reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Dziewczyny czy w 1 trymestrze można robić zęby? Bo umówiłam wizytę przed ciąża. A teraz zastanawiam się czy powinnam dziś iść...
Mi lekarz mówił, że dentysta po 14 tygodniu [emoji848]
Ja już nie zgaduje bo podobno mówiłam źle, na odwrót [emoji55]
Jak to źle? [emoji50] Ja chcę dziewczynkę, dobrze mówiłaś [emoji16]
 
reklama
Tak jak pokazujecie tu swoje wyniki bety to są w tysiącach a ja jak robiłam bete w 35 dc czyli według miesiączki to był 5 tc i było tylko 887 mlu/ml
Co 2 dni beta się często podwaja, a 5 tydzień to cały tydzień - nie wiadomo w którym dniu 5 tygodnia każda z nas robiła, stąd różnice mogą być duże:)
 
To mnie trochę zaniepokoilas z tym dentysta
Ja tylko się zastanawiam dlaczego. No bo jeśli chodzi o znieczulenie to ok, może szkodzić chociaż są specjalne dla kobiet w ciąży. Ale jeśli leczenie bez znieczulenia to co złego? [emoji849] Podobno też leczenie mniej szkodzi niż zepsute zęby, ale kto to wie...
Sama nie wiem co o tym myśleć, ale ja pójdę tak jak lekarz zalecił.
 
Ja tylko się zastanawiam dlaczego. No bo jeśli chodzi o znieczulenie to ok, może szkodzić chociaż są specjalne dla kobiet w ciąży. Ale jeśli leczenie bez znieczulenia to co złego? [emoji849] Podobno też leczenie mniej szkodzi niż zepsute zęby, ale kto to wie...
Sama nie wiem co o tym myśleć, ale ja pójdę tak jak lekarz zalecił.
Chyba zrobię z siebie przewrazliwiona babę i zadzwonię do mojego lekarza xd chociaż ma dyżur w szpitalu
 
Dziewczyny czy w 1 trymestrze można robić zęby? Bo umówiłam wizytę przed ciąża. A teraz zastanawiam się czy powinnam dziś iść...
Ja miałam umówionego dentyste jak dowiedziałam się o ciąży i dentysta mówił że generalnie w ciąży można robić zęby tylko tu chodzi o to znieczulenie które się podaje jakieś inne czyli słabsze więc na pewno nie znieczuli tak dobrze jak gdybyśmy nie były w ciąży , więc że nie miałam jakiś poważnych ubytków załatał mi zęba żeby nie popsuł się bardziej i kazał przyjść za 9 miesięcy. Jeśli nie jesteś panikara to śmiało idź do dentysty. Ja bardzo się boję dentysty więc nie odważyłam się leczyć zębów jeśli będę coś czuć
 
reklama
Do góry