reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Ja w dwóch poprzednich ciązach na rozstępy stosowałam palmers i smarowałam piersi i brzuch, no i na brzuchu zero rozstępów a cycki niestety całe w rozstępach, także uważam że rozstępy jak mają wyjść to i tak wyjdą i nawet najdroższe specyfiki nie pomogą i że to jednak genetyczne. Moja mama trzy ciążę, podobno w ciązach tyła po 30 kg i zero rozstępów na brzuchu. Chociaż oczywiście w tej ciąży też zamierzam się smarować chyba tym palmersem albo ewentualnie mustella, bo kiedyś pani ginekolog w pierwszej ciąży mi polecala że tak jej pacjentki sobie ten balsam chwalą
 
to kibicuje Ci, zeby byla dziewczynka. My tez zyczmy sobie malej dziewuszki, w przeciwnym razie bede miala 3 chlopca (z mezem 4facetow w domu) :D
Ja mam jednego syna i przeraża mnie myśl- 3 facetów i ja. A co dopiero 4 facetów [emoji85] Życzę Ci córeczki, choć co ma być to będzie, byle nasze dzieciaczki były silne i zdrowe [emoji173]
 
Dziewczyny, ja już naprawdę dziś świruję! Tym razem odkryłam przy aplikowaniu globulki, że prawdopodobnie obniżyła się szyjka macicy. Wchodzi pół palca wskazującego + jakieś 1 - 1.5 cm globulki i czuję opór jakiś [emoji37] Nigdy wysokości nie badałam, ale zawsze jakaś płytsza byłam.
 
Jade na usg... rano robilam pobranie do testu Panorama. Wyniki za okolo 2 tyg. Okresla od razu płeć... Teraz usg. Plakałam rano ze stresu, teraz jak to pisze tez. MUSI BYC DOBRZE! Odezwe się... całusy.
Ps. Pryszczy u mnie brak a na rozstepy stosuje Clarins. Drogi ale dziala wedlug mnie. Choć pewnie po prostu nie mam predyspozycji i tyle... Porabane to wszystko. Nie dać się zwariować... Trzymajcie kciuki.. Chociaż i tak co ma być to będzie ❤️✊
 
reklama
Do góry