reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

Hej dziewczyny 🙄 byłam dziś na pierwszym USG i trochę się zmartwiłam bo według daty OM to powinien być 5t4d a na monitorze ukazał się pusty pęcherzyl tylko . Jestem trochę podłamana i nie wiem co myślę 😭 kazała przyjść za 2 tygodnie . Miała tak któraś z was ??
 
reklama
Dziewczyny chyba okres dostałam, mam plamienie brązowe. Czy to oznacza ze mam 12 dniowa dążę lutealna? Czy to dobrze, zle, czy mogą być jakieś problemy z tego tytułu. Przypomnę ze 29go marca miałam pęcherzyk 24 mm i następnego dnia prawdopodobnie pękł - miałam silny ból. Ktoś coś? 😅
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny chyba okres dostałam, mam plamienie brązowe. Czy to oznacza ze mam 12 dniowa dążę lutealna? Czy to dobrze, zle, czy mogą być jakieś problemy z tego tytułu. Przypomnę ze 30go marca miałam pęcherzyk 24 mm i następnego dnia prawdopodobnie pękł - miałam silny ból. Ktoś coś? 😅
Jeżeli owu najprawdopodobniej była 31.03. a dzisiaj byłby 1 dzień miesiączki to wychodziłoby że Twoja faza lutealna ma tylko 10 dni co jest trochę malo
 
Hej dziewczyny 🙄 byłam dziś na pierwszym USG i trochę się zmartwiłam bo według daty OM to powinien być 5t4d a na monitorze ukazał się pusty pęcherzyl tylko . Jestem trochę podłamana i nie wiem co myślę 😭 kazała przyjść za 2 tygodnie . Miała tak któraś z was ??

To raczej nie jest wątek na takie pytania. Dziewczyny tu się w większości bardzo długo starają o ciążę i nigdy w niej nie były
 
Hej dziewczyny 🙄 byłam dziś na pierwszym USG i trochę się zmartwiłam bo według daty OM to powinien być 5t4d a na monitorze ukazał się pusty pęcherzyl tylko . Jestem trochę podłamana i nie wiem co myślę 😭 kazała przyjść za 2 tygodnie . Miała tak któraś z was ??
Zadaj to pytanie na wątku mamusiowym, myślę że dziewczyny tam mają większe doświadczenie :) tak czy siak trzymam kciuki żeby było dobrze ✊
 
Czyli wychodzi że faza lutealna ma 11 dni. Ja mam tyle samo ;) moja gin kazała się tym nie przejmować, jak coś ma się zagnieździć to się zagnieździ :) a przynajmniej nie trzeba tyle czasu czekać na @ 🤭
Oraz pozostawia więcej czasu na starania 😅😂 dobra dziewczynki, to ja się wylogowuje, w głowie trochę tez, bo troszkę nerwów jest, po świętach ruszymy dalej 🥰 zetnę do Was za kilka dni, bo trzymam bardzo kciuki za dwie kreski!
 
sex dzień przed domniemana owu to raczej dobrze 😊 trzymamy kciuki żeby była fasolka. A jak wy dziewczyny w ogóle często działacie jak wiecie ze są płodne dni? Codziennie, co dwa dni? Po owulacji jak długo jeszcze ?
Co dwa dni, ale ja nie monitoruję owulacji, skupiam się tylko na odczuciach... No i wg moich odczuć miałam ból owulacyjny 2 dni przed datą wyznaczoną przez kalendarzyk... Ale ja miałam totalnie rozregulowany poprzedni cykl więc kto wie co tam się dzieje 🤔
 
reklama
Do góry