reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Dobra, jest po. Serduszko bije, dzidzia ma 4,5cm teraz mi wyszło z usg że 11t+3dni niestety na prenatalne była jeszcze za mała i zapisał mnie na za tydzień i wtedy wszystko sprawdzi. Serduszka słuchaliśmy ❤️ I strasznie się wiercił :) Na razie wszystko ok. Teraz czekam na wyniki krwi i kolejne usg i otwieram szampana. Pikolo... My znów w podróży... byłam w domu tylko przez noc. Ale czuje się dobrze. Oby wieczorem było dobrze a nie jak wczoraj bo mam impreze i musze się wystroić i pozować do zdjęć na wciągniętym brzuchu... ‍♀️
 
reklama
Jejku wspolczuje. Bardzo przykro zegnac sie z bliskim, zwlaszcza z tak mloda osoba. Odpoczelas juz troche po ciezkim tygodniu?


Mniam :)

Nie ma przeciwwskazan o ile farba jest bez amoniaku, co w dzisiejszych czasach jest norma. Farbowalam wlosy w 12tc. Zrob sie na bostwo :)

Podziwiam chlopaka, ze zgodzil sie na zrobienie takich zakupow :) moj maz chyba krecilby nosem gdyby mial w aptece wypytywac o globulki i zele intymne dla mnie ;) chociaz moze sie myle :)

Ja tez sprawdzilam i w zadnej rece nie wyczulam haha. Mam ogromna nadzieje na dziewczynke, bo chlopca juz mam. Wszyscy w rodzinie meza pytaja czy chcemy dziewczynke. Tesciowa mowi, ze na pewno bedzie panna, moj tata tez wspomnial, ze takie ma przeczucie.
Pamietam jak w pierwszej ciazy powiedzialam managerce, ze chcialabym dziewczynke. Jak jej pozniej powiedzialam, ze bedzie chlopak to zaczela mnie pocieszac. Przykro mi sie zrobilo, bo niewazne co by bylo to i tak kocha sie nad zycie. Jak teraz sie okaze, ze bedzie drugi chlopak o ktos w podobny sposob zareaguje na niusa to chyba wybuchne.

Czuje sie juz lepiej, niz w zeszlym tygodniu, chociaz smutek i szok jeszcze dlugo pozostana.
Jesli dobrze kojarze, Ty tez jestes mamusia na obczyznie?
ja na drugiego chlopca jeszcze grzecznie przystalam, ale teraz przyznaje, ze marze o dziewczynce...ale powiem Ci, ze dwoch chlopcow to jeszcze calkiem fajna sprawa, maja podobne zainteresowania i z malymi wyjatkami dogaduja sie (jest miedzy nimi roznica 2,5 roku). A teraz dostana jeszcze male baby, strasznie jestem ciekawa jak to bedzie...miedzy starszym a baby bedzie 9 lat roznicy....Bozie jaka ja stara jestem :D
 
Czy wam też włosy wypadaja w dużej ilości, u mnie po myciu tyle wlosów na reczniku i szczotce ze szoķ i tak samo przy każdym czesaniu a włosy mam krotkie.
Niestety tak choc mam wrazenie, ze teraz triche mniej, ale co ich nie zlapie to w rece zostaja wlosy. Na ich wzmocnienie swietna jest wcierka jantar, ale czytalam, ze lepiej jej nie uzywac w ciazy
 
Helllo Dziewczynki :)
Mnie też wysypało na twarzy i wyglądam jak 13-latka w okresie dojrzewania :( W ogóle jakoś fatalnie fizycznie czuję się w tej ciąży.
A co myślicie o farbowaniu włosów w ciąży? Mnie gin kazała poczekać do 15 tyg ale mam tak okropne siwe odrosty, że wstyd na ulicę wychodzić. Myślałam o szamponie koloryzującym - no ale sama nie wiem. Jakie macie doświadczenia w tym temacie?
Farbowałam.. w czwartek, było to 9+6.. z tym, że farba była bez amoniaku i trwałość koloru będzie troszkę krótsza niż z normalną farbą :)
 
Dziewczyny! Jestem w domu:-) muszę leżeć 2 tygodnie... generalnie jest lepiej ale ciężko jest mi się na czym kolwiek skupić. Córcia mnie nie poznala :-( ale potrzebuje chwili i się oswoi. Mąż na medal wszystko ogarnął nawet okna umył żeby było mi przyjemniej i jasniej, choć i tak leżę w ciemnym pomieszczeniu bo inaczej zaczyna się ból glowy. Dziś przyjedzie moja mama a mąż wraca do pracy. Martwię się tylko co z maleństwem bo nie miałam przy wpisie już żadnej konsultacji ginekologicznej tylko przy przyjęciu a moja lekarke mam 23.09. Ale mam nadzieję że wszystko ok. Pozdrawiam i przepraszam że się częściej nie odzywałem ale co weszłam na forum i chciałam coś napisać to zaraz głowa się odzywała...
Z dzidzią na pewno dobrze, cieszymy się że się odezwałaś, zdrówka!
 
Dziewczyny! Jestem w domu:-) muszę leżeć 2 tygodnie... generalnie jest lepiej ale ciężko jest mi się na czym kolwiek skupić. Córcia mnie nie poznala :-( ale potrzebuje chwili i się oswoi. Mąż na medal wszystko ogarnął nawet okna umył żeby było mi przyjemniej i jasniej, choć i tak leżę w ciemnym pomieszczeniu bo inaczej zaczyna się ból glowy. Dziś przyjedzie moja mama a mąż wraca do pracy. Martwię się tylko co z maleństwem bo nie miałam przy wpisie już żadnej konsultacji ginekologicznej tylko przy przyjęciu a moja lekarke mam 23.09. Ale mam nadzieję że wszystko ok. Pozdrawiam i przepraszam że się częściej nie odzywałem ale co weszłam na forum i chciałam coś napisać to zaraz głowa się odzywała...
Super, że Ci lepiej [emoji6] odpoczywaj i dbaj o siebie [emoji4]
Dobra, jest po. Serduszko bije, dzidzia ma 4,5cm teraz mi wyszło z usg że 11t+3dni niestety na prenatalne była jeszcze za mała i zapisał mnie na za tydzień i wtedy wszystko sprawdzi. Serduszka słuchaliśmy [emoji3590] I strasznie się wiercił :) Na razie wszystko ok. Teraz czekam na wyniki krwi i kolejne usg i otwieram szampana. Pikolo... My znów w podróży... byłam w domu tylko przez noc. Ale czuje się dobrze. Oby wieczorem było dobrze a nie jak wczoraj bo mam impreze i musze się wystroić i pozować do zdjęć na wciągniętym brzuchu... ‍[emoji3601]
Współczuję Ci tej imprezy, oby tylko dziś dzidziuś był łaskawy, bo podejrzewam, że sam fakt, że musisz iść i dobrze wyglądać to już wyczyn w ciąży, a co dopiero jeszcze z jakimiś objawami [emoji849]
 
Dobra, jest po. Serduszko bije, dzidzia ma 4,5cm teraz mi wyszło z usg że 11t+3dni niestety na prenatalne była jeszcze za mała i zapisał mnie na za tydzień i wtedy wszystko sprawdzi. Serduszka słuchaliśmy [emoji173]️ I strasznie się wiercił :) Na razie wszystko ok. Teraz czekam na wyniki krwi i kolejne usg i otwieram szampana. Pikolo... My znów w podróży... byłam w domu tylko przez noc. Ale czuje się dobrze. Oby wieczorem było dobrze a nie jak wczoraj bo mam impreze i musze się wystroić i pozować do zdjęć na wciągniętym brzuchu... ‍♀️

Nie mogło być inaczej [emoji8]
Hmm ja ide w srodę, bedzie 11+3 czyli tez moze sie okazac ze za wczesnie i bedą mnie przepisywac... no nic zobaczymy [emoji848]
Baw się dobrze wieczorem [emoji6]
 
Laski jak wy nawalilyście postów [emoji85][emoji85][emoji85] ciężko się połapać [emoji110]

Trzymam kciuki za wizytujące!

Kiedy najlepszy czas na prenatalne, chciałabym wtedy kiedy mąż wróci, byłabym w 13 tyg?
 
reklama
Do góry