reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

Kurde zrobiłam bo ostatni raz sikała przed 6. Pink bialutki :( ale na bobo jakoś cień ? Jezu laski powiedzcie czy bobo tez oszukują ? Ta „kreska” po minucie ? Pewnie testowa co ?
Nie No ja tu kreskę widzę, ale skoro masz jeden negatyw drugi pozytyw to fajnie jakbyś zrobiła sobie trzeci. Bo teraz pewnie z tylu głowy masz nadzieje a czekając kolejne dni możesz się nakręcić. Lepiej od razu zobaczyć negatyw jeżeli drugi test się pomylił :) tak myśle, tak zawsze robię jak wyjdą jakieś nie proszone kreski czyt kontrolne
 
reklama
Nie No ja tu kreskę widzę, ale skoro masz jeden negatyw drugi pozytyw to fajnie jakbyś zrobiła sobie trzeci. Bo teraz pewnie z tylu głowy masz nadzieje a czekając kolejne dni możesz się nakręcić. Lepiej od razu zobaczyć negatyw jeżeli drugi test się pomylił :) tak myśle, tak zawsze robię jak wyjdą jakieś nie proszone kreski czyt kontrolne
ja myśle, ze racjonalnie jest zrobić conajwyzej test jutro rano, z pierwszego moczu, niż dzisiaj. Jeżeli to 9dpo to test robiony popołudniu może nic nie wykryć. Ale to just moja opinia :)
 
Nie No ja tu kreskę widzę, ale skoro masz jeden negatyw drugi pozytyw to fajnie jakbyś zrobiła sobie trzeci. Bo teraz pewnie z tylu głowy masz nadzieje a czekając kolejne dni możesz się nakręcić. Lepiej od razu zobaczyć negatyw jeżeli drugi test się pomylił :) tak myśle, tak zawsze robię jak wyjdą jakieś nie proszone kreski czyt kontrolne
Ale nie zrobię teraz z kolejnego moczu bo jeśli w ogóle jest coś na rzeczy to ja jestem dziś maksymalnie 9dpo. Jeśli ten cień cienia cokolwiek znaczy.
 
Ale nie zrobię teraz z kolejnego moczu bo jeśli w ogóle jest coś na rzeczy to ja jestem dziś maksymalnie 9dpo. Jeśli ten cień cienia cokolwiek znaczy.
Może sobie odpuść już dzisiaj. Jest dopiero 9dpo, a mocz taki „rozrzedzony” na pewno nic nie pokaże. Kuruj się, wcinaj rosół jak masz 😆 i dbaj o siebie :) test zrobisz jutro. Cieszmy się, ze ten covidowy negatywny. Przyjdzie czas i na pozytywny, ten z napisem HCG oczywiście 😆😆
 
Może sobie odpuść już dzisiaj. Jest dopiero 9dpo, a mocz taki „rozrzedzony” na pewno nic nie pokaże. Kuruj się, wcinaj rosół jak masz 😆 i dbaj o siebie :) test zrobisz jutro. Cieszmy się, ze ten covidowy negatywny. Przyjdzie czas i na pozytywny, ten z napisem HCG oczywiście 😆😆
Taki miałam zamiar 😀
Ps. Nie linczuj ale nie lubię rosołu 🤷‍♀️🤣
 
Cześć dziewczyny. Długo mnie tu nie było, odpuściłam chwilowo troszkę psychicznie i się udało po dwóch latach starań dziś dwie kreski😍 mogę tu z wami zostać? Powinnam testować już 1.04 ale jakoś się bałam rozczarowania(podziwiam was, że tak często testujecie😊)
Gratulacje !! ❤️ Jeśli tylko chcesz to zostań pewnie ♥️
 
Cześć dziewczyny. Długo mnie tu nie było, odpuściłam chwilowo troszkę psychicznie i się udało po dwóch latach starań dziś dwie kreski😍 mogę tu z wami zostać? Powinnam testować już 1.04 ale jakoś się bałam rozczarowania(podziwiam was, że tak często testujecie😊)

Powinnaś raczej iść na grudniowe mamy skoro masz pozytywny test
 
reklama
Do góry