reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
A jak już coraz więcej nas zna płeć, może się podzielicie swoimi listami imion? To moja 😁😁 może coś komuś w oko wpadnie


Apolonia

Michalina

Franek

Beniamin

Cezary

Tymek

Jasiu

Janek
u nas po tatusiu będzie Michasia jak się okaże, ze w brzuszku siedzi dziewczynka. W sumie ja mam tu najstarsza ciąże z was wszystkich(15+0), a dalej nic nie wiem 😅 Chodzę prywatnie do lekarza i na prenatalne, ale jakiś lekarz uważał, ze za wcześnie. Oglądałam filmik z usg, ja tam żadnych Jajuszek nie widziałam, ale wszystko się okaże 12.10. Mam nadzieje, ze wtedy w już powie😁 To nasze pierwsze dziecko, najwazniejsze żeby było zdrowe. 🥰
 
u nas po tatusiu będzie Michasia jak się okaże, ze w brzuszku siedzi dziewczynka. W sumie ja mam tu najstarsza ciąże z was wszystkich(15+0), a dalej nic nie wiem 😅 Chodzę prywatnie do lekarza i na prenatalne, ale jakiś lekarz uważał, ze za wcześnie. Oglądałam filmik z usg, ja tam żadnych Jajuszek nie widziałam, ale wszystko się okaże 12.10. Mam nadzieje, ze wtedy w już powie😁 To nasze pierwsze dziecko, najwazniejsze żeby było zdrowe. 🥰
Moje dwie kolezanki są równo ze mna w ciąży 😁
Ja 14tc - wiem na bank
Kolejna 15tc - chłopak na 70%
trzecia 20tc - sto USG - nie wie nic 😂😂

także nie dogodzisz.....😁🤭
 
Niestety mnie... spróbuje sie przerzucić z niegazowanej na lekko gazowana, może to cos da... kiedyś piłam tylko lekko gazowana, ale od czasu zapalenia żołądka na wiosne musiałam sie przerzucić na niegazowana. Ale aktualnie jest nie dla mnie😟 i przez to bardzo mało pije, bo nie mam juz pomysłów co pic
U mnie to samo, tylko tabletki wodą popijam. Pije rano i wieczorem po słabej herbacie i czasami trochę soku multiwitamina albo wody z sokiem malinowym, ciężko z tym.
 
reklama
Do góry