reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Wiesz ja dzisiaj na NFZ poszłam a niczego i tak nie zalatwilam.... :D ale babka mnie zdenerwowala tym tekstem... Raczej więcej tam nie wrócę :)



No naprawdę.... Aż mówiłam do mojego męża że to trzeba mieć naprawde zdrowie żeby chorować i leczyć się na NFZ....



Doczekałam, wszystko u fasolki ok, a ja za to nie zalatwilam nic [emoji23]



Jezusku, ja będę na 99% miała wskazanie do cesarki mi na samą myśl o znieczuleniu albo o szwach robi mi się słabo......



Boże jak tak można.... W głowie mi się to nie mieści... :(



Piateczka, mamuśka [emoji3590]



No to cieszę się że już po strachu i bólu, oby reszta dolegliwości szybko minęła. [emoji3590]



Gratulacje Kochana, cudownie!!! :)



A ja Wam przedstawiam moja Fasolke. Serduszko biło 144 uderzeń na minutę :) różnica z OM i USG się wyrównuje bo z OM 7+6 a wg USG 7+3 :)
Robaczek urósł, CRL ostatnio wynosił 0,34 a teraz 1,20, tydzień różnicy :)
Ale jak skierowania na badania nie miałam tak nadal go nie mam [emoji23]Zobacz załącznik 1020742
Śliczny maluszek [emoji7][emoji7]
 
reklama
Wiesz ja dzisiaj na NFZ poszłam a niczego i tak nie zalatwilam.... :D ale babka mnie zdenerwowala tym tekstem... Raczej więcej tam nie wrócę :)



No naprawdę.... Aż mówiłam do mojego męża że to trzeba mieć naprawde zdrowie żeby chorować i leczyć się na NFZ....



Doczekałam, wszystko u fasolki ok, a ja za to nie zalatwilam nic [emoji23]



Jezusku, ja będę na 99% miała wskazanie do cesarki mi na samą myśl o znieczuleniu albo o szwach robi mi się słabo......



Boże jak tak można.... W głowie mi się to nie mieści... :(



Piateczka, mamuśka [emoji3590]



No to cieszę się że już po strachu i bólu, oby reszta dolegliwości szybko minęła. [emoji3590]



Gratulacje Kochana, cudownie!!! :)



A ja Wam przedstawiam moja Fasolke. Serduszko biło 144 uderzeń na minutę :) różnica z OM i USG się wyrównuje bo z OM 7+6 a wg USG 7+3 :)
Robaczek urósł, CRL ostatnio wynosił 0,34 a teraz 1,20, tydzień różnicy :)
Ale jak skierowania na badania nie miałam tak nadal go nie mam [emoji23]Zobacz załącznik 1020742

Gratuluje [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Wiesz ja dzisiaj na NFZ poszłam a niczego i tak nie zalatwilam.... :D ale babka mnie zdenerwowala tym tekstem... Raczej więcej tam nie wrócę :)



No naprawdę.... Aż mówiłam do mojego męża że to trzeba mieć naprawde zdrowie żeby chorować i leczyć się na NFZ....



Doczekałam, wszystko u fasolki ok, a ja za to nie zalatwilam nic [emoji23]



Jezusku, ja będę na 99% miała wskazanie do cesarki mi na samą myśl o znieczuleniu albo o szwach robi mi się słabo......



Boże jak tak można.... W głowie mi się to nie mieści... :(



Piateczka, mamuśka [emoji3590]



No to cieszę się że już po strachu i bólu, oby reszta dolegliwości szybko minęła. [emoji3590]



Gratulacje Kochana, cudownie!!! :)



A ja Wam przedstawiam moja Fasolke. Serduszko biło 144 uderzeń na minutę :) różnica z OM i USG się wyrównuje bo z OM 7+6 a wg USG 7+3 :)
Robaczek urósł, CRL ostatnio wynosił 0,34 a teraz 1,20, tydzień różnicy :)
Ale jak skierowania na badania nie miałam tak nadal go nie mam [emoji23]Zobacz załącznik 1020742
Piękna fasolka [emoji3059] a skierowania czemu nie dostałaś?
 
Hey dziewczyna troche nie pisałam, miałam zwiariowane dni i troche przytloczyły mnie smutne wiesci z forum , przykro mi strat, wspołczuje i życze wszystkiego sobrego. Wszytskim wizytujacym gratuleje [emoji5]
Ja mam zawalony tydz. Wczoraj badania w czwartek ginekolog i usg a w piatek położna do tego nie pisalam wczesniej nie chciałam zapeszać jako 32 latka piszłam w końcu na prawo jazdy w piatek i sobotę mialam ostatnie godz a dzis zdałam... tak jak do pracy jezdziłam z kumpela tak do lekarzy musze miec samochód no i wiadomo 3 dzieci w domu bedzie a mąż potrafi poźno wracać... dziś z M świetować bedziemy moje zdane juz zapowiedziałam ze pifko dziś pije oczywiscie 0%.
Gratulacje zdanego egzaminu. Zdolniacha:) najważniejsze to od razu wsiąść w auto i jeździć
 
ja po wizycie na nzf :) i to jakas porazka, nasluchalam sie jaka jestem stara na dziecko, i ze pewnie chore bedzie, zmierzyl mi przeziernosc i stwierdzil nieprawidlowosc (1,6cm) i mimo, ze wiem, ze zdeydowanie za wczesnie to zrobil i nie mam sie co przejmowac to i tak mam stresa :(
gbur taki, ze ani wywiadu nie zberal, ani jednego pytanie nie zadal a mowil wylacznie do pielegniarki, jakby mnie tam nie bylo..
moje pierwsze i ostatnie podejscie do gina na nfz :)
W kazdym razie, 'plod pojedynczy, zywy, akcja serca plus, ruchy plus, mozgowie i czaszka wydaje sie byc bez wad, cewa nerwowa zamknieta " :)
ze zdjecia maluch ma 4.42cm i jest trzy dni wiekszy niz z om

70645408_516177432287179_5705585884884107264_n.jpg
 
ja po wizycie na nzf :) i to jakas porazka, nasluchalam sie jaka jestem stara na dziecko, i ze pewnie chore bedzie, zmierzyl mi przeziernosc i stwierdzil nieprawidlowosc (1,6cm) i mimo, ze wiem, ze zdeydowanie za wczesnie to zrobil i nie mam sie co przejmowac to i tak mam stresa :(
gbur taki, ze ani wywiadu nie zberal, ani jednego pytanie nie zadal a mowil wylacznie do pielegniarki, jakby mnie tam nie bylo..
moje pierwsze i ostatnie podejscie do gina na nfz :)
W kazdym razie, 'plod pojedynczy, zywy, akcja serca plus, ruchy plus, mozgowie i czaszka wydaje sie byc bez wad, cewa nerwowa zamknieta " :)
ze zdjecia maluch ma 4.42cm i jest trzy dni wiekszy niz z om

Zobacz załącznik 1020752
Matko co za gbur... Jak w ogóle można tak traktować ludzi. Wiadomo, że niby nie bierzesz pod uwagę tego co mówi, ale podswiadomie stres jest. Kiedy masz prenatalne?
Dziewczyny zamykamy watek??
Ja jestem na tak [emoji4]
 
ja po wizycie na nzf :) i to jakas porazka, nasluchalam sie jaka jestem stara na dziecko, i ze pewnie chore bedzie, zmierzyl mi przeziernosc i stwierdzil nieprawidlowosc (1,6cm) i mimo, ze wiem, ze zdeydowanie za wczesnie to zrobil i nie mam sie co przejmowac to i tak mam stresa :(
gbur taki, ze ani wywiadu nie zberal, ani jednego pytanie nie zadal a mowil wylacznie do pielegniarki, jakby mnie tam nie bylo..
moje pierwsze i ostatnie podejscie do gina na nfz :)
W kazdym razie, 'plod pojedynczy, zywy, akcja serca plus, ruchy plus, mozgowie i czaszka wydaje sie byc bez wad, cewa nerwowa zamknieta " :)
ze zdjecia maluch ma 4.42cm i jest trzy dni wiekszy niz z om

Zobacz załącznik 1020752

Ktory masz tydzien ? Przeziernosc powinno sie podobno badac Od crl 4,50. 1,6 to chyba powinien byc dobry wynik?
Nie zapomne jak mialam 25 lat i ginekolog mi zaczal mowic zebym pomyslala o ciazy i ze i tak juz przegapilam najlepszy wiek (24 lata) grzecznie poprosilam zeby planowanie zycia prywatnego zostawil mi.
 
ja po wizycie na nzf :) i to jakas porazka, nasluchalam sie jaka jestem stara na dziecko, i ze pewnie chore bedzie, zmierzyl mi przeziernosc i stwierdzil nieprawidlowosc (1,6cm) i mimo, ze wiem, ze zdeydowanie za wczesnie to zrobil i nie mam sie co przejmowac to i tak mam stresa :(
gbur taki, ze ani wywiadu nie zberal, ani jednego pytanie nie zadal a mowil wylacznie do pielegniarki, jakby mnie tam nie bylo..
moje pierwsze i ostatnie podejscie do gina na nfz :).
W kazdym razie, 'plod pojedynczy, zywy, akcja serca plus, ruchy plus, mozgowie i czaszka wydaje sie byc bez wad, cewa nerwowa zamknieta " :)
ze zdjecia maluch ma 4.42cm i jest trzy dni wiekszy niz z om

Zobacz załącznik 1020752
Czytam wasze komentarze i wpisy i niedowierzam , lekarze to ludzie, którzy powinni nam pomagac, lakarzem powinno zostawac sie z powolania . Każdy może mieć gorszy dzień, Ale żeby tak.do pacjenta się odnosić...szok. A mogę zapytać ile masz lat?
 
reklama
Matko co za gbur... Jak w ogóle można tak traktować ludzi. Wiadomo, że niby nie bierzesz pod uwagę tego co mówi, ale podswiadomie stres jest. Kiedy masz prenatalne? Ja jestem na tak [emoji4]
za tydzien na szczescie bo nie powiem odczulam to bardzo, no musze przeczekac ;)
zapisuje Twoj glos za zamknieciem watku, czekamy na reszte
 
Do góry