reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

szczerze mówiąc nie wiem jaki miał być i na jaki się nastawiałam ale
cieszę się ze jest dobrze 😍 narazie nikt mi żadnych badań nie zlecał, działam
trochę na własna rękę w tym bo ja jestem
trochę sraczka i wole dla własnej ciekawości i pewności się przebadać, a jak tak się naczytam waszych smutnych historii to ja się przy was chowam i teraz głupio mi ze o takie pierdoly pytam 🙄 a Tobie @Kamilad życzę takiego samego skoro jest dobry ✊🏼❤️ albo i lepszego !
Dziękuję 😘 mój z dzisiaj to jedynie 8,68, także taki jak Twój już by mnie usatysfakcjonował :)
 
reklama
Dziewczyny szczepionki nie polecam :-( ja byłam na samym początku ciąży (o której nie wiedziałam) i przyjęłam szczepionkę… potem po 2 tyg dostałam covida i poroniłam.
Może to zbieg okoliczności, ale lekarka mówiła,ze może to szczepionka, może COVID…. Może nie wiadomo co. Lepiej dmuchać na zimne. Ja już się nie zaszczepię.
Sorry, ale jak dla mnie bez związku i głupie gadanie. Jest gro ciężarnych które się szczepią i rodzą… albo zachodzą i rodzą. Jak dla mnie niczym nie poparta teza i dziwię się pani doktor, że takie hipotezy rozsiewa ;)
 
Wyglada na brak owulacji. Jak długie masz cykle i ile trwa Twoja faza lutealna ?
Cykle mam 31 dni , chociaz ostatnio jest roznie. Faza lutealna trwa okolo 14 dni. Zaobserwowoalam. Troche mnie wszystko dziwi poniewaz jak mialam owulacje mialam krawienie i sorawdzalalam testami owu i byl pozytyw. Wiec dzialalam. Po owu mialam 3 dni delikatne plamienia. Poprostu meksyk
 
reklama
Do góry