reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Ja mam pryszcze od początku ciąży. Jeden się schowa, kolejny wychodzi. Tragedia.

Zaczynam 12 tydzień, a dziś mam kiepskie samopoczucie zamiast się poprawiać. Ciśnienie znów niskie. Przed chwilą ledwo doszłam na łóżko, prawie zemdlałam. Biegunka już trzeci dzień się utrzymuje. Idę 2-3 razy dziennie, ale nie jest to normalny stolec. Już nie wiem co mam jeść, żeby mi w brzuchu nie jeździło. Chyba dziś zadzwonię do mojego ginekologa i zapytam co z tym zrobić. Może pozwoli wziąć jakiś lek typu smecta czy węgiel.
Kurcze, leć koniecznie do lekarza, 3 dzień biegunki i to w ciąży musi być w jakiś sposób uregulowany.
Zdrówka.
 
reklama
U mnie 10+4, ja startowałam z 50, a już 3 kg więcej.
U mnie 8+4 na wadze nic się nie zmieniło, Pryszczy też nie mam - obecnie prawie wszystko jak w pierwszej ciazy, może drugi synek będzie? Ale... W pierwszej ciazy zaczęłam przybierać dopiero pod koniec 4miesiaca i do porodu przytulam ponad 20kg - nie wiem jak to się stało, na prawdę nie objadałam się a wysyp na twarzy miałam ok 4-5 miesiąca ciazy więc wszystko przede mną
 
Jakie polecacie olejki/balsamy do smarowania brzucha przeciw rozstępów? Możliwe że temat już był, ale ze sto stron mnie ominęło podczas moich wakacji, nie byłam w stanie nadrobić. Słyszałam o palmers i mustela. Jakie są Wasze doświadczenia?
ja uzywam tego Biotherm Biovergetures, niestety jest dosyc drogi. Ale po dwoch ciazach nie mam ani jednego rozstepu. Chociaz kto wie czego to zasluga, kremu czy genow...tego sie nie dowiemy :)
 
Trzymam kciuki za wizytujące :) U mnie pryszczy też jak na razie brak, tylko włosy pomarniały i nie mogę sobie z nimi poradzić. Wczoraj czułam się bardzo źle, bo potwornie bolała mnie głowa, do tego teściowa tak mnie zdenerwowała, że aż się popłakałam i głowa zaczęła boleć jeszcze gorzej. Dopiero jak zjadłam obiad, przespałam się wszystko przeszło. Wieczorkiem z M urządziliśmy sobie seans filmowy. Dzisiaj z rana lekkie mdłości, a teraz ok. Jak na razie u mnie objawy są, ale jakby się zmniejszają.
 
Wiem, ze juz padlo takie pytanie, ale teraz jest nas juz wiecej. W ktorym tyg bedziecie na usg gentycznym i czy ktos ma taka wizyte w najblizyszym tygodniu? U mnie to bedzie 12+5, do wizyty zostale jeszcze az 2,5tyg (3.10)

Ja mam w tę środę, jadę na 8:00, to będzie 11+3, nie wiem czy nie za wczesnie ale jesli tak to przepiszą mnie na za tydzień. Jak dzwoniłam i się umawiałam to babeczka mowila, ze nie muszę być na czczo, bedą pobierać mi krew no i USG.

W ogóle to strasznie duzo naprodukowałyscie przez weekend, ciezko nadrobic [emoji23] nie czytałam bo cały weekend z TŻtem a on zazdrosny jak siedzę w telefonie i nie słucham co do mnie gada [emoji41]
Ogólnie on w domu robi praktycznie wszystko tj. zakupy, gotowanie, ogarnia psy bo mamy dwa itd. Wczoraj rano z nudów go nosiło to powycierał kurze, umył kuchnię i wymyślił że ugotuje barszcz ukraiński bo miał smaka [emoji39] wyszedł przepyszny [emoji7] ale ciiii nie mogę go za bardzo chwalić żeby się nie zepsuł
 
Ostatnia edycja:
Wiecie co czytałam sobie i medycynie chinskiej wkleję wam watek

''Lekarze Tradycyjnej Medycyny Chińskiej badali puls kobiety (w 3 punktach, na obydwóch nadgarstkach), aby określić płeć dziecka. Dziecko płci męskiej w łonie matki powoduje, że puls na jej lewym nadgarstku jest bardziej wyczuwalny, natomiast dziecko płci żeńskiej – na prawym nadgarstku''

Ciekawe ile w tej teorii prawdy[emoji3][emoji3][emoji3]
hehe ciekawe
No przyznawac sie dziewczyny ile teraz z Was sprawdzalo puls??? :rofl::-) :)
 
reklama
Do góry