reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny tak dla rozluźnienia atmosfery:
Chłopak czy dziewuszka?

Oczywiście wiem że to tylko spekulacje [emoji23] ale ciekawa jestem czy się sprawdzi
IMG_20190902_190839.jpeg
 
Dziewczyny czy w 1 trymestrze można robić zęby? Bo umówiłam wizytę przed ciąża. A teraz zastanawiam się czy powinnam dziś iść...
 
Moja droga, nie martw sie. Nie masz już wpływu na to. Nie plamisz, z bólu się nie skrecasz więc nie jest źle.
Moja siostra w dwóch ciazach nie miała żadnych dolegliwości i kazała.nie słuchać głupot, że np wymioty świadczą o prawidlowym przebiegu ciazy.
Kilkanaście lat temu nie było Internetu i możliwości wyczytania, kobiety dlugo nie wiedziały , że są w ciąży i było też dobrze. Widocznie masz super organizm i siły witalne, które doskonale radzą sobie że zmianami hormonalnymi.
Mój lekarz nawet kazał mi na razie witamin żadnych nie brać choć większość dziewczyn dostaje na początku. Ja tylko kwas. I też się tym martwilam ale ufam mu.

Bez internetu czasami byloby latwiej. Czesto bawimy sie w lekarzy i same probujemy sie diagnozowac. Google I fora nie zastapia wizyty u lekarza, a jezeli lekarz i normy laboratoryjne mowia ze wszystko jest w porzadku, to zazwyczaj tak jest ;) moj maz ktory jest lekarzem dostaje szalu kiedy sama sie diagnozuje przez internet. Mnie tez denerwuje kiedy wypowiada sie na tematy, w ktorych ja jestem ekspertem, bo cod tam przeczytal powiedzmy ze ze zrodla o kiepskiej wartosci naukowej.
Znajdzcie lekarza, ktoremu ufacie . Tak zeby zawsze w razie watpliwisci je rozwiac.
Rozumiem lek o dziecko bo tez jestem po stratach, ( 1 biochemiczna , 2 poronienie zatrzymane) ale stres niczego nie zmienia, a na pewno nie pomaga.
 
reklama
Tak jak pokazujecie tu swoje wyniki bety to są w tysiącach a ja jak robiłam bete w 35 dc czyli według miesiączki to był 5 tc i było tylko 887 mlu/ml
 
Do góry