reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Ja tak się zaczęłam martwić bo mi podobnie jak @Katerinka80 niemal ustąpiły objawy ciąży nawet zapachy już mi nie przeszkadzają od kilku dni ... Co prawda mam katar ale się boję... Przesunęłam wizytę z 18 na środę w tym tygodniu :(
Ja też się tak czułam, i po tej serii nieszczęść wśród dziewczyn i czarnych myśli dziś spontanicznie udało mi się wcisnąć na wizytę i jestem spokojna. Groszek jest już wiśnią, ma 2 cm, nawet więcej niż powinien, serce 173 jak dzwon. Norma do 177 wg mego lekarza. Wszystko książkowe. [emoji173] mam już kartę ciazy.
Termin na 21 kwiecień. Wg ostatniej miesiączki 8+0 a wg USG 7+6.
 
reklama
Jezusie, ja też słodkie i zupy kwaśne :D
Z bliźniakami przytałam (sprawdziłam sobie) 11kg - maleńcy się urodzili. Zaczynałam z wagą 68kg
Teraz zaczęłam z wagą 72kg - mam przeczucia, że tym razem przytyję ok. 20-30kg. Jakoś tak widzę i czuję jak idę w boki.
Czuję się dokładnie tak samo, slodkie w boczki idzie...
Strasznie mało z blizniakami przytulać. W jakim są teraz wieku?
 
Dziewczyny A jak to jest z dentysta w ciąży. Strasznie zaczął boleć mnie ząb [emoji17] a właściwie jego kawałek bo reszta to widać mi same dziąsło. Boli jak cholera. Niewiem jak dzis będę spać. Jutro zamierzam iść do dentysty na NFZ. Pewnie nadaje się do wyrwania, chociaż niewiem na 100 procent. Czy w ciąży można wogole wyrywać i coś robić z zębami? Jestem w tym zielona. Ale boli cholernie....
Ja w zeszłym tygodniu robiłam zęba. Nie wolno zdjęcia rentgenowskiego, Ale zęba musisz leczyć. Mieszkam w Niemczech, tutaj nic nie mówią dentyści, że nie wolno do 16 tygodnia. Nie dajmy się zwariować.. zdrowa i szczesliwa mama, to i dzidziuś będzie zdrowo rósł. Jeżeli będziesz cierpiała, nie wpłynie to dobrze na samopoczucie ani Twoje, ani Twojego baby. Chyba możesz też apap wziąć na noc, przynajmniej według niemieckich lekarzy . Życzę w miarę możliwości spokojnej nocki.
 
Ja też się tak czułam, i po tej serii nieszczęść wśród dziewczyn i czarnych myśli dziś spontanicznie udało mi się wcisnąć na wizytę i jestem spokojna. Groszek jest już wiśnią, ma 2 cm, nawet więcej niż powinien, serce 173 jak dzwon. Norma do 177 wg mego lekarza. Wszystko książkowe. [emoji173] mam już kartę ciazy.
Termin na 21 kwiecień. Wg ostatniej miesiączki 8+0 a wg USG 7+6.
Super Kochana, cieszę się bardzo [emoji16]jedziemy identycznie dalej [emoji16]tylko moja fasoleczka troche mniejsza, bo 1.56 cm ale najważniejsze że wszystko ok. Też mam z usg 7+6 a z om 8+0, termin 23 kwiecień jednak [emoji16][emoji16]
 
reklama
Ja powiedziałam lekarzowi że zębów nie robię bez znieczulenia bo się porostu boje, tak już mam i tyle i może dlatego zasugerował że lepiej nie do 16 tygodnia, pewnie ze trzeba leczyć zęby bo tak jak napisałaś zdrowa mama to i dziecko zdrowe :-)
Ja w zeszłym tygodniu robiłam zęba. Nie wolno zdjęcia rentgenowskiego, Ale zęba musisz leczyć. Mieszkam w Niemczech, tutaj nic nie mówią dentyści, że nie wolno do 16 tygodnia. Nie dajmy się zwariować.. zdrowa i szczesliwa mama, to i dzidziuś będzie zdrowo rósł. Jeżeli będziesz cierpiała, nie wpłynie to dobrze na samopoczucie ani Twoje, ani Twojego baby. Chyba możesz też apap wziąć na noc, przynajmniej według niemieckich lekarzy . Życzę w miarę możliwości spokojnej nocki.
 
Do góry