś w tym jest, że z każdym kolejnym dzieckiem się człowiek rozluźnia
Ella, zdrówka dla dziewczynek! Ja tam osobiście się katarem nie przejmuję, gorączkę też ostatnio Mati miał 3 dni, w czwarty dzień cudowne uzdrowienie!
 
Do góry