reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

reklama
Tez sie zastanawiam kiedy dupka odstawić bo w pierwszym cyklu teraz biore. Ginka powiedziała "do miesiaczki brać" Cykle mam ost 28/29 dniowe (ale zdarzaly sie tez plemienia 2 dni wczesniej) 1.04 bylam na monitoringu i obraz usg to już rozlany pęcherzyk... Dzisiaj rano test negat, jutro powtorze...myslicie, ze juz dupka czas odstawiać np od czwartku ?
Ja dziś biorę ostatni dzień i zobaczymy polo co testy negatywne 🤔
 
Wczoraj na bieliźnie zaobserwowałam delikatne jasnobrązowe ślady, ale na papierze nie widziałam nic. Wg obserwacji i testów owu i objawów dziś 9dpo (4-5.04. niby owulka) . Wczoraj wieczorem nie wytrzymałam i oczywiście zatestowałam, ale niestety tylko czysta biel.
W niedzielę bolał mnie brzuch lekko jak na okres, piersi mnie bolą. Cykle mam regularne, między 31-33 dni. Okres wg dwóch aplikacji 22 kwietnia, wg jednej 19 kwietnia.
Chyba za wcześnie zatestowałam? Jest jeszcze szansa? 😓
 
Wczoraj na bieliźnie zaobserwowałam delikatne jasnobrązowe ślady, ale na papierze nie widziałam nic. Wg obserwacji i testów owu i objawów dziś 9dpo (4-5.04. niby owulka) . Wczoraj wieczorem nie wytrzymałam i oczywiście zatestowałam, ale niestety tylko czysta biel.
W niedzielę bolał mnie brzuch lekko jak na okres, piersi mnie bolą. Cykle mam regularne, między 31-33 dni. Okres wg dwóch aplikacji 22 kwietnia, wg jednej 19 kwietnia.
Chyba za wcześnie zatestowałam? Jest jeszcze szansa? 😓
spokojnie, teoretycznie można mieć nadzieje gdzieś do 12 dpo
 
reklama
Do góry