reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Gratulacje, duża dzidzia! Zaczęty 11 tydzień czyli powiedzmy 10+1 czy 11+1? Pytam bo różne tu były teorie, a ja jutro będę mieć 10+2 na USG (czyli wg mojej wiedzy własnie początek jedenastego tygodnia) i zastanawiam się czy jest szansa żeby małe miało ponad 4,5cm i gin zrobił genetyczne.
Według mojego lekarza te 10 + 2 jest już 11 tygodniem [emoji846] Druga lekarka wcześniej też obaliła to wszystko gdy miałam 6 + 4. Powiedziała, że jestem między 7-8 tygodniem a nie 6.
 
Spokojnie, moja mama miała 3x CC, a w tamtych czasach CC to był koszmar... Po CC leżało się tydzień.

Ja też rodziłam poprzez CC, przez brak postępu porodu i pomimo, że wtedy byłam nastawiona na SN, to teraz będę naciskała na CC. Urodziłam w sobotę ok 17 a we wtorek rano miałam już wypis.
Ja miałam 2 razy cc, lekarz zapowiedział że 3 też cc i ze bedziemy kontrolować bliznę, nie mam się martwić..więc nie martwie się
No to podobnie jak ja. Ja mam dziś 9+6 wgl om, ale wg usg 3 dni młodsza [emoji6]
Ja mam wg om 11+5 wg usg 12+1.
 
Skąd te guzy się biorą... Mi endokrynolog w czerwcu powiedział, że mam przyjść za 1,5 roku, ale skoro gin każe iść to muszę się umówić. Uważa, że ciąża może mieć wpływ na guza. Mój guz ma 1 cm na 1,2 cm. Domyślam się, że bierzesz jakieś leki na tarczycę?
Tak, teraz mam Letrox 75, przed ciążą brałam 50. Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia czemu i skąd się to bierze. Jednak spustoszało to mój organizm. Szczególnie włosy...
 
reklama
Ja brałam przed ciążą 100 letrox teraz 125.
Tak samo wlosy i paznokcie okropne i tyłam a raczej puchłam dopuki nie unormowałam tarczycy, teraz w ciaży włosy jeszcze gorsze.. ja mam zanikowe zapalenie tarczycy.
Tak, teraz mam Letrox 75, przed ciążą brałam 50. Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia czemu i skąd się to bierze. Jednak spustoszało to mój organizm. Szczególnie włosy...
 
Do góry