reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, ulzylo mi, Zobacz załącznik 1023161juz po prenatalnych. Wszystko dobrze! Dzidzia pieknie rosnie. Lekarz powiedzial, ze na 90% chlopak!
O jeeej[emoji4] jak dobrze, że wszystko okej !
No to teraz ja czekam...
Godzina poślizgu. Nie jestem przyzwyczajona do czegoś takiego prywatnie :/
Mnie też to wkurza. W dodatku mam wrażenie, że zawsze jak ja idę to ze mną jakoś szybko się lekarze obchodzą A inni siedzą i siedzą. W dwóch miejscach miałam godzinne opóźnienia. Cierpliwości.
 
Jestem po wizycie, maluszek ma 3,37 cm, tętno 180. Pani doktor bardzo miła, ale... jelita maluszka są poza jamą brzuszną, ja jestem przerażona. Ogólnie pózniej już powiedziała, że takie rzeczy się zdarzają, że jelita mają prawo tak wyglądać do 12 tc ciąży, a jeżeli nie to... zaczęła opowiadać mi o wadach, operacjach... brak mi słów, nie pamiętam drogi do domu, bardzo się boję, bo skoro jest to normalne to po co mi o tym opowiadała... chciałabym zasnąć i obudzić się po prenatalnych. :(
 
Jestem po wizycie, maluszek ma 3,37 cm, tętno 180. Pani doktor bardzo miła, ale... jelita maluszka są poza jamą brzuszną, ja jestem przerażona. Ogólnie pózniej już powiedziała, że takie rzeczy się zdarzają, że jelita mają prawo tak wyglądać do 12 tc ciąży, a jeżeli nie to... zaczęła opowiadać mi o wadach, operacjach... brak mi słów, nie pamiętam drogi do domu, bardzo się boję, bo skoro jest to normalne to po co mi o tym opowiadała... chciałabym zasnąć i obudzić się po prenatalnych. :(
Ja kojarzę, że w aplikacji z której korzystam w pewnym momencie miałam komunikat o tym, że własne jelita mogą być na zewnątrz na tym etapie ciąży i później dopiero się "chowają" ;) pamiętam to, bo mnie trochę zdziwiła ta informacja ale widocznie do normalne :)
 
reklama
Ja do dr Kosacza, poleciła mi go koleżanka z forum [emoji6] super człowiek, wszystko tłumaczy no i ma spokój w głosie. Ja jestem zadowolona. No i pracuje na Lutyckiej [emoji6]
A Ty gdzie planujesz rodzić?
@Surgeres Ty pewnie na Polnej skoro do dr Grotowskiego chodzisz? [emoji6]
A gdzie przyjmuje ten dr Kosacz? Ja właściwie to jeszcze nie wiem gdzie chciałabym rodzic [emoji85] wszystkie szpitale mnie przerażają, ale z opinii jakie krążą o tym szpitalu to Polna chyba najbardziej mnie przeraża i wydaje mi się ze to będzie mój ostatni wybór :( a fajnie w sumie byłoby chodzić do lekarza które pracuje w tym szpitalu w którym chce się rodzić :) obczaje sobie na necie opinie o tym Twoim lekarzu, dziękuję za namiary ;)
 
Do góry