reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

Cześć kochane 😘 mimo iż mój był z marca pozytywne jednak chce sobie tu trochę z wami posiedzieć 😉 już się przyzwyczaiłam 😁
Okres miał być dziś więc liczę że wszystko jest ok dla pewności sprawdzam sobie testami ale tym razem Pink . I bardzo mocno Wam kibicuje wszystkim 💪💪
co za piękny pink.. 🥺❤️ mam nadzieje, ze my wszystkie tez zarazimy się ten pinkiem i będziemy strzelać testami lada dzień ❤️
 
reklama
co za piękny pink.. 🥺❤️ mam nadzieje, ze my wszystkie tez zarazimy się ten pinkiem i będziemy strzelać testami lada dzień ❤️
Tego Wam wszystkim życzę z całego ♥️ . Takie fajne babeczki i każda zasługuje na to czego pragnie czyli tych dwóch kreseczek . Wiosnę mamy chodź u mnie za oknem leży śnieg 😅 to m nadzieję że wiosenne endorfiny przyniosą duuuuzo dzieciaczków 😁💪
 
Piękne kreski laski, gratulacje raz jeszcze ❤️ Mnie kusiło strasznie zatestowac ale mówię nie - jeszcze sobie kreski jajca dzis ze mnie zrobią i nie wyjdą wiec odpuszczam 🤣🤣🤣
 
reklama
tyle masz testów to możesz, ale nie jestem przekonana czy już byłoby coś widoczne jeśli implantacją była wczoraj. Nie wiem, pewnie tez bym jutro robiła, ale jak wyjdzie negatyw to nie zniechęcaj się. :D

Lepiej mów czy pogodziliście się już haha
Dziś już nic na papierze nie było póki co czyściutko, ale tak staram się delikatnie sobie tłumaczyć, ze jeśli zobaczę biel to jeszcze nic straconego bo to mogło nie być to, a zagnieżdżenie dopiero będzie :) także łamać się nie będę

Nieee, bo spałam już jak przyszedł robił papiery z pracy do pozna. A na 6 do pracy ;)
 
Do góry