reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Zosieńko myślę wciąż o Tobie, o Twojej chęci życia, o Twoim pięknym uśmiechu, nie poddawaj się tylko walcz z całych sił.
 
Ostatnia edycja:
próbuje wymodlic i wyplakac zdrówko dla Zosi .... cały dzien ....
kruszynko nasza kochana niepoddawaj sie , niech sie stanie ten cód i małenka odepchnie od siebie chorobe na zawsze.

dziekuje za smsy.

Judysiu tulam mocno
 
Dziękuje za smsy i proszę piszcie, bo muszę iść spać, bo jutro męczący dzień przed nami. I proszę chociaż by miałabyć już ciemna noc, tak jak Elvie ostatnio pisała w nocy.

Zosiu walcz, noc ciemna, długa, spokojna i odpowiednia do walki, trzeba wierzyć, że się uda bo wiara czyni cuda, a wierzą wszystkie ciotki z bb, Bóg wysłucha próśb. Licze na to iż okaże się sprawiedliwy.
 
Dziękuje za smsy i proszę piszcie, bo muszę iść spać, bo jutro męczący dzień przed nami. I proszę chociaż by miałabyć już ciemna noc, tak jak Elvie ostatnio pisała w nocy.

Zosiu walcz, noc ciemna, długa, spokojna i odpowiednia do walki, trzeba wierzyć, że się uda bo wiara czyni cuda, a wierzą wszystkie ciotki z bb, Bóg wysłucha próśb. Licze na to iż okaże się sprawiedliwy.

Wszystkie ciotki i ich rodziny...Walcz maleńka, nie przestawaj...jesteśmy z Tobą..
 
reklama
kopiuje z wątku Zosi

NASZA MAŁA DZIELNA ZOSIENKA JEST JUŻ W NIEBIE...



Nie umiem się skupić...ręce mi sie trzęsą, łzy lecą strumieniami...nie umiem pisać bo mi sie mylą klawisze na klawiaturze...
 
Do góry